PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Sere pes 5 (19.9.2015, Favál - Brno)


Kakající pejsek v česko-slovenské bitvě o místo na baru

„Ták děti, pojedeme na extrémní cirkus.“ „Šmanteči marja. A co tam bude?“ „Tak v první řadě spousta rumových klaunů, k tomu mažoretky, které jim ho budou nalejvat. Ale jinak hlavní, hodně obrovitánskou hvězdou bude strašně velkej pes, kterej na všechno sere. My budeme jeho sado maso otroci a budeme mu tleskat v rytmu grindovém tak, jak nám bude servírovat své tóny.“ „Jéje, pejsek bude dělat bóbika a my mu budeme nadšeně tleskat.“ „No tak děcka, to ještě nevíte, že ty rumoví klauni budete vy. Budete tančit, mávat palicemi, svlíkat se, oblíkat a budete podlízat vrchní cvičitelce sracího psa, aby výluka, kterou avizuje, nebyla příliš dlouhá a v brzské době jste se dočkali psa, který vysere šest set šedesát šest ošklivě nádherných žloudků bez skořápek.“

No, tak již mi bylo naznačeno, že navštěvuji samé intelektuální akce. To vám byla Fekál párty a teď Sere pes. Milovníci léta jsou již nejspíše zklamáni, ale naše veličenstvo mrzáků, které vysoké teploty zrovna moc nemusí, se konečně dočkalo klubové akce. Fakt jsem si to léto moc neužil a akce, kterých jsem se zúčastnil byly spíše strast než slast, neb v masožravém ohništi se nedá pařit, natož chlastat. A když už se chlastalo, tak spíše ze setrvačnosti, abychom si nezkazili image, než že nás to opravdu baví. Tak jsem se nemohl dočkat první klubové akce, až si v klidu sporné nezažranosti dám na baru osvěžující rumovou pralinku bez čokolády a ve stínu střechy si vychutnám kapely, které se potí vlastním přičiněním a ne grilovacím efektem bez vidličky.

No, tak tady máme pátou apolitickou schůzi SERE PES, kde běženci z česko-slovensko-moravsko-slezských luhů a hájů přišlo pozdravit kakajícího pejska. Již dlouho, předlouho před akcí bylo avizováno, že jedna z hlavních hvězd československého death grind undergroundu nedorazí. FLESHLESS se psa nebojí, jenom prostě nemůžou. Je to škoda, protože takovéhle klání se hned tak v naších příkopech nesvědomitosti neděje. Na druhou stranu zase, tak profláklou kapelu jakou FLESHLESS bezesporu jsou, můžete vidět na spoustě malých i vyhlášených festivalech, takže vás jejich účast neúčást zase tak moc nemrzí. Zamrzí však odřeknutí SPERM OF MANKIND, které člověk alkoholoidní zase tak často na prknech, jež znamenají svět, tak často nevidí. Ve finále pořád zůstávalo deset kapel, které chtějí nasrat psa. Jenže ve finále zavčasu nedorazili ani BBYB ze své štace na Slovensku.

Samozřejmě potkávám strýčka Hanibala Lectra s jeho cestovním obchůdkem, jež se mi snaží vnutit netradičně nějaké vinyly a i panáka s páníčkem jsem absolvoval, ale unešen jsem z netradiční látkové pásky, jíž jsem se dal okroužkovat, stejně jako další lůza u vstupu a pak i trikem s pejskem, drezírujícího záchodovou štětku za pomocí papíru, na kterej ani bůh nepíše inkoustem. Tom Zubbathor se coby autor motivu teda vycajchnoval. Tedy okamžité převlíkání, ať vypadám stejně jako pár dalších a alko vyvražďovačka může začít. Pít je co a i přes ne zrovna slavnou návštěvnost je i s kým pít. A co nás u toho pití rušilo? Tak nejvíce jsem se těšil na ČAD. Ti mě naživo pořád nějak míjeli. Už dříve byli avizováni na starších Sere pejscích, ale tak nějak jim to nevyšlo. No, tak jsme se konečně dočkali. Oproti tomu jsem chtěl ignorovat vystoupení TWISTED TRUTH, protože jsem je letos už absolvoval nesčetněkrát. Ještě že jsem tak neučinil, neboť, i když platí za hodně živelnou kapelu, tak na Sere pes to bylo ještě živelnější než živelné. Jenže ono se dá takhle mluvit v každém ohledu o všech kapelách, včetně ABORTION. Ujít jsem si nemohl ani kanalizační devastaci SLUP. Ti spolu s DEEP THROAT svojí nudnou monotónností pěkně rozčeřili záhadu perverzního hlavolamu a vlasy na hlavách se neměly čas nudit. CRANIOTOMY, to byla luxusní pastva pro zahnojené uši vidlákovy, až jeho prošedivělým vousům na tváři začal docházet dech. Vynechávám tedy pouze CONTRASTIC, kteří sice nejsou špatní, ale k mým srdcovkám nepatří. No a pak ještě brutalizátory CONGENITAL ANOMALIES, se kterými jsem měl letos již tu čest a ne jednou.

Bylo mi ctí se zúčastnit takovéhoto luxusního mejdanu. Jen je škoda, že jde patrně o poslední. Miška Grind, tentokrát jako rozverná domina, již delší dobu oznamovala, že si v pořádání akcí dává pauzu, ale vzhledem k návštěvnosti se nabízí otázka, jestli se jí ještě bude chtít něco takového podniknout. On totiž hřejivý pocit z dobře odvedené práce nehřeje tolik, když to ocení pouze pár skalních kreatur.

Přidáno: 23.9.2015

Rock´N´Roll Hell


» Sere pes 6 (1.10.2016, Favál - Brno) (10.10.2016)
» Sere pes 5 (19.9.2015, Favál - Brno) (23.9.2015)
» Sere pes 4 (20.9.2014, Favál - Brno) (22.9.2014)
» Sere pes 2 (19.10.2013, Melodka - Brno) (24.10.2013)

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Reportáž | Sere pes 5 (19.9.2015, Favál - Brno) | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist