PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Komentáře uživatelů


SIX FEET UNDER [INTERPRET]
8.11.2010 (12:24)

Jistě všichni dobře víte, že Chris Barnes, byl dřívější zpěvák deathmetalových velikánů CANNIBAL CORPSE a dlouhá léta je frontmanem kapely SIX FEET UNDER. Docela by mě zajímalo, kde se vám Chris líbí víc, jestli v CC nebo v SFU?

REAGOVAT

ATHEIST - Jupiter [ALBUM]
8.11.2010 (07:38)

ATHEIST mne s tímto již dávno očekávaným albem mile překvapil.

REAGOVAT

DEATH [INTERPRET]
6.11.2010 (22:52)

To si napsal krásně

REAGOVAT

TERMINATOR - Unification (Together Against To Death) [demo] [ALBUM]
6.11.2010 (21:42)

To si zrovna nemyslím. Vydali sice tu kompilaci, ale to bude tak asi všechno. To by se stal zázrak, kdyby se dali znovu dohromady a naživo je mohli někde vidět I když bych si to moc přál

REAGOVAT
foto
Immortal SEP

[10/10]

TERMINATOR - Unification (Together Against To Death) [demo] [ALBUM]
6.11.2010 (21:33)

To Immortal SEP: Jak to myslíš? Že by reunion byl přece jen na cestě?

REAGOVAT
foto
Magua

[9/10]

GREEN DAY [INTERPRET]
6.11.2010 (21:10)

O. K., hlavně, že jsme se domluvili. Netušil jsem, že zde byly problémy s tím, že kdosi úmyslně shazoval hodnocení alb (i když si nemyslím, že právě toto byl aktuální níže zmíněný případ). I já budu rád, když toto místo zůstane otevřené zejména pro ty, kteří mají metalovou a rockovou muziju jako koníčka a bedlivě ji sledují. Omnluvám se ti, pokud jsem jsem se choval nevhodně a něčím tě urazil (je pravda, že ty poznámky o dětech jsem si skutečně mohl odpustit) a doufám, že v budoucnu už budeme komunikovat asertivněji.

REAGOVAT

TERMINATOR - Unification (Together Against To Death) [demo] [ALBUM]
6.11.2010 (21:07)

To Magua: To si kapku "zaspal" tak jako já. I já se přiznám, že jsem se o tom dozvěděl teprve nedávno. Terminator vydal v roce 2002 kompilaci s oběma demy " Termination / Unification"

REAGOVAT
foto
Immortal SEP

[10/10]

TERMINATOR - Unification (Together Against To Death) [demo] [ALBUM]
6.11.2010 (20:52)

Pevně doufám, že se bratři Lagovi rozhodnou aspoň na chvíli oprášit songy z prvních dvou demokazet a ona nostalgie ještě někdy zazní naživo..

REAGOVAT
foto
Magua

[9/10]

DIARY OF DREAMS: multi-recenze [ČLÁNEK]
6.11.2010 (20:29)

Skvělá práce Blackeye69. Diary of Dreams mám docela naposlouchané (hlavně díky ženě ) a tak jsem si rád pročetl tvé komentáře k jednotlivým deskám.

REAGOVAT

TERMINATOR - Unification (Together Against To Death) [demo] [ALBUM]
6.11.2010 (20:17)

Když jsem poprvé (asi rok po vypuštění do éteru) slyšel tohle demo, tak jsem si Terminator okamžitě zamiloval. Podařilo se mi stihnout i pár jejich koncertů než se rozpadli. Svůj styl tenkrát nazývali Anti Toxic Thrash Metal

REAGOVAT
foto
Immortal SEP

[10/10]

DEATH [INTERPRET]
6.11.2010 (19:33)

"Chuck z death metalu udělal umění". Velká pravda lestik a díky že jsi mi připomněl Chuckovu velikost. Po těch rockovějších Bigelf, které sjedu po zprávách, si tak dám určitě jedno z jeho alb. Dlouho jsem nic od něj neslyšel.

REAGOVAT

GREEN DAY [INTERPRET]
6.11.2010 (19:25)

Je pravda Kody, že jsme mohli zvolit jinou formu vysvětlení situace, ale co už
Každopádně je fajn, že se tu střetli dva různé pohledy na hodnocení alb.
Shodneme se v tom, že bodovat může samozřejmě uživatel jakkoliv, ale doufám že po náležitém poslechu.
Jsem proti odsuzování alb jen proto, že kapela je trendy. Byl bych nerad, kdyby se tu opět objevili uživatelé, kteří tvrdou rockovou muziku neposlouchají a protože jim nějaký metalák vynadal na YT jejich oblíbenému rapovému klipu, tak se regnou a začnou sázet kultovnim metalovym plackám po jednom bodu.
Za tvuj názor tedy díky a teď se jdu vrhnout na ty Bigelf o kterých jsme se příjemněji pobavili jinde.

REAGOVAT

DEATH [INTERPRET]
6.11.2010 (19:13)

"Death" byla jedna z mých prvních metalových kapel,které jsem začal poslouchat.Po prvních tónech jsem si tu muziku zamiloval stále ji mám rád.Dost mne dostala smrt Chucka a death metal podle mne přišel o další skvělé desky a vynikající skladby.Většina lidí si myslí,že death metal je jen řvaní a nesmyslné třískání do nástrojů,ale Chuck z death metalu udělal umění a za to mu moc děkuji.Bez něj bych nefungoval tak jako teď.

REAGOVAT

ENCORES LEGENDS & PARADOX - A Tribute To The Music Of ELP [ČLÁNEK]
6.11.2010 (18:51)

Zkus to Kody. Nejprve jsem se obával jestli se v tom mírném exhibování neztratím. Chtělo to více poslechů. Je to jedno z alb, které můžeš poslouchat desekrát a stále budeš objevovat nové věci.

REAGOVAT

GREEN DAY [INTERPRET]
6.11.2010 (18:29)

O. K.

REAGOVAT

SEPULTURA [INTERPRET]
6.11.2010 (18:27)

Víte, mně je Sepultury trochu líto. Souhlasím s tím, že období s Maxem bylo vrcholné a poslední deska, která mě baví se vším všudy, je samozřejmě ona zmíněná Roots. A také Sepulturu nijak zvlášť nesleduju. Ale ti kluci se určitě snaží a skutečně mi přijde, že vše, co činí, dělají s naprostou upřímností a čistým srdcem. Jen si to představte. Tahle banda v první polovině devadesátých let dohnala co do popularity Metallicu, platilo za metalový band no. 1 a teď objíždí kluby v okresních městech... A přesto nepolevuje a nežije z podstaty jako někteří jejich starší (zejména hard rockový) hudební souputníci. Naopak: Stále se snaží vyvíjet, hledat nové cesty... Sepultura jsou stále muzikanti, nikoliv výrobci hamburgerů, a to se cenní. A Derrick obecně mi je velice sympatický jako člověk. Muzika mě až tolik nebere, ale jak jsem napsal výše - nemyslím si, že je to až natolik problém kapely, jako spíše mého vkusu. T Fandím Sepultuře, přestože nejlepší léta už má s největší pravděpodobností za sebou.

REAGOVAT

BIGELF - Cheat The Gallows [ALBUM]
6.11.2010 (18:18)

Jj, souhlasím - mě ta první také moc nebaví; jako první mě dostalo až Hex a poslední pochybnosti vymýtilo právě až Cheat The Gallows - a to dokonce až natolik, že jsem si ho běžel koupit na originální placce. A ano; stejně jako ty ani já jsem si jejich první alba netroufnul ohodnotit... Mám totiž s těmi předchozími deskami problém ten, že mi přijde, že to prostě nějak "nešlape", jestli mi rozumíš... Nápadů přehršel, ale poskládaných možná až moc zmatečně... Některých skladbám po mém soudu chybí "tah na branku"; zdařilý riff či kus melodie je utnut zbytečnou mezihrou atd. Ale jak říkáš - ještě také dám těm starším deskám šanci; tahle kapela je mi totoiž sympatická.

REAGOVAT
foto
Kody

[8/10]

ENCORES LEGENDS & PARADOX - A Tribute To The Music Of ELP [ČLÁNEK]
6.11.2010 (18:14)

Výborně - jdu si tohle album sehnat.

REAGOVAT

BIGELF - Cheat The Gallows [ALBUM]
6.11.2010 (18:09)

Jejich první alba Kody se mi nějak nezdála, ale to poslední mne dostalo. Budu se muset vrátit k jejich prvním deskám, ještě jsem je raději ani nehodnotil.

REAGOVAT

GREEN DAY [INTERPRET]
6.11.2010 (18:08)

Pokud jsem níže psal cosi o moralizování a nabádání, platilo to obecně na všechny - tedy to platí i pro tebe, Crippled Reverende. Umravňuj si doma svoje děti, o kterých píšeš, že je máš, ty ti to možná budou žrát. Měl jsem za to, že zde probíhá svobodná diskuze a svobodné hodnocení. Pokud někdo ohodnotí cokoliv bodováním jedna, je to jen a pouze jeho svaté právo. Píšeš: "Nikdo tu nebude nikomu vnucovat co má a jak hodnotit." Není mi moc jasné, proč jsou tvoje tvrzení v rozporu s tvými činy... A ještě otázka na závěr: Všimnul jsem si, že jsou zde i uživatelé, kteří hodnotili třeba kompletní diskografii některých kapel bodováním "10". Ty jsi také běžel honem moralizovat? Pokud ne, proč? P. S.: Pro všechny, kteří sami sebe berou přespříliš vážně - vyměňte si body za gumové medvídky.

REAGOVAT1002 1003 1004 1005 1006

Komentáře | Hard Music Base

MenuNejvíce přidaných


Rock´N´Roll Hell
2030 komentářů
steblohaf
1655 komentářů
piha
1507 komentářů
POWER ROSSI
1218 komentářů
powerhome
1132 komentářů
Immortal SEP
1080 komentářů
miloSH
882 komentářů
Magua
820 komentářů
Kang
818 komentářů
kobra666
684 komentářů


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist