PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

OKULT - Batalion (2019)


Ke známosti s tímto tělesem došlo náhodným brouzdáním po bandzone. Pokud dnes někdo vyrukuje s myšlenkou, že do metalu vnáší originální prvky, zpravidla plácá samolibé bláboly. Drancující "Batalion", kukského OKULTu, vyniká na bitevním poli tím, že nic nového nepřináší a ctí léty osvědčené metody válečné strategie. Tamější hospitál dokázal emeritním veteránům nabízet adekvátní péči. Víte, že za jeho záchranu nese zasloužený díl také Ivan “Magor” Jirous? Je všechno pouhá náhoda? Zůstaňte ve střehu! Boj začíná…
Smrtonosná mlátička staré školy z našich luhů a hájů s neutuchající touhou bojovat a vítězit. Čirá a zřetelná palba z bahnitého, vlhkého zákopu. Kytary drnčí, basa mručí, zvučné, kovové válce rezonují. Srozumitelná, nehorázná řvavost generála velí kupředu. Důraz na konfliktní atmosféru dokáže v některých místech podtrhnout dětský, pěvecký sbor a v závěrečné "Štvanici" viola. Na všem leží silná vrstva střelného prachu. MAAASAAAKRRR! Údery se rýmují, OKULTní "Batalion" vítězí. Munice inspirována starými mistry Venom, Kreator, Slayer, Morbid Angel, Deicide… Na finální, smrtící náboj, zasahující nepřítele přímo do srdce, lze použít příměr: Death metalový Debustrol s crustovou energií a naléhavostí. Do vesmíru a k věčné slávě třeba vyzdvihnout též smysluplná slova v mateřštině a excelentní, dřevní zvuk. Půlhodinová vřava o osmi ofenzivách. Vydání bitevního záznamu obstaral samotný pluk. Stříbrný kotouč v plastu dále obsahuje polní zpěvník, provázený mistrnou, výtvarnou prací Zyklorda (mozek pardubických, black metalových Buer? Nechci kecat). Celkový, grafický ráz hodnotím nadmíru pochvalně. Logo komanda, fonty, obrázky… Vskutku povedená práce! Postrádám podstatné informace o místě a čase konání vřavy. Jediná zde obsažená zpráva o požadovaném zní, že za nahrávkou, její produkcí a masteringem stojí Adam Mojžíš.
V poměru kvalita / cena / výkon – bezvýhradný luxus! Nadčasové, konstantní, univerzální metalové album. Ukázky k dispozici na bandzone profilu úderky. CD lze objednat na tel. čísle uvedeném tamtéž. Cena vychází na dvěstědvacet krejcarů i s poštovným. Tak neváhejte, objednávejte, kupujte! Zatím bezpochyby nejlepší tuzemská metalová deska, která letos spatřila temnotu světa. Plná palba do kulometu, nelze jinak!

LIDSKEJCH KOSTÍ DRTIČ, HOVNA, ZVRATKY, ŠKRTIČ!
Zobrazeno: 814xPodzemní Hluk 10/10
PŘIDAT KOMENTÁŘ

Recenze | OKULT - Batalion (2019) | Hard Music Base

Seznam skladeb


1. Šakal
2. Přes Krve Brod
3. Mor
4. Mě drtí ten cejch
5. Batalion
6. At nás bohové nelámou
7. Ghetto
8. Štvanice

Hodnocení uživatelůø10/10

Počet hlasujících: 2


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist