PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Antitrend Open Air Festival vol.11 (27.6.2015, Žabčice u Brna)


Ouha, to je ale krušná neděle. Nebyl já jsem v sobotu náhodou zase na nějaké moravské killer párty? No jasně, na Antitrendu v Žabčicích jsme se pěkně nekulturně vytrendovali.

Někdo tak stojí proti trendu, až se sám stane trendovým. Tak proč bychom si nemohli dát v Žabčicích pívo a na trendovým ANTITRENDU zapařit na trendové kapely z antitrendové subkultury. Hovada jsou na místě, takže nezbývá nic jiného, než přijít o dva miliony mozkových buněk trapným opíjením se a kovadlinku s třmínkem rozhodit kraválem bezduchým. Již dopředu bylo avizováno, že se týhle profláklý párty nezúčastní SPINELESS FUCKERS, což pořadatelé vyřešili posunutím začátku a dání většího prostoru hlavním hvězdám. A kdo že mohly být ony hvězdy večírku? To má asi každej nastavený jinak, ale mezi ty profláklejší samozřejmě patřili švédští SPLATTERED MERMAIDS, kteří se právě zde rozhodli zakončit svoji kariéru a to ve velmi důstojném stylu. A i když Němci CYTOTOXIN byli taky naprosto výborní, tak si prostě myslím, že nejluxusněji to na tomhle mejdlu rozsekali hovniční tanečníci GUTALAX se svými osvědčenými fláky. Nezáviděníhodnou situaci mívají vždy zahajovací kapely a tentokrát černý Petr padl na devastační sebranku CONGENITAL ANOMALIES, kteří se s tím poprali se ctí a roztančili patrně nejmladší a nejakčnější pařmenku se sluchátky na uších, jíž v dovádění pod pódiem nebránila ani ortéza na noze. Docela zajímavým překvapením pro mě byla smečka BOMBATOLSCER, která to dost solidně rozpalovala. Bohužel, proti všem živým organismům v jakémkoliv stavu bylo hnusně dusný počasí. Oproti tomu takový divočáci TWISTED TRUTH měli tu smůlu, že areál z ničehož nic navštívila vcelku solidní smršť vody s větrem takovým, že i zvukaři a disterníci přemlouvali své stánky násilím, aby zůstaly na svém místě. To potom všichni zúčastnění spíše hledali úkryt, aby alespoň některé tělesné partie zůstaly v suchu, i když na některá děvčata byl vcelku zajímavý pohled. Tohle zpestření nebylo plánované, ale je pravdou, že se alespoň na chvíli pročistil vzduch. To potom jiné plánované zpestření festu bylo vystoupení šermířského souboru BAŠTÝŘI. I když by se nejspíše hodilo jejich vystoupení více na jiný druh festivalu, tak toto zpestření bylo rozhodně vítáno a mají můj obdiv, jak se oháněli ocelí v tom teplém počasí. Byla to prostě v těch Žabčicích výborná párty a nedalo se při tom nabušeným setlistu dát všechno a při tý spoustě známých být všude a s každým popít. A to nemluvím o tom, že když jste požádán pěknou slečnou o rychlovku, tak to nebude tak rychlý, aby se to dalo stihnout i se zakoupením piva při zvukovce. Ale zmíním ještě jednu kapelu, a to Mexikánce APOCALIPSIS, které zrovna neberu jako hřeb večera, ale tu něžnější část publika možná i potěšila, neb kytarista a zpěvák v jedný osobě vystupoval naprosto nahý. Né, že by se zrovna vystavoval a dával na odiv, co rádoby slušný člověk na veřejnosti na odiv nedává, ale pod kytarou stejně bylo vidět cokoliv. On sice byl během vystoupení hic jako sviňa, ale o různé druhy úchyláren nebyla nouze po celý fest. A kdo má rád trochu toho fetišistického humoru, tak se musel bavit celý den, i když si jisto jistě pořídil i nějaká ta okýnka.

PS: Sice vím, že tohle pořadatelé nemohli až tak ovlivnit, ale jedinou decentní kaňkou na téhle, jinak velice vydařené akci, byla cena piva. Za stovku jste si rozhodně tři piva nedali a občas mi přišlo, že i ta obsluha trochu vázla a nikterak dlouhá fronta žíznivců si musela v tom parnu na svůj žejdlík i sem tam počkat.

Přidáno: 30.6.2015

Rock´N´Roll Hell


» Antitrend Open Air Festival vol.12 (2.7.2016, Žabčice u Brna) (11.7.2016)
» Antitrend Open Air Festival vol.11 (27.6.2015, Žabčice u Brna) (30.6.2015)

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Reportáž | Antitrend Open Air Festival vol.11 (27.6.2015, Žabčice u Brna) | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist