PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Coroner je na cestě k nám


Nemám teď na mysli legendární thrash metalovou kapelu ze Švýcarska, která nás svým technickým uměním překvapovala. Teď tady máme jiný překvapení, které není tak příjemné. Zatímco španělská chřipka zdecimovala část Evropy, tak koronavirus ničí dobro v celosvětovém měřítku. No, dobro. Ono jak se to vezme. V každém případě nezůstane ušetřen ani rockový svět. Prozatím nejsou známi oběti z rock metalového dění. Aby taky jo. Ozzy a Steve Heriss, jakož i Gene Simmons jsou zajištěni tak, že přežijí v karanténě i třetí světovou válku. Ale co mi, řadoví posluchači, kteří máme jakž takž na jídlo a chlast. Teď není rozumné se ptát, jestli můžem svobodně chcípnout v demokratickém světě. Vlády všech zemí, včetně té naší, dělají, co mohou. Nemusíme s nimi souhlasit, ale ani oni nejsou všemocní. Jsou to jenom zástupci lidu, tedy nás, které jsme si zvolili. Jsou to taktéž lidé, kteří mají strach z ohrožení. Nemá cenu na ně plivat, vždyť jsou jedněmi z nás. Také smrtelné osůbky. Spíše by mě zajímal názor zpěváka Breta Michaele kapely Poison, jestli stále platí jeho „Žij rychle a zemři mlád“. Jenomže to se tenkrát týkalo autohavárie a ne nebezpečí, kterému čelíme dnes. Koronavirus není humoreskou, které bysme se mohli zasmát a jít o dům dál. Tohle je věc, která by nás mohla zabít. Co jsme nestihli do teď, tak již nestihneme. Buďme ale gentlemani a nebuďme sobci. Možná chceme zemřít svobodně a utopit se ve svých vlastních hlenech. Rock´n´roll je náš život a rádi si jej vyslechnem v pekle, ale dodržujte pravidla hry. Ať chcípnu já nebo ty, tak není důvod, aby zemřel někdo další. Jsme rockový hovada, ale ne snad natolik, abychom zmařili další životy, i když nemusí být rockové. Čelíme nákaze, kde mor a cholera nechaly nějakou odpudivou stopu a zanechaly trvalé následky, ale to již si nepamatujeme. Asi se mi pod klobouček moc nezapsalo. Ale žijeme životemem jedním. Buďme ohleduplní ke svým bližním. Umřít můžeme kdykoliv. Je zbabělé říkat, že se nás to netýká. Humor ať nás neopouští, až se budeme prát o poslední mléko. Zatím žijeme a rock´n´roll v nás.

Přidáno: 11.3.2020

Rock´N´Roll Hell

PŘIDAT KOMENTÁŘ

18.3.2020 (19:50)

Taky souhlas!
Většina je snad ta zodpovědnější.

Řekl bych, že pokud by se podařil zlikvidovat virus zvaný „blbost a lhostejnos“ tak pak by to byla brnkačka zvládnout i tento. Ale to už by asi člověk chtěl moc. Takže držím palce všem a moc neprskejte kolem sebe.18.3.2020 (11:05)

Hlavně pevné nervy, dostatek sil, roušek, léků a dezinfekčních prostředků těm v první linii.

Taktéž vyslovuji souhlas a děkuji za článek.

Situace ukazuje, že jsme hovada, ale ne blbci a těší mě, že ti největší rebelové z nás, kteří se rádi ožerou a dělají bordel, zaujímají k věci racionální postoj, chovají se ohleduplně a dodržují bezpečnostní nařízení, která máme nejlepší v Evropě.

Včera jsem dostal od jedný krásný, neznámý slečny na ulici kytku jen tak pro radost.

SOLIDARITA, SLUŠNOST, OHLEDUPLNOST, KÁZEŇ! Hodně autoritativní, ale jinak to nejde. Pokud si to uvědomují anti-autoritáři, snad si to uvědomí i ostatní.

Přeji Vám všem jenom to nejlepší a snad brzy zdraví, veselí a ožralí zapogujeme na nějaký řádný akci.

Slušnost, bigbít a chuť žít v nás!


Článek | Coroner je na cestě k nám | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist