PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Firma na přání Ježíšek
Rocková a metalová scéna zažila mnohé. Jak kapely, tak fanoušci. Čas je neúprosný a zůstávají již jen vzpomínky na zážitky, které již nelze znovu prožít. Nebo čas a situace byly tak neúprosní a připravily vás o zážitky, jejichž neprožití nesmírně litujete.
Představte si, že jste se dostali do firmy na zážitky, kterou vede Ježíšek a může vám splnit cokoliv. Znova prožít, to co jste kdysi prožili. Nebo prožít to, co jste neprožili, protože vám to neumožnila situace či čas. Nebo prožít něco, co jste prožít ani nemohli, protože jste třeba v daný okamžik ještě nebyli ani na světě. Zkuste prožít něco, co se nikdy vlastně ani nestalo, ale třeba stát by se mohlo.
Co byste chtěli prožít na rockové a metalové scéně, kdyby opravdu bylo vše možné.
Na jaký koncert byste se chtěli vrátit, nebo jakou událost znovu prožít. Či snad potkat se osobně s nějakou kapelou v původní sestavě. S jakým muzikantem si zajamovat, s kým si ruku podat, panáka dát, či špeka vykouřit. Vzpomínkám a ani fantazii či nesmyslným přáním se meze nekladou.
Náměty a postřehy můžete psát do komentářů, ovšem jedno jediné přání můžete poslat na mail firmy na zážitky juzapepa@seznam.cz. Oni vám tam stejně nic nesplní, ale ve hře je vánoční antibalíček, který obdrží jeden z vylosovaných, bez ohledu na zajímavost či originalitu jeho přání. Svá přání můžete posílat do 12.12.2018, kdy anketa končí.

PS: Ze všech došlých přání sestavíme článek, aby ostatní mohli závidět, na co rockeři či metalisti vzpomínají, či o čem jen sní a fantazírují. V mailu uveďte, jestli se chcete pod svůj příspěvek podepsat (jménem nebo přezdívkou) a nebo chcete zůstat inkognito.


Partněři ankety

Support Underground, Temper

Zobrazeno: 1603x

Rock´N´Roll Hell

PŘIDAT KOMENTÁŘ

13.10.2018 (15:19)

To první přání se mi splní příští rok na Metalfestu... poprvé uvidím Amon Amarth naživo...

A to druhé přání, které se mi už NIKDY nepodaří splnit??? Být na koncertu Manowar, aby tam na kytary zahrál Ross "The Boss" Friedman a do těch "škopků" mlátil Scott Columbus = zvaný živý metronom (pokud někteří z místních rýpalů vůbec vědí, co to je za zařízení???)!!!
A tím pádem pro mě nejlepší bubeník všech dob!!!

A k tomu mi ani HMB Ježíšek nepomůže...


12.8.2018 (16:12)

Začíná to tady nějak vřít... Zbytečné, chybovat je lidské a každý má právo na občasný, infantilní výlevy, ne?

Tak napíšu něco k tématu:

Určitě bych chtěl ještě někdy naživo slyšet BOLT THROWER. Sice se mi to už poštěstilo, ale klidně bych si ještě nějakej koncertík zopakoval.

A k situacím, kdy jsem neměl možnost?

Určitě koncert NICO v KD Opatov v pětaosmdesátým, nebo osmdesátkový koncerty Jany Kratochvílový s Hevalem.


12.8.2018 (07:09)

Já myslím, že je to z textu snad jasné. Chce to číst pozorně a celé. Tedy včetně úplně poslední věty.


11.8.2018 (13:03)

Rock´N´Roll Hell: Můžeš, ale k čemu to posílat na ten mail?


10.8.2018 (21:39)

Punkoiar: K čemu je to dobré? Samozřejmě že k ničemu stejně jako přátelství, láska, sny a přání. Asi nikdy nebudu mít možnost si pohladit kormidlo TITANICu, ale nemůžu o tom snít, nebo jen tak si to hloupě přát?


1.7.2018 (18:43)

Nějak nechápu, k čemu je to dobré.


Promo | Firma na přání Ježíšek | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist