PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

TÖRR [INTERPRET]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
2.1.2013 (12:10)

SEP: Tuhle, jak říkáš, ne moc povedenou diskusi si rozjel ty, proč, to víš nejspíš jen ty sám, jelikož si ve svém prvním příspěvku zmiňoval úplně jinou záležitost, než o které jsem psal já. Jasně jsem uvedl, že se jedná o soubor demonahrávek z úplných začátků, takže předpokládám, že každý rozumný asi pochopí, ze kterého období to je. Za to, že pro někoho je začátek Törru třeba v roce 86, já nemůžu. Jestli to chápu dobře, tak pro Tebe, co není zaevidováno někde v oficiálních zdrojích, tak teda asi neexistuje. Pakliže si detailista, tak holt vyčkej, až to Oťas oficiálně vydá, věřím, že tam se Ti pak ke všemu dostane veškerých možných informací, tahle moje zpráva byla čistě informativní, bez větších podrobností. Já nepotřebuju být chytřejší než nikdo, Ty si ve svých příspěvcích totiž dost protiřečíš nebo zprávy, na které reaguješ, dostatečně nečteš. Nazdárek!


2.1.2013 (11:39)

Penta: Nikdo nedělá ze sebe chytrého, aspoň já tedy ne! Rád si vyslechnu názory druhých a nechám se poučit (jak jsem psal) – nikdo není dokonalý. Já píšu jen to, co je dáno, zřejmě máš na to ale jiný názor.
A co se týče názvů: ano, pro mne je název alba docela důležitý, to proto, že jsem až moc velký detailista, taky rok vydání nebo natočení a názvy skladeb jsou pro mě docela důležité. Když chlapi píseň skládali, tak ji museli nějak pojmenovat, nebo ne? Pod titulem track 1 nebo track 10 nevím, co si mám představit, ale budiž, aspoň něco. A taky jsem psal, že éru před Henychem moc neznám, tedy skoro vůbec, ale zřejmě chceš být chytřejší ty sám. Tak tě v tom nechám samotného.
Ale přesto díky za tvou snahu, tu heavy nahrávku si samozřejmě poslechnu. A téhle, ne moc povedené diskuse už se nehodlám dále zúčastňovat. Tečka

P.S: Ty jsi měl hned v tom prvním komentáři poznamenat, že se jedná o dema před Henychovská, i když jsi psal, že jde o soubor demonahrávek Törru z jejich úplných začátků a nemuseli jsme se tu zbytečně dohadovat.


2.1.2013 (11:14)

No, tak já si taky myslím, že Hereš nebude vydávat znova dema s Henychovy éry v Törru a spíše má na mysli nahrávky před příchodem Vlasty do kapely, což bude spíš záležitost pro fajnšmekry a sběratele. Ale uvidíme, nebudeme předbíhat událostem


2.1.2013 (10:51)

SEP: Fascinuje mě, jak si pořád meleš tu svou... Jaký konkrétní název chceš doložit? To, že existuje kolekce skladeb pořízených před příchodem Henycha je holý fakt a to, že třeba nemají nějaký - pro Tebe tolik potřebný - souhrnný název, tak neznamená, že neexistují. Když, jak sám uvídíš, nemáš o éře před Henychem takový přehled, tak se nesnaž dělat za každou cenu chytrého a naslouchej občas taky názorům ostatních. Nemusíš totiž vždycky všechno vědět nejlíp. Zmíněné skladby si můžeš stáhnout zde - http://www.ulozto.cz/xz6orQ1/torr-pred-henychem-rar, prázdná slámo...


2.1.2013 (10:14)

Pentagram: Já vůbec nic nedatuji, já jen konstatuji to, že všechny dosud někde zaznamenané a dochované nahrávky už vyšly na zmíněném 3CD! Teď mám na mysli všechny metalové encyklopedie, weby, atd., nakonec i na oficiálních stránkách není o nich ani zmínka, aspoň jsem to nikde nenašel. Jestli máš nějaké konkrétní info o tom, že existují ještě nějaká dema nebo nahrávky před Henychovské éry, tak sem s nimi - milerád se nechám poučit. Ale zároveň nepopírám, že nějaké nahrávky ještě existují. Je fakt, že éru Vlasty Henycha si pamatuji dá se říct skoro od jejich začátků, což se o éře před ním říct nedá. Tedy pokud nedoložíš konkrétní název demonahrávky a skladeb, popř. fyzické nahrávky, tak je to zatím jen mlácení prázdné slámy!


2.1.2013 (09:35)

SEP: Nemáš pravdu, zřejmě počátek existence Törru datuješ někam do poloviny 80 let, jako většina ostatních, když tam přišel Henych, ale jak je známo, kapelu dal dohromady Ota už v roce 1977. Na tom CD by se měly objevit právě nahrávky z před Henychovské éry, které je možné momentálně v nějaké podobě najít i na uložto. Původně to mělo vyjít u Underground records, ale podle mých posledních informací z kruhů kolem kapely, to Ota vydá ve vlastní režii.


2.1.2013 (09:04)

Tak pokud se jedná o demo nahrávky skupiny TÖRR, tak ty už dávno na CD vyšly pod režií tehdejšího člena kapely, basáka a zpěváka - Vlasty Henycha! A to na velice povedeném 3CD boxsetu s názvem INKUBATÖRR z roku 2006, kde naleznete mimo jiné dema "Witchhammer" (demo 1987), "Törr Gang Live" (demo 1989), "Masturbace mozku" (demo 1989), nejznámější vydané singly, předprodukční demosnímky 2003/2005 a spoustu dalších bonusů, fotek a čtení. Také zde můžete najít ještě legendární nahrávku 666 - Nekrofilia (demo 1985).
Tak to jen v krátkosti, kdo by se chtěl o dema zájímat.


1.1.2013 (17:38)

Podle zatím nepotvrzených informací, by měl v letošním roce vyjít na CD soubor demonahrávek Törru z jeho úpných začátků. Vyjít by to mělo v režii kapely, respektive samotného Oty.


22.6.2012 (15:35)

Tak u Törru jedině Šakalí léta!


25.7.2011 (18:19)

Tak na tribute TÖRR se teda moc těším, jsem hlavně zvědav na mé oblíbence Pandemii, ale především na staré věci TÖRR.


23.2.2011 (06:01)

Torr je pojem na české metalové scéně. A je jedno v jaké sestavě zrovna fungoval.


28.1.2011 (08:37)

Torr mám rád.I když možná,měl jsem rád.Torr bez Vlasty si nedovedu představit a doufám,že se z toho nevyloupne nějakej Alkehol.


9.11.2010 (10:55)

Myslím, že se je do budoucna v rámci legend české metalové scény na co těšit, nejen v případě Törru. I nová Henychova kapela bude stát jistě za pozornost, Titanic s dvěma novými kytaristy v sestavě (v kuloárech se hovoří o nových skladbách), Kern s novým zpěvákem místo Kronka a údajně se chystá jeden zatím utajený velký comeback jedné legendy. Uvidíme, sám jsem zvědav. Jo a ještě jedna aktualita, která se sice Törru netýká, ale již nyní můžu prozradit, že do konce tohoto (nebo příštího? ) týdne zde na webu přibude pro pamětníky jeden poměrně zajímavý rozhovor.


9.11.2010 (08:33)

Tak se nám TÖRR znovu rozjíždí? No jsem na ně docela zvědavej, jak si povedou bez Vlasty.


21.10.2010 (10:53)

To by byla bomba! Doufám, že Šakal nachystá něco pořádnýho


20.10.2010 (19:21)

Švarc chystá vzpomínkové CD. To vypadá na další zajímavou záležitost pro pamětníky


6.8.2010 (23:14)

No uvidíme časem. Třeba to kapele prospěje. Kdo ví Možná to je pouze reklamní tah, aby se potom ohlásil "reunion" s Vlastou a přitáhlo to zase pozornost


6.8.2010 (17:43)

Tak to je teda síla...bez Vlasty už to nebude TÖRR!!! I když...nechme se překvapit.


6.8.2010 (17:30)

Törr pokračuje bez Henycha. No to je teda věc..


Komentáře | TÖRR [INTERPRET] | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist