PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

KLÍČ: Všechno přemáhá láska (...ale někdy bohužel ne) [ROZHOVOR]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
10.3.2020 (19:35)

Určitě skvělá práce, některé postřehy, by ček opravdu v této době nečekal, nedovedu si představit život bez auta (řidičáku) a bez mobilu.
No, noťas jako závislák potřebuju, su tady skoro furt, ale televizu, třeba nepotřebuju vůbec.
Skupina Klíč, má své kouzlo ..


9.3.2020 (13:11)

Byl jsem rovněž překvapen přístupem kapely nejen k tomuto rozhovoru, ale i k práci na celé její tvorbě. Zprvu jsem od rozhovoru moc neočekával a spíše přemýšlel, zda se to zde bude vůbec stylově hodit. Pak vše překlenulo do bezmála tříhodinového povídání, kdy vypluly na povrch věci, které by mohly zajímat i čtenáře, kteří konec osmdesátek aktivně nezažili nebo se v rámci hudební scény pohybují v jiných žánrech.


7.3.2020 (12:56)

Tomu teda říkám rozhovor! Klobouk dolů! Člověk by ani neřekl jací jsou to sympaťáci, mající k věcem až tak zodpovědný přístup.

K té Portě: Rodiče byli folkáči, říznutí bigbítem, jezdící na vody a vandry. Pravdou je, že tenkrát lidi drželi více při sobě, ale už mezi těma ortodoxníma kotlíkářema převládal silný odpor ke kapelám jako Nerez, nebo písničkářům typu Plíhal...

Existuje tam jediný pojítko, že je to folk a je to akustický, případně elektro-akustický.

Nelze však Srovnávat třeba Minnesengry s Brontosaurama, Máky s Nerezama, nebo třeba Wabiho Daňka s Pavlem Dobešem. O srovnávání Nohavici s androšskejma bardama jako byli Soukup, Třešňák, Karásek, Hutka, ani nemluvím. Folk je široká množina a všechno je myšlenkově někde jinde.

Za sebe mám rád jak Klíč, Minnesengry, Nerez, androše, Samsona i Wabiho. Srovnávat to však mezi sebou, nebo rvát to na společný podium, nelze.Komentáře | KLÍČ: Všechno přemáhá láska (...ale někdy bohužel ne) [ROZHOVOR] | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist