DOMÉNA NA PRODEJ   //   DOMAIN FOR SALE
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

BASTARD: Nemáme nijak zvláštní požadavky
Od svého comebacku v roce 2015 odehrál BASTARD řadu zajímavých akcí, se skladbou "Věřím" úspěšně bodoval v Czechparádě na TV Rebel, účastnil se společného tour s kapelou Citron, natočil EP "...na start!" a druhé album v diskografii by mělo spatřit světlo světa koncem letošního roku. Kapelu můžeme mimo jiné vidět letos na Masters Of Rock ve Vizovicích nebo More Than Festu na Slovensku.Zdravím Bastard! Začněme obligátní otázkou, jak se vám daří?
Ahoj a díky za optání, Bastardu se daří squělle!


Avizovali jste ještě v letošním roce natočit novou desku. Kolik nových skladeb máte zatím připravených a hráváte už některé z nich na koncertech?
Přesně tak, proces probíhá. Kromě věcí z EP (které budou na novém CD) máme hotové 3 věci a další rozpracované. Skladby z EP "...na start!" už jsou v koncertním setlistu, přes léto máme většinou fesťáky a tam toho času zase tolik není, tak to asi zůstane takhle.


Budete opět nahrávat ve studiu Citron pod dohledem Djordje Eriče?
Jasan, spolupráce se osvědčila a tak nebudeme nic měnit! Naše představy si sedly a vzájemná „chemie“ zafungovala ke prospěchu věci, což potvrzují i pozitivní ohlasy a recenze na EP.


Jak vzpomínáte na vaše proběhlé turné s Citronem v roce 2016? Jak se vám hrálo a jaká byla odezva fanoušků vidět Bastard po tak dlouhé době?
Turné proběhlo v pohodě, všechno větší sály pro cca 700–800 lidí a komplet vyprodané, takže paráda! Hrálo se dobře, ohlasy publika byly parádní a někteří si BASTARD i pamatovali. Pozitivní reakce nás příjemně překvapily, protože se hrálo po celé republice a celé tour nás nakoplo do další tvorby!!! Ostatně atmosféru koncertů můžete zhlédnout na dvou klipech z S-klubu z Olomouce, kde jsme pořizovali celý záznam z koncertu. Videa jsou na našem profilu BASTARD TV na Youtube. Celý záznam na DVD chceme vydat příští rok.


Letos natočené EP "...na start!" jste pokřtili koncem ledna v Havířově za účasti dívčí legendy Loretta. Společné koncerty s Lorettou chystáte i letos. Půjde o nějaké větší tour nebo jen zatím domluvené dva koncerty?
Křest se vydařil a s Lorettou to bylo fajn, tak jsem se domluvili na sérii koncíků na podzim, k těm dvěma avizovaným ještě přibudou další a zřejmě zavítáme i na Slovensko... kdyby někdo z pořadatelů měl zájem, tak se ozvěte!


Zaznamenali jste nějaké ohlasy nebo recenze na vaše letošní EP a jak to vypadá s jeho prodejem, píšou si fanoušci o něj?
Tak pár recenzí proběhlo, další se chystají, nejčerstvější v květnovém SPARKu a ohlasy, myslím, vcelku pozitivní, EP se prodává i na koncertech, případně si lidi můžou napsat na mail: n.b.e@seznam.cz


Jaké jsou vaše požadavky pokud by vás chtěl nějaký pořadatel pozvat na svou akci?
No, tak seznam by se tady asi nevešel... hi,hi,hi... ale neee, nemáme nijak zvláštní požadavky, kdo koncerty pořádá, tak už určitě zkušenosti má a ví, co je třeba. I když za mou kariéru mě už pár věcí překvapilo. Samozřejmě rádi přijedem zahrát kamkoliv za rozumných podmínek, takže pokud má někdo zájem, tak nás může kontaktovat!!!


Zmínil jsem dva velké festivaly Masters Of Rock a More Than Fest, na kterých letos budete hrát. Zkuste prozradit ještě nějaké další akce, kde by stálo za to fanoušky pozvat.
Tak určitě to bude HOLBA rock na grilu v Opavě-Kylešovicích, kde Radio ČAS rock slaví své narozeniny, pak BARROCKO Open fest ve Vendryni, KAMENITÉ ČAS ROCK FEST, Hlučínské pivní slavnosti, nějaké motosrazy. Po festivalové sezoně chystáme již zmiňované společné koncíky s Lorettou, mezi tím budem pracovat na dokončení desky a na prosinec chystáme překvapení! Vše najdete na našich stránkách http://bastard-band.cz/


Loni jste zahráli tuším na třech beneficích. Plánujete něco podobného i letos?
Jo, máš přesné informace. Pokud budeme požádáni, opět rádi pomůžeme dobré věci.


Díky za rozhovor a těším se na pokec někde na akci!
Taky děkujem a těšíme se na Vás - BASTARD …na start!

Přidáno: 8.5.2017

Magua


» BASTARD: Na své fanoušky počkáme a věříme, že tento stav nebude trvat příliš dlouho (18.3.2020)
» Jarek Jedlička: Standa dokázal CITRON držet pohromadě (27.6.2017)
» BASTARD: Nemáme nijak zvláštní požadavky (8.5.2017)
» BASTARD: Byl to raketový vzestup bez silného zázemí (30.12.2015)


PŘIDAT KOMENTÁŘ

Rozhovor | BASTARD: Nemáme nijak zvláštní požadavky | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2023. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist