PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Komentáře uživatelů


OBSCURA - A Valediction (2021) [ALBUM]
31.12.2021 (14:08)

Klasika progresivního technického deathmetalu! Album se fakt povedlo

REAGOVAT

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
31.12.2021 (13:42)

To se ví, hromadu let dělal muziku pro JP tak to má prostě vžité. Těžké někoho hned předělat, aby skládal jinou hudbu než na jakou byl po ty léta zvyklý...ale zase nejde přece tvořit druhý Judas!

REAGOVAT

MORBIFIC - Ominous Seep of Putridity (2021) [ALBUM]
31.12.2021 (13:40)

Trochu mi tenhle debut Finů zní jako starý dobrý Autopsy

REAGOVAT

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
31.12.2021 (12:35)

Jasně Pavle , že tam je cítit Judas Priest na sto honů..já říkám , že je nekopíruje ! To ale z toho důvodu , že je autorem mnoha nesmrtelných hitů Judas právě on a píše prostě dál stejně , jako psal pro Judas .. Nekopíruje skupinu , ale jede ve svých Judas kolejích Takhle to má prostě přirozené ..Třeba u Roba bylo vidět , a i proto tenkrát Judas opustil , že je mu bližší trochu jiná muzika a zkoušel třeba s Fight hodně experimentovat . Proto taky KK říká , že bez něj už jsou JP trochu jiná kapela , než v těch " klasických " letech . On prostě chce , aby KK Priest zněli tak , jak by podle něj měli znít stále Judas Priest .

REAGOVAT

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
30.12.2021 (21:14)

Přátelé, za mě celkem povedená deska, lepší průměr bych řekl...ALE? Kdybych bral dobu před 30, 35, 40-ti lety, tak by to dost možná byla bomba, ale v dnešní době se mi to jeví jako "tuctový" heavy metal, kterého na internetu najdete nezpočet!

Píšete že KK nechce kopírovat Judas Priest, ale to Judas prostě je, ten je tam cítit na sto honů, to mě nikdo nevyvrátí a to tomu taky zrovna moc nepřidá... (samozřejmě je to můj subjektivní názor).
Jasně každý to může cítit jinak, zcela určitě tak nízké hodnocení si tohle album nezaslouží. 1 bod dávám úplnému odpadu, který se nedá vůbec poslouchat a tím tahle deska rozhodně není. Ale na druhou stranu, je to Caligariho rozhodnutí, tak ho prosím respektujme.

Judas Priest nikdy nebyla moje krevní "heavy" skupina, spíš jsem odkojený kapelami tohoto žánru jako jsou Iron Maiden, Helloween nebo Accept...

Je mi líto, ale v téhle debatě vám asi moc užitečný nebudu. To si musíte "rozsoudit" sami, resp. každý sám.
Navíc si myslím, že tyto komentáře patří spíš do diskusí (mimo kapelu) nebo na nějaké fórum, než k hodnocení alba.

REAGOVAT

DOLD VORDE ENS NAVN - Mørkere (2021) [ALBUM]
30.12.2021 (08:45)

Krásná věc...

REAGOVAT
foto
steblohaf

[9/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
30.12.2021 (08:42)

Každý to může vidět zcela jinak , já třeba konkrétně hodně vysoko hodnotil album Korn The Path of Totality , které i tady kdekdo naprosto strhal :)..Po letech mě proto strašně potěšil hodně kladný názor Polyho z Insanie ( kterou mám moc rád ) na tohle album a to pro sebe beru jako směrodatné ..Jinak pár postřehů k debatě .. Myslím , že jeden bod je skutečně trochu přestřelené a asi trochu póza ( nic osobního )..S Jardou souhlasím v tom , že KK nikoho nechce kopírovat..on i totiž v rozhovorech zcela přesvědčeně a i trochu oprávněně tvrdí , že on je Judas ( myšleno jako nedílná součást ) a podle něj se současní Judas pouštějí trochu jiným směrem a on ukazuje tu správnou tvář velikých Judas Priest...no to si posuďte sami..Já to co jsem slyšel hodnotím velmi kladně ( stejně jako Jarda jsem vyrostl na Hard and Heavy a myslím , že i kvůli tomu , že jsem vyrůstal spolu s tvrdou hudbou v časové chronologii jsem s ní velmi spjatý i tak nějak lidsky :) ) Celé album jsem zatím neslyšel , těším se na něj a tak si poslech šetřím..

REAGOVAT

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
29.12.2021 (01:47)

Podzemní Hluk...mě by spíš zajímaly názory od kolegů...Immortal SEP, Steblohaf a Magua...

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
29.12.2021 (01:19)

metalgods...na Zakka ti nikdo nesahá... mě se jen prostě ten projekt Zakk Sabbath nelíbí, proto jsem ho použil jako malý argument, když už mi tím kolega Caligari trochu nahrál...toť vše...

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]

MAGNUS - Death Revolution (2021) [ALBUM]
29.12.2021 (00:26)

Kultovní polští veteráni přicházejí po mnoha letech s novým matrošem, kterej opět vyšel u Ťamanů (stejně jako reedice starých počinů SCABBARD, jež jsem tenkrát pořídil u SMA. Kde pořídím tohle? Nevím. Objednávat přímo z Číny se mi vůbec nechce.)

Velmi zajímavý záznam s moderním, ale neplastickým a příjemným zvukem, zachovávající značku MAGNUS, místy připomínající novější tvorbu TERRORIZER. Na druhou stranu nahrávka disponuje i nějakou tou vatou a vyloženejma píčovinama. V hodnocení lítám na stupnici 6-9. Babo, raď...

REAGOVAT

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
28.12.2021 (18:49)

Nezajímá mě to, neposlouchám, nehodnotím...

Nicméně, názor Zeda mi přijde velmi fundovaný, až odborný a názor Caligariho smysluplný. Ještě by mě zajímal názor Ghoula (pro mě největšího heavy odborníka na HMB).

REAGOVAT

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
28.12.2021 (15:58)


Krásně se to čte chlapi
Chtěl jsem se také připojit do diskuse a teď jsem rád, že jsem tak neučinil.
Hodnocení si ještě nechám na později, ale určitě to nebude za1. A na Zakka mi nesahejte

REAGOVAT

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
28.12.2021 (08:45)

Caligari...já mám sice jen jednoho syna a už se těším, až mě udělá dědkem!!! Ale v jeho skoro 27 letech má o tom našem metalu celkem slušný přehled a poslouchá ho...jednak to doma slýchával od mala...a že jsem ho nešetřil... tak on mě třeba naučil poslouchat i melodic death...Amon Amarth přitáhl tenkrát on... tak se prostě v tom životě doplňujeme o tu naší společnou vášeň...já mu dal ten základ...a pak už jen...jedeme táto??? Jasně!!! Jezdí se mnou od 12ti let!!! Prostě METAL!!! Něco se líbí, něco ne...no a co??? METAL je životní styl!!! Nepotřebuji k tomu sáhodlouhé elaboráty, které rozebírají tohle a támhleto!!!

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
28.12.2021 (07:30)

Caligari...průměr hodnocení na Metallum je sice tvých 6,4/10, ale se započítanou nulou...takže je to furt stejné jako tady... ten fakáč nebyl pro tebe osobně, ale pro tvé srovnávání nesrovnatelného...takže spíš pro ZAKK SABBATH, což mi taky bylo proti srsti...ale přesto mícháš jablka z hruškama...K.K. Downing nikoho nekopíruje...on byl jednou z vůdčích osobností JP a ve svých letech hlavně vůbec nepotřebuje někoho kopírovat...

P.S. Admina o nic žádat nemusíš...hodnocení můžeš upravit nebo smazat sám...
A přijít o tvé komenty Black Metalu by byla škoda!!! Do toho vám přeci nekecám...

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
28.12.2021 (06:26)

Kang: Na Metallum je celkový průměr hodnocení 6,4/10 to jsi se asi špatně díval, jinak už jsem ti psal a myslím i dost jasně vysvětlil, proč jsem udělil tak nízké hodnocení, takže mi celkem křivdíš, nějaká Top tady fakt není mým středobodem světa mám dvě děti a spoustu starostí. Pokud si tady za vyjádření názoru budeme dávat fakáče, pak už nevidím smysl hodnotit zde i nadále. Mé oblíbené desce Root - The Temple in the Underworld dal někdo taky hodnocení 1/10, nicméně to respektuji, jelikož jsem velmi tolerantni člověk, který druhým neupírá právo na jejich názor. Takže abych to nějak shrnul, jelikož jsem věděl, že tuto diskuzi nemám začínat a i přesto jsem ti odpověděl a byl na tebe slušný,budu ještě jednou a udělám ti radost - požádám zdejšího Admina, aby vymazal celý můj profil zde na této databázi, pak mé hodnocení zmizí, tvá oblíbená deska se jistě dostane do Top a ty nalezneš svůj duševní klid. Měj se hezky

REAGOVAT
foto
Caligari

[1/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
28.12.2021 (03:16)

Caligari...za mě jsi to hodnotil za 1 jenom proto, aby náhodou nebyla tato fošna v TOP tady!!! A na tom Metallum je to podobné...jedno nulové hodnocení, zbytek podobný tomu místnímu!!! Kdyby jsi mohl, tak tady dáš taky nulu!!! A nesrovnávej K.K. Downinga s nesmyslem jménem ZAKK SABBATH...tímto s tebou tuto diskuzi končím...

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
28.12.2021 (03:07)

Caligari...stejně mi to nedá...já jsem byl odkojen spíš Hard Rockem typu Slade, Sweet, Deep Purple, Thin Lizzy, Nazareth, Creedence Clearwater Revival, Kansas...dále samozřejmě Jimmy Hendrix a Joan Joplin atd. Takže k METALU jako takovému jsem se propracoval postupně třeba zrovna přes poslech JP...a tenkrát to byl prostě metal, žádné dnešní škatulkování...prostě metal, který se buď líbil nebo ne!!!
Ty jsi vyrostl na kapelách Mercyful Fate a King Diamond??? King snad byl zpěvákem Mercyful Fate...
A "odporný vykalkulovaný klišovitý výblitek"??? K.K. Downing byl členem JP desítky let a jejich tvorbu tím pádem ovlivňoval...máš pocit, že v důchodu má začít jinak(viz mé předchozí příspěvky) ???

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
27.12.2021 (10:58)

Caligari...tvůj názor je tvůj názor. Je to samozřejmě o úhlu pohledu každého z nás. A protože další rozvíjení této diskuze by z mého pohledu stejně nemělo smysl, jelikož i ostatní hodnotící nešli pod 8/10, tak se do toho ani pouštět nebudu!!! Ale přesto díky za odpověď.

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
26.12.2021 (13:22)

Kang:Nemám chuť pouštět se do téhle debaty, nicméně ti odpovím, pokusím se být stručný:
Není pravda, že neposlouchám heavy metal ba naopak, jsem odkojen heavy metalem a kapelami jako Judas Priest, King Diamond, Mercyful Fate, Helloween nebo Iron Maiden. Desku Dark Ride od Helloween drtím v přehrávači několikrát do měsíce. Dalším důkazem jsou má hodnocení posledních desek Iron Maiden nebo Helloween, které jsem hodnotil dokonce výš než zdejší hevíkáři. Tuhle desku mi doporučil kamarád a můžu ti s klidným svědomím říct, že tak odporný vykalkulovaný klišovitý výblitek už jsem dlouho neslyšel. Pokud někdo odejde z Judas Priest, tak ať ukáže co umí a nekopíruje opět Judas Priest a neparazituje na jejich slávě, jinými slovy, ať jde svou cestou. To je nějaký nový trend, kopírovat a vydávat plagiáty slavných kapel? Tohle už jsem zažil u kapely ZAKK SABBATH který stvořil obdobnou hrůzu. Bylo by to na delší diskuzi, nicméně věř, že na netu je spoustu záporných recenzí téhle desky s hodnocením 0% viz třeba Metallum. Ano tahle deska mě urazila a zvedla ze židle, tak jako mě uráží i samotný arogantní název téhle kapely. Respektuj prosím můj názor. PS:Já třeba nechápu, jak někdo může dát desce Painkiller 10 bodů a téhle hrůze taky 10, nicméně to respektuji, je to jenom o úhlu pohledu každého z nás

REAGOVAT
foto
Caligari

[1/10]

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]
26.12.2021 (10:57)

Caligari...to myslíš vážně??? 1/10??? Proč hodnotíš něco, co vlastně vůbec neposloucháš???

REAGOVAT
foto
Kang

[10/10]1 2 3 4 5

Komentáře | Hard Music Base

MenuAktivní uživatelé


Kang
854 komentářů
6 letos
LedTherion
156 komentářů
6 letos
kusomiso
6 komentářů
6 letos
Immortal SEP
1087 komentářů
5 letos
Podzemní Hluk
547 komentářů
3 letos
piha
1931 komentářů
3 letos
Dizzy
68 komentářů
3 letos
Eicherik
892 komentářů
2 letos
hLEMMYžď
98 komentářů
2 letos
steblohaf
1727 komentářů
1 letos
haypa
210 komentářů
1 letos
POWER ROSSI
1519 komentářů
1 letos

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist