DOMÉNA NA PRODEJ   //   DOMAIN FOR SALE
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Sere pes 2 (19.10.2013, Melodka - Brno)
My byli nočníkem hlasitého alko psa

Brno je velká loď, ale ztratila kapitána. No a na to Sere Pes a to už podruhý. A sestava kapel je více než luxusní, takže nebrání vidlákovi z Čech opět vyrazit dělat ostudu na Moravu. Díky fenoménu facebook člověk mohl sledovat dotváření line upu vystupujících, rozšiřování tomboly, i co za výkvět lidství navštíví tuto nehoráznou párty. Dá se tedy očekávat nechutně brutální mejdan.

Dorážka na porážku v Melodce je tak akorát. Nezbytně se nechávám okroužkovat velmi slušivou páskou na zápěstí, která jej bude zdobit do roztrhání těla, nebo spíše jí samotné a investuje se do loterie. Tajně doufám, že nevyhraju poukázku na piercing, neb na chlupatém opičákovi by se nijak zvlášť nevyjímal. Ovšem focení od Renhule bych si teda nechal líbit. Tak ona by bodla třeba i ta salámová mísa, kdyby v ten den bylo štěstí unavený a sedlo si na vola, což se nestalo, teda alespoň pokud vím. No, jestli jsem měl tedy alespoň ten večer štěstí v lásce, tak na to opravdu asi sral pes. Ono se teda spíše řešilo, kdo se vůbec tý tomboly dožije, neb alko párty začala pěkně zostra, jak se na pořádnou grindovou pumelenici sluší, neb jen tak pro bližší informaci dodávám, že se zároveň jednalo o narozeninovou párty jednoho z pořadatelů, jmenovitě Grinders Toma Macháčka. Jenže ono by se stejně nejspíš chlastalo i beztak, přesto ještě jednou hipí brzda. A co se tedy týká tanečně netanečních souborů, které nám oblažovaly večer, tak to vezmu odzadu a ještě napřeskáčku. Vcelku parádním překvapením byli pro mne prozatím neznámí V DOBĚ MORU, kteří na poslední chvíli nahradili odstoupivší MACERACI. Mohu tedy říci, že byli vážně killer. Na co jsem se opravdu těšil, tak to byli PERFECITIZEN, kterým jsem trestuhodně na Fekal Party sluchu moc nedopřál a jejichž album „Through“ je prostě parádní. A i naživo to byla blast paráda, zvláště pak když se ke kapele v jedný skladbě připojil další vokalista. Ovšem stálo by za zamyšlení nepodpořit hutnost live soundu ještě jedním strunným nástrojem. Ovšem řešit to, na to sere pes. CRITICAL MADNESS jsem měl možnost vidět zhruba před měsícem a jejich aktuální album „Deadline“ je kvalitní snůškou vulgárního grindu. Naživo prostě kvalitní bordel pro rozbití hlavy. Ono to rozbití hlavy se dalo přivodit na jakoukoliv z kapel. Žádná se sem prostě nepřijela flákat a je jedno, jestli se jednalo o ultra brutalisty NUCLEAR MONSTROSITY, TAXIDERMIST nebo NUCLEAR VOMIT a další, protože takový MINCING FURY... by to tam měli tendence stejně rozflákat, i kdyby na to pes nesral. To je pak absolutně jedno, že takový NIHIL rozhodně nepatří mezi mé favority, přesto proti nim nemůžu říci křivého slovíčka. Alespoň ta párty nebyla monolité grind grcání a celá akce byla relativně pestrá, i když se to odpůrcům extrémní scény může zdát směšný. Všichni přispěli ke krutě hustý atmosféře tohoto nóbl večírku, který se slovy prostě nedá popsat a kdo nedorazil, tak může jenom litovat, neb patrně přišel o mejdan roku. A fakt se zase až tak neřeší, jestli je nějaká kapela lepší nebo horší, nebo kdo co podělal, když ta akce byla především o zábavě. A ta byla prostě jeden velkej luxus, za níž si totální absolutorium zaslouží oba národní umělci teamu pořadatelského Grinders Tom Macháček a Miška Grind v podobě šest set šedesáti šesti prasečích hlaviček.

Pokud by někdo toužil přiblížit se o kousíček blíže ušnímu lékaři, zvažovat návštěvu chirurgie i ortopedie, pokud chcete přijít ledabyle o dva milióny mozkových buněk a mít strach, že si zlomíte játra, pokud chcete mít inteligentní výraz ve tváři a slovní zásobu jako Marek Vašut v americkém filmu Blade II zrovna tak jako my v neděli, pondělí, úterý a možná i středu po SERE PES 2, tak absolutně žádnej problém. Stačí si pamatovat datum 20. února 2014, kdy se bude konat třetí narozeninová párty SERE PES, kde to ze snůšky zatím vybraných a potvrzených bordelů CLITGORE (Rumunsko), ČAD, SQUIRTOPHOBIC (Rakousko), DEEP THROAT, SLUP, SYPHILITIC VAGINAL a CARNAL DIAFRAGMA bude roztáčet oslavenkyně Miška Grind.

PS: Perličky závěrem.
Na facebookových stránkách akce naskakují i infa o ztrátách a nálezech. Miška Grind dává na vědomí, že pokud někdo postrádá kalhoty, tak jsou u ní a strašně by ji (a nejen ji) zajímalo v čem jela dotyčná osoba domů.
Přítel Břitva z Pardubic vyrazil pěšky na vlakové nádraží a za pomoci navigace nějakého dobrodince se dostal až téměř na okraj Brna. Tam využil služeb Ministerstva vnitra pomáhat a chránit, kteří tam náhodou projížděli, aby nabral nový a správný kurz k hnízdu železných ořů.
I já jsem vyrazil pěšky, ale podle mapy jsem držel dobrý kurz. Jenže mě procházka nočním Brnem přestala bavit, připojil jsem se ke skromnému davu na zastávce MHD. Problém byl však v tom, že jsem stál na špatný straně silnice a záhy jsem se ocitl téměř na místě, odkud jsem před půl hodinou vyrazil.

Přidáno: 24.10.2013

Rock´N´Roll Hell


» Sere pes 6 (1.10.2016, Favál - Brno) (10.10.2016)
» Sere pes 5 (19.9.2015, Favál - Brno) (23.9.2015)
» Sere pes 4 (20.9.2014, Favál - Brno) (22.9.2014)
» Sere pes 2 (19.10.2013, Melodka - Brno) (24.10.2013)

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Reportáž | Sere pes 2 (19.10.2013, Melodka - Brno) | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2023. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist