PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

MESHUGGAH [INTERPRET]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
28.1.2011 (22:21)

Původně jsem chtěl napsat něco co by vyvolalo polemiku.Např.Meshuggah kapela uznávaná v hudebních kruzích,kde její kritika rovná se takřka sebevraždě.Kapela sama pro sebe a pro muzikanty.Nechtělo se mi hrabat se ve sbírce a celkem dlouho neposlouchané Meshuggah hledat.Tak jsem si pustil aspoň něco z jejich profilu na Myspace k oživení.Musím říct,klobouk dolů a prst nahoru,tomu nemá cenu odporovat.


20.11.2009 (00:28)

Jsem to já o5! A mám kritiku (jak jinak). Meshuggah vydali ještě "I". Je to jedna luxusně dekanentní skladba, která si zaslouží svoje místo v jejich diskografii! Je to taková malá noční můra a všichni fanoušci jistě vědí o čem mluvím... proto bych poprosil velkého šéfa aby napravil chybějící článek?!


13.4.2009 (00:32)

Nej nej nej a naživo(hlavně v kotli) ještě víc NEJ! Akurát bych si nebyl jistej tim zařazenim do thrash metalu, měl sem pocit (a upřímně ho pořád mám ), že Meshu hrajou mathcoreee!!!!


Komentáře | MESHUGGAH [INTERPRET] | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist