DOMÉNA NA PRODEJ   //   DOMAIN FOR SALE
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Petr Vrubel (SAGE): Black metalový myslivec
Moravské lesy obchází přízrak black metalového myslivce. Kromě pušky ale nese ještě kytaru. Tak abych pravdu řekl, nejde úplně tak o přízrak. Je to zarostlý a trochu tajemný chlapík jménem Petr Vrubel. Tento borec je členem metalové formace SAGE a je zároveň jediným členem, který s nikým neudělal doposud žádný rozhovor. Tady je pár vět právě od Petra, ale jak jinak, než stručně…Jsi zatím jediným členem SAGE, který doposud nebyl u výslechu. Kdy jsi přišel k této kapele a jak ses cítil po nástupu do ní?
Ke klukům jsem se připojil na podzim roku 2015. Cítil jsem se skoro jako doma, protože Benyho a Vavřu znám prakticky od mala. Jen s Radimem jsme se neznali, ale hned jsme si padli do noty, jelikož kromě hudby máme společný koníček myslivost, takže bylo o čem povídat.


Měl jsi určitá omezení při tvorbě nového materiálu, nebo absolutně volnou ruku?
Moje nápady vznikají převážně doma. Takže, když už něco v mé mysli vzniklo, ukázal jsem klukům ve zkušebně, jak bych to viděl. Nápad se nechal někdy beze změny a sem tam jsme se na nějakých změnách dohodli a nebo třeba nápad uvrhli v zapomnění.


Jak hodnotíš váš poslední počin „Rhymes For The Dead“?
Nově vzniklé album... Je to úplně něco jiného než dvě předchozí desky SAGE. Rychlejší tempa, přidání trochu techniky. Sám bych řekl, že nová deska je i méně temnější.


S tou temnotou je to asi individuální. Cítím to opačně. Jakým směrem si myslíš, že se vaše tvorba po hudební stránce vydá dál? Bude další album?
Jestli vznikne další album, tak asi bude hodně poznamenáno black metalem. Rychlé kytary, i bicí, dvojhlasy kytar a melodické pasáže.


Kapela odehraje do jara 2018 několik klubových koncertů. Chystáte se i na nějaké letní akce?
Kapela hlavně vystupuje v klubech. Na letních akcích jsem s ní osobně zatím hrál dvakrát, a i v minulosti, co vím, tak venku v létě se moc neukázala. Já osobně bych se možnosti zahrát venku nebránil.


Na internetu jsem dohledal, že jsi zároveň bubeníkem u další kapely. O co jde?
Jde o kapelu Relax Therapy, původně známá jen pod názvem Relax. Na bicí tam hraji osm let. Kapela hraje vlastní i převzaté skladby. Ty vlastní jsou takový heavy metal, občas speed metal. Převzaté skladby jsou hlavně od Judas Priest. Kapela vystupuje hlavně na letních akcích. Hraje koncerty po festivalech nebo celovečerní zábavy.


Jsi schopný vyjmenovat top tři hudební vzory Petra Vrubela?
Petr Vrubel nikdy nějak idoly, či vzory neměl. Ale tak v oblibě je hodně Zakk Wylde, Jeff Loomis a z bubeníků Derek Roddy.


Posloucháš doma hudbu? Poslechneš si i desky SAGE?
Hudbu poslouchám doma pořád, i v práci, když to jde. Desky od SAGE poslechnu občas také. Album "Teeth Of A Monster" se mi líbí hodně.


Děkujeme za čas, který jsi nám věnoval… Ať se tobě, i SAGE daří. Měj se!

Přidáno: 25.10.2017

Adam666dva


» SAGE: Je ´Poslední čarodějnice´ opravdu poslední? (29.10.2018)
» Petr Vrubel (SAGE): Black metalový myslivec (25.10.2017)
» Lukáš Benešovský (SAGE): Nové album za dveřmi (16.5.2017)
» Vavřa ml.: Parodie na Satana a obrácené kříže (24.12.2016)
» SAGE: Co bude dál je ve hvězdách (13.10.2016)
» SAGE: 5 let v silách zla (2.1.2015)
» SAGE: Opoždění nového EP (18.9.2012)


PŘIDAT KOMENTÁŘ

Rozhovor | Petr Vrubel (SAGE): Black metalový myslivec | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2023. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist