PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Pole smrti roku „1“ [ČLÁNEK]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
25.6.2012 (15:51)

Další z výborných článků. Těšim se na další tvou práci, kterou si vždy užívám.


24.6.2012 (21:07)

opět zajímavý název článku...je to dobré...spoustu kapel neposlouchám, ale znám...


24.6.2012 (14:48)

No tak to máš naprostou pravdu, že se na trendu death metalu svezlo nemálo kapel. Existuje spousta kapel, které začínaly jako death metalové a dnes jsou naprosto někde jinde jako THERION, CEMETARY a třeba DARKSEED.


23.6.2012 (18:03)

Rok 1991 byl opravdu hodně bohatý na podařené alba, a to napříč všemi žánry. Jestliže se ohlédneme za žněmi z lánů, které obhospodařovala výhradně smrtka, tento rok kromě titulů uvedených v článku vyšly i další významné fošny, z těch nejznámějších bych přidal CARCASS (Necroticism - Descanting the Insalubrious), ABOMINATION (Tragedy Strikes), FUNEBRE (Children of the Scorn), MALEVOLENT CREATION (The Ten Commandments), RIPPING CORPSE (Dreaming with the Dead), BROKEN HOPE (Swamped in Gore), kolumbijské MASACRE (Requiem), CARBONIZED (For the Security), DECEASED (Luck of the Corpse), určitě by se našly i další.. Dem vyšly tuny, stejně jako mraky splitek a EP, za všechny bych zmínil "ípka" GENERAL SURGERY (Necrology) nebo SEPTIC FLESH (Temple of the Lost Race). Death metalem byly toho roku poznamenané i alba kapel jako Tiamat, Sepultura, Darkthrone... A žel jako vždy se na těchto polích začlo rodit přemnoho trendové jaloviny..


Komentáře | Pole smrti roku „1“ [ČLÁNEK] | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist