PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Klepy, střípky, informace zaručené aneb Seriózně neseriózní bulvár
SRPENEC 2012

Volně ke stažení by mělo být EP death core smečky BLOOD OF EPIDEMY. Pro sběratele by měla být k dispozici za pár mincí i jeho fyzická podoba. Podrobnosti na www.bandzone.cz/bloodofepidemy.


Polská chaos grindová sebranka NOISEBAZOOKA propaguje čerstvě vydané album „Humped World“ obsahující 32 nechutných chodů. Podrobnosti na www.everydayhate.pl.


Vážení rodičové, nemáte do čeho obléknout své ratolesti? Podívejte se na stránku www.torr.cz/novinky/novinky/nova-detska-trika/ a možná, že nová dětská trika TÖRR budou právě tou správnou volbou.


Úplně novými triky se presentují prasáci VISCERAL DISGORGE. Zájemci se mohou po podrobnostech pídit na www.indiemerch.com/wisceraldisgorge, nebo přímo na jejich stránkách www.visceraldisgorge.com.


Zbrusu novým profilem na bandzone se prezentuje death metalová smečka BLOODY OBSESSION a zároveň dává na vědomí, že shání frontmana. Pokud se někdo nestydí a zvládne growling, tak ať to zkusí. Více na www.bandzone.cz/bloodyobsessions nebo www.bandzone.cz/fan/davidgore.


Polská prog metalová kapela LEBOWSKI propaguje své poslední album „Cinematic“ a to jak promo kobercovým náletem, tak i koncertně. Je možné, že jejich chystané evropské tour nemine ani naši republiku. Zájemci mohou podrobnosti sledovat na www.lebowski.pl.


Na 14. září se připravuje vydání alba „Era“ italských folk power metalismů ELVENKING pod firmou AFM Records. Pro více informací si můžete kliknout na www.elvenking.net.


Klub Apolo v Prostějově bude 5.10. hostit akci akci MINI ROTTEN. Kulturně vzdělávat budou TWISTED TRUTH (grind), MACERACE (death), CATATOMB (death), DRACO HYPNALIS (death black), FALL INTO MISERY (deathd grind). Vlezný 80 kaček. Další info na bandzone.cz.


Ve Veselí nad Moravou budou mít 5.10. po roce opět hody. METAL HODY v Klubu Royal za účasti SPASM (gore grind), DMC (death metal), DEACENT OF THE SCARLET SKIES (metal core), SAD HARMONY (rock metal), SHADOW AREA (metal core), OX DIVISION (crossower). Start je od 19:00 hodin a vlezný je 70 Kč. Příjemné hodování. Podrobnosti na facebooku. Případně zde v sekci akce.


Na sobotu 20.10. od 17:00 hodin je připraven v Olomouckém U klubu ROTTEN FEST VI. O ničení sluchových orgánů se budou starat MACERACE (death metal), WIZARD INFERNAL (black metal), SMASHED FACE (death metal core), DUOBETIC HOMUNKULUS (progresive death metal), HUMAN HUMUS (grind core), DRACO HYPNALIS (death black), TWISTED TRUTH (grind core), RECTAL BIOPSY FORCEPS (gore dance grind), SPASM (porno grind). Podrobnosti na bandzone.cz.


Stálý inventář brněnské undergroundové scény a lídr kapely AMON - Larva připravuje už dvacátýšestý pokračování svých sejšn koncertů THE NIGHT OF DEMONS. Datum je stanoven na 27.10. a předběžně jsou avizovány kapely UCAN 2 a SINAESTHETICS. Další kapely budou upřesněny a plakát bude dodán. Další informace též na facebooku.


Další zprávy přicházejí od MoreGore Marcely. Už bylo avizováno, že MOREGORE DISCOTHEQUE 7 se z ostravského Baráku stěhuje do Olomouce, pravděpodobně do Učka, ale bude ještě upřesněno. Další změna už je cítit z názvu, neboť celá akce je přejmenována na POSLEDNÍ MOREGORE DISCOTHEQUE. Jinak termín 24. listopadu zůstává nezměněn. Start 17:00 hodin. Vlezný 199 mincí a každej čtyřicátej vstup gratis. Krmit uši bude výkvět grind chaosu: ASS TO MOUTH (Polsko), ČAD, ADACTA, OROS (Slovensko), UPRISE, G.O.R.E., BUT, POPPY SEED GRINDER, BRUTALLY DECEASED, PSYCHOTIC DESPAIR a DEEP THROAT (tuzemáci). Vše důležité naleznete na www.moregore.wbs.cz, nebo na facebooku. Mimochodem, Marcela v žádném případě se svými aktivitami nekončí. Jen budou menšího charakteru pod názvem MOREGORE PARTY a to ve spolupráci s brněnským klubem Brooklyn. První akce se chystá na únor.


Slovinský label METAL TANK RECORDS chystá pro začátek roku 2013 hned dvě CD vydání. První bude speed/heavy kapely VIGILANCE, která se svou textovou náplní zaobírá okultismem. Tou druhou kapelou je thrash úderka PANIKK. Názvy alb budou teprve upřesněny, stejně jako další informace. Na podrobnosti se můžete podívat na www.metaltankrecords.com, případně na facebooku.


A aktivní Gorgo připravil v rychlém sledu po sobě další akci ROTTEN FEST VII, která se uskuteční 26.1.2013 od 18:00 hodin opět v olomouckém U Klubu. Tentokrát budou terorizovat DEEP THROAT (grind), ETERNAL BLEEDING (death metal), AMOCLEN (crust grind), DEATHSTAR (death metal), MADAFAKA (death core), DOOMAS (gothic doom), SABATHORY (death black), RADGORATH (folk death), CELLS (thrash) a MACERACE (death). Plakáty v brzské době a podrobnější info na bandzone.cz.

Zobrazeno: 1051x

Rock´N´Roll Hell


» Klepy, střípky, informace zaručené aneb Seriózně neseriózní bulvár (27.8.2012)

PŘIDAT KOMENTÁŘ

1.9.2012 (06:12)

Tak ono není potřeba chápat vše a mé myšlenkové pochody zvláště. Z toho by se zcvoknul i Chocholoušek. Vždyť jde jen o zpávy zdění na scéně. Jo, a kdo píchá manželku Petra Jandy vím naprosto přesně. Já ne.


31.8.2012 (15:58)

No v tomhle nejsi sám Dane Čekal jsem že tam bude něco o tom s kym spala žena petra Jandy a tak a von prd bulvár,samej odkaz..


31.8.2012 (15:47)

tento článek se naopak nepochopil....ale nemůžu rozumět všemu, že jo....


Článek | Klepy, střípky, informace zaručené aneb Seriózně neseriózní bulvár | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist