Komentáře uživatelů

INTEGRITY vypustili NSFW klip
[AKTUALITA]
foto
Podzemní Hluk
Tvorbu kapely naposlouchanou nemám,ale letmo vždycky připadala jako Discharge a Exploited, ovšem bez šťávy!

Nicméně, ukázka z novinky vypadá velice slušně.


2017-09-06 23:40:05

GRIFT
[INTERPRET]
foto
Podzemní Hluk
Jednočlenný atmosferický BM projekt za Švédska. Smysluplná, neumělá díla s přidanou uměleckou hodnotou.

A nebojte, nejedná se o kanál a myslím, že GRIFT osloví širší spektrum posluchačů.


2017-09-06 23:36:02

GRIFT - Arvet
[ALBUM]
foto
Podzemní Hluk
Teším se! Snad seženu origoš. Mrkněte na promo klip (již přiřazen k albu na HMB) - LUXUS!

2017-09-06 23:10:02

MOTORBAND - V
[ALBUM]
foto
piha

[8/10]
Nové album je na světě a restart skupiny se povedl na výbornou a to nás ještě čeká hudební dokument, film o muzikantech, kteří v osmdesátých letech budovali Heavy metalové podhoubí v Čechách.
Tak si to dejte --- výborný 8,5 ----


2017-09-06 20:17:17

SERIOUS BLACK - Magic
[ALBUM]
foto
zekon

[4/10]
Neskutečná tuctovka. Od debutu to padá do propasti a ani elita za nástroji tomu nepomohla.

2017-09-05 20:09:51

LOUDNESS - On The Prowl
[ALBUM]
foto
POWER ROSSI

[6/10]
Pruměrný heavík který se dá až na skladbu Deadly Player poslouchat.Je to taková deska o ničem,snad za zmínku stojí ten šílený hráč na solovou kytaru který se v tom absolutně vyžívá.

2017-09-05 11:14:39

Anketa o nejlepší logo kapely
[ČLÁNEK]
foto
Eicherik
Vybrat nejlepší logo je opravdu těžké. Mezi jedny z nejhezčích určitě patří třeba MAYHEM, NARGAROTH, GRAVELAND a nebo MASTERS HAMMER. Líbí se mi ale i ten švabach.
Jedno je ale jisté, ty loga, image, obaly, to všechno k té metalové muzice prostě patří.


2017-09-03 14:29:37

OVERKILL (USA) - W.F.O.
[ALBUM]
foto
POWER ROSSI

[7/10]
Velmi výrazná fošna kde po celou dobu úřaduje zcela jednoznačně v popředí basová kytara.

2017-09-02 16:02:57

MEMORIAM - For the Fallen
[ALBUM]
foto
steblohaf

[10/10]
Tak jsou tady Memoriam..Vlastně až do smrti Kiddieho jsem neztrácel naději,že snad jednou přijde čas na další desku pro mne snad největšího deathového kultu (samozřejmě spolu s Death) Bolt Thrower.Bohužel místo placky přišla Martinova smrt a ukončení činnosti kapely.V jejíž reinkarnaci ani za mák nevěřím,protože BT byli vždy a ve všem jiní a všechno dělali tak trochu jinak.A Memoriam?? Bolt Thrower prostě nejsou i když spoustu styčných bodů mají a jsou cítit v každém tónu a hlavně v Karlově zpěvu.Memoriam jsou jiní a výborní,burácející,zeminí s valivými BT riffy.Potěšili a i já bych je rád potěšil,kdyby o mém bodování věděli. Deska roku to pro mne není,ale plný počet dám tak dvakrát,třikrát v roce a jedna desítka je právě pro ně !!Díky

2017-09-02 13:27:36

IRON MAIDEN - A Matter Of Life And Death
[ALBUM]
foto
POWER ROSSI

[7/10]
Do nejlepších desek své doby má tahle hodně daleko.Jak to tady komentovali kolegové tak musím snimi jenom souhlasit,je to takový čistý pruměr kdy i takovému velikánu jako je Bruce Dickinson už schází nápady.Snad za zmínku mne docela dostala skladba These Colours Don´t Run

2017-09-02 12:22:30

OVERKILL (USA) - I Hear Black
[ALBUM]
foto
POWER ROSSI

[4/10]
Žádný nápad,bezduchost,utahané skladby,žádná dynamika,tohle že je ten Overkill jak ho známe?

2017-09-01 20:17:49

SEPTICFLESH - Codex Omega
[ALBUM]
foto
piha

[9/10]
Septicflesh udělali vynikající album v letošním roce to je neskutečná palba, ale není pochyb o tom, že Codex Omega si bezpochyby zaslouží být zařazeno mezi nejlepší vydání roku 2017. Produkce Jens Bogren (Opeth, Dimmu Borgir). Jako bonus jsou tři skladby, které opět představují Pražský filharmonický orchestr. Už letos na Metalfestu byli skvělí.2017-09-01 18:05:57

Anketa o nejlepší logo kapely
[ČLÁNEK]
foto
sekersson
Parádních log je spousta a vybrat jedno je teda svinsky těžká věc (aspoň pro mě). Nejlepší bude, když taky zavzpomínám. První logo, které jsem se učil kreslit byl TÖRR! Měl to jeden starší borec na džisce a já, jak jsem chodil s aktovkou ze školy (asi čtvrtá třída), tak jsem si ho vždycky prohlížel a to logo s dvojitou sekerou se mi strašně moc líbilo. Jak jsem pak začal muziku pořádně poslouchat, tak přišly klasiky jako Iron Maiden, AC/DC, Judas Priest, Metallica, Slayer, Kreator atd... Ty loga se kreslily celkem dobře. Z těch složitějších bych určitě zmínil logo KING DIAMOND, to je skvělé!

Hodně se mi ale líbí (a to i po letech) loga kapel UNLEASHED, MOONSPELL (logo z původního obalu desky Wolfheart), SAINT VITUS, CELTIC FROST, BENEDICTION, REVEREND BIZARRE a samozřejmě i zmiňovaní MOTORHEAD, VENOM (zakulacené i ostré logo) a OBITUARY. Svého času mě docela zaujalo i logo kolumbijských MASACRE (z alba Requiem). Líbí se mi i relativně jednoduchá loga jako TRIPTYKON, SODOM, NAPALM DEATH.....

Je jich prostě spousta. A určitě souhlasím s tím, že loga, obaly, maskoti, kostýmy atd. ke kapelám a téhle muzice patří. Je to jako značka nebo podpis. Vždycky jsem žral i povedené kreslené obaly desek. Člověk to prostě všechno vnímá i očima.


2017-09-01 13:53:14

PRIMAL FEAR - Black Sun
[ALBUM]
foto
POWER ROSSI

[9/10]
U mne jedna z nejlepších jejich fošen kde skladby ARMAGEDON,FEAR nebo MIND CONTROL jsou hodně skvělé.Nikdy jsem nehodnotil booklet ale tady je naprosto famozní.

2017-09-01 09:35:29

QUEENS OF THE STONE AGE - Villains
[ALBUM]
foto
piha

[8/10]
Celé album za mě 8,5, fantastický vokální výkon jaký podal Josh Homme a téměř dokonalá instrumentální podpora.

2017-09-01 08:04:12

CODA (CZE) - Fair play
[ALBUM]
foto
Podzemní Hluk

[7/10]
Pro mě je tohle dobrá deska se spoustou hitů. Jen ty Uxovy,byť velmi dobře zahraný, klávesový party, který k tomu prostě patřej, jsou tady až příliš výrazný. Kdyby to bylo nástrojově vyvážený, dal bych klidně i devět bodů. Výsledek hodnotím sedmičkou, ale s hodně velkým plusem.

2017-08-31 22:12:44

PRIMAL FEAR - Nuclear Fire
[ALBUM]
foto
POWER ROSSI

[8/10]
Jedna z lepších desek z celé diskografie kdy se začínají prosazovat trochu více dynamičností než předešlé více orientované melodické fošny. nejlepší skladba je NUCLEAR FIRE

2017-08-31 21:23:10

Anketa o nejlepší logo kapely
[ČLÁNEK]
foto
Podzemní Hluk
Diskuse se rozjíždí...

1) Nezastávám postoj "Čím větší čmáranice - tím víc true."

Moje oblíbený logo těch TRISTE je dělaný jako cigaretovej dým. Když Vás popadne splín, pusťte si třeba raný Sabbathy, votevřete flašku, ubalte si cigaretu (s náplní dle vlastního uvážení), natáhněte - vyfoukněte.... Zadívejte se do dýmu...

2) Jsem o něco mladší, takže počátek mýho metal punkovýho běsnění začínal až v devadesátkách. Nějaký věci už byly jednodušší a D.I.Y. aktivity jely neplno. Daly se už sehnat, poměrně kvalitní, barvy na textil, nebo jsme namáčeli štětce do Sava a malovali jsme si na trika loga kapel. Naše, výtvarně založená, kámoška Anča pro nás vyšívala nášivky. Taky byla hrozná androš móda si polejvat Savem černý džíny, který jsme si kupovali u Ťamanů, nebo v nově vzniklejch sekáčích, narvanýma hadrama ze západních smeťáků.

Byly jsme jedna sídlištní parta a punk, metal, skejt thrash, nebo OI! spolu drželi. Takže se malovala loga Death, Morbid, Torr, Sex Pistols, Blitz, Cockney Rejects...

Moje první black metalový cédéčko byl slavnej bootleg Mayhem, na jehož obalu je vyobrazenej Dead s prostřelenou kebulí. Z party měl tenkrát CD přehrávač akorát jeden vyvolenej, kterej nám to pak nahrával na kazety. (Tohle pro mě představoval zásadní mezník.)

Četl jsem rozhovor, kde někdo líčí, jak nemohl znát Mayhem, protože nebyl internet.

Co si pamatuju, tak Mayhem, Setherial, Dark Funeral, Enslaved... To všechno se dalo úplně v klidu sehnat. Jednak to v licenci začal vydávat Globus, nebo tady bylo poměrně silný zastoupení polskýho Metal Mindu, kterej tahal na východ nahrávky, převážně, z Roadrunneru. Pak tady jistý lidi založili svoje podzemní distra a už to jelo... Nikdo z nás neměl moc peněz, takže,když někdo s něčím přišel, všichni si to nahrávali... Náš největší problém byl nedostatek peněz,než že by se nedala sehnat nějaká muzika. I když všechno se pochopitelně taky nedalo sehnat. Přetrvával problém s merchem, takž jsme si ho dělali sami.

3) Starý logo ARAKAIN se mi taky moc líbí. Líbí se mi i logo VITACIT z alba "Vzhůru přes oceán", nebo logo žateckých AGMEN.


2017-08-31 20:53:10

PRIMAL FEAR - Primal Fear
[ALBUM]
foto
POWER ROSSI

[8/10]
Na debutní desku je začátek přímo skvostný.Ralf s Mattem to vzali pevně do svých rukou a vytvořili velmi kvalitní power kapelu.Deska má styl kterým se kluci prezentují dodnes.Sice ty nejlepší věci teprve budou následovat ale skladby jako NINE LIVES nebo SILVER and GOLD jsou velmi povedené.

2017-08-31 15:23:40

QUILL, THE - Born from Fire
[ALBUM]
foto
piha

[9/10]
Můj první křest se Švédy takže nemůžu porovnat jejich tvorbu, ale to co vykouzlili letos to je vynikající. S tímto materiálem si mě hodně získali výborná deska. Některé kusy připomínají Black Sabbath a Ozzyho já to tam prostě slyším "3. Ghosthorse"

2017-08-30 08:38:38


1 2 3 4 5 6 7 8

Komentáře | Hard Music Base - webzin/databáze h&h hudby | www.hardmusicbase.cz
HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist