PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

SCABBARD - Lidské loutky (2022)


Staroškolní mlátička ze Zlína navazuje na svůj poreinkarnační materiál. Nečekaný odchod předního death metalového věrozvěsta z Ružomberka způsobil vydání nynější nahrávky metalovým věrozvěstem z Klášterce nad Orlicí. Čerstvý záznam obsahuje příznačné intro a osm songů. Instrumentální otvírák v seznamu skladeb neuvedli, což způsobuje maličké problémy v orientaci, pokud při reprodukci hodláte přejít na jiný track.
Jednoduchý, ale nápaditý, agresivní deathrash s hysterickým chraplákem, sekundujícím murmurem, čitelnou kytarou, okořeňující basou a příznačnými bicími. Detaily vyvážených partů mohou však zaniknout v nemotornosti nejnižších basů a nejvyšších oktáv výsledného masteringu. Uvedený nešvar hravě odstraníte laickou korekcí v postižených pásmech. Textová stránka koketuje s kultem smrti, sociálně kritickými tématy, nechybí ani zemitý humor či špetka zdravého a chvályhodného patriotismu. Vybrané texty nacházejí inspiraci ve dvou kultovních českých filmech ze samého začátku i konce devadesátých let. Také grafické zpracování bookletu pokládám za dobré.
Muziku, kterou přináší SCABBARD vítám s nadšením. Neumělost nevadí, upřímnost a věrohodnost zastiňují drobné nedostatky.

GREENDEAL – GREENDEALITA, RODÍ SE NOVÁ TOTALITA!!!
Přidáno: 9.8.2022Podzemní Hluk 8/10


PŘIDAT KOMENTÁŘ

Recenze | SCABBARD - Lidské loutky (2022) | Hard Music Base

Label


Pařát Magazine

Seznam skladeb


1. Intro
2. Každý někde má svůj hrob
3. Muž s brašnou
4. Greendealita
5. Jsem se posral
6. Lidské loutky
7. Toreádor Bohuš
8. Moravská zem
9. Danajský dar

Hodnocení uživatelůø8/10

Počet hlasujících: 1

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist