PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Pocty (ne)oprávněné - Pocty (ne)povedené (SUICIDAL TENDENCIES) [ČLÁNEK]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
22.2.2013 (16:32)

Tak zajímavý to rozhodně je a jak jsem se zmínil ve článku, tak tento tribut patří k těm nejoblíbenějším. Samozřejmě se musí brát v podtaz umění oněch muzikantů, a žádná z kapel čistě nekopírovala originál. V tomto případě to dost těžce nejde. V čechách asi tato záležitost bude těžko k sehnání. Tribut vyšel v roce 2000 a já jej mám od Poliho z Insanie, který dostali pár kousků o d firmy Dwell Records na prodej za účast na tributu. Více v soukromé zprávě.


22.2.2013 (12:58)

Autorovi článku – zajímavý, ST a tribut. Hodně rád bych si to poslechl, už jen díky zvědavosti, jak se muzikanti vypořádali s umem muzikantů ze ST. Opravdu hodné pozornosti, nejen pro baskytaristy a odkojence ST nebo Infection Grooves. Lehkost hraní ne úplně lehce hratelnejch figur Roberta Trujilla někým jiným – to je zajímací. Mohl bys, prosím tebe,ne tak znalému, nějak třeba zašifrovaně sdělit, naťuknout, nasměrovat, kde je možný k tomuto počinu „přijít"? Jestli jo tak díky, jinak dík za tip.


Komentáře | Pocty (ne)oprávněné - Pocty (ne)povedené (SUICIDAL TENDENCIES) [ČLÁNEK] | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist