DOMÉNA NA PRODEJ   //   DOMAIN FOR SALE
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

SAGE: Opoždění nového EP


Co můžeš obecně říct o novém EP?
Celé EP ponese název "Serenity". Nahrávalo se 3 nahrávací dny v Přerově. Nahrávka bude obsahovat 4 autorský písničky a jeden cover, "Fucking" od Scars On Broadway. Zároveň jde o nejtvrdší věc na EP. Lidi si mohou pustit sample na youtube. Jednoduchý obal jsem dělal já, chtěl jsem vystihnout celý název EP, tak nějak ´pohodka´...


Co nová sestava kapely při nahrávání?
Nová sestava? Hrajeme spolu půl roku, při chodu naší kapely už tento čas nebereme jako nějakou krátkou dobu, takže označení nová sestava bych nepoužil. Ale s klukama jsem já osobně spokojenej. Dali jsem do toho to, co jsme v tu danou chvíli brali, že je ok. V ten daný moment, kdy se zaplo ´record´, tak jsme udělali to, jak jsme to zrovna cítili. Stejně tak proběhlo i nahrávání prvního EP "Celebration".


Jsi spokojený s množstvím vašeho koncetování? Přece jen se mi zdá, že nehrajete nějak moc...
Bohužel, je to tak. Na koncertování není moc času. Ve zkušebně se sejdeme jednou, možná dvakrát za měsíc, což je hodně málo. Sere nás to, jenže teď nic nenaděláme. Studium je studium. Na druhou stranu si myslím, že nám to dá nový možnosti, zkušenosti, pohled na věc. Nevím, jak to mají teď Radim s Vaškem, ale vím, že podle všeho se Víťa přidá k přerovské pop-punkové kapele Cookies a já mám taky nějaký plány. Uvidíme.


Co tě vede k tomu, že děláš takovou muziku?
Dělám takovou hudbu, protože se mi líbí propojení stylů, to, jak to hrajeme. Nedokážu naši hudbu nějak přesně zařadit. Je tam možný slyšet spousty ovlivnění.


Zpět k EP. Nečeká se na zveřejnění nějak dlouho?
Stejně jako "Celebration" i "Serenity" bude opožděný. Zrovna teď nedokážu ani odhadnout, kdy celou věc budeme moci hodit do oběhu. Doufám ale, že to bude co nejdřív.


Co plánují SAGE do konce roku 2012?
Teď nic v plánu nemáme. Jak jsem říkal, studium je studium. Jsme každý na jiném konci republiky a to se chystá v tomto případě těžko něco novýho. Naše přání bylo udělat video na skladbu "Dissatisfaction" ze "Serenity", tak snad nám aspoň tohle vyjde. Jinak s živým hraním to vidím hodně bledě, ale neříkám raději nic s jistotou. Člověk nikdy neví v jaké situaci se ocitne. No, a v prosinci má být ten konec světa, ne?!


Na závěr tvé poslední slovo. Díky za rozhovor. Maňa.
"War Is Over, If You Want It." Díky za celou kapelu. B.

Odpovídal Lukáš Benešovský. Přidáno: 18.9.2012

HellMan


» SAGE: Je ´Poslední čarodějnice´ opravdu poslední? (29.10.2018)
» Petr Vrubel (SAGE): Black metalový myslivec (25.10.2017)
» Lukáš Benešovský (SAGE): Nové album za dveřmi (16.5.2017)
» Vavřa ml.: Parodie na Satana a obrácené kříže (24.12.2016)
» SAGE: Co bude dál je ve hvězdách (13.10.2016)
» SAGE: 5 let v silách zla (2.1.2015)
» SAGE: Opoždění nového EP (18.9.2012)


PŘIDAT KOMENTÁŘ

Rozhovor | SAGE: Opoždění nového EP | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2023. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist