PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
16.1.2022 (23:19)

hLEMMYžď...průměrné atd. je 4-6...tak hodnoť...

A že to je trucpodnik K.K.Downinga (jednoho z hlavních mozků JP) ??? To tam je snad kurva slyšet...

foto
Kang

[10/10]

16.1.2022 (19:21)

No já bych to asi ohodnotil jako průměrné,možná trochu nadprůměrné album.Jidáše mám hodně rád a KK´S Priest s Ripperem a KK je podle mě tak trochu trucpodnik výborného ex-kytaristy a ex-zpěváka,který možná Judasy postrčí k nové desce a třeba se ještě někdy dočkáme toho,že se všichni sejdou na jedné stagi a pěkně to rozjedou.No,asi je to utopie,ale proč ne .


6.1.2022 (10:50)

Pro mě to byla velmi přínosná diskuse. Minimálně mě vedla k poslechu něčeho, co obvykle neposlouchám. Dál k tomu nic nemám a za sebe to uzavírám.

Kang: Ano, je to přesně tak. Napsal jsem svůj naprosto subjektivní dojem z pozice mladšího, tímto kultem nezatíženého posluchače, kterej o tom nic neví. Taky proto jsem desku nehodnotil. Jinak, nemám v povaze to někomu nandavat, vynášet "odborná" stanoviska nebo někoho/něco dehonestovat. Naopak, každá kritika nebo jinej názor mě může obohatit.

Kritéria hodnocení jsi podle mě určil správně. Mám radost, že HMB existuje, nabízí nám prostor k diskusi nebo ke zveřejňování příspěvků atd...

Steblohaf: Byl to jen příměr s nadsázkou, to se nemůže brát tak doslova. Každopádně mě ta reakce pobavila. Dost dobrý.

Mějte se všichni hezky, ať se Vám daří a děkuju za diskusi.


6.1.2022 (03:30)

Já bych to za sebe uzavřel asi takhle...kdo nezná historii JP, ten nikdy nepochopí KK´S Priest!!! Na té fošně je spousta odkazů a narážek, počínaje obalem...názvy skladeb až po texty...

A že za odchodem K.K. Downinga z JP stojí nějaký osobní rozpor v kapele si stojím...jinak by tuhle fošnu nevydal...

foto
Kang

[10/10]

6.1.2022 (01:58)

Podzemní Hluk...tuctový Heavy Metal hodnotím 5-6... a ano, jsem tak trochu srdcař pro Hard Rock, klasický Heavy, Speed i Thrash Metal... Ale tohle pro mě tuctový prostě není!!! A ta tvoje poznámka o nějakém lynči je zcela mimo...já se jen Caligariho zeptal, jestli myslí hodnocení za 1/10 vážně??? Tady na HMB je totiž 1/10 naprostý odpad, což tato fošna naprosto není!!!
Jen připomenu, jak jsou tady jednotlivé body nazvány!!! Kdo to pojmenování tenkrát vymyslel ti může být jedno, ale byl jsem to já!!!

10/10 (excelentní)
9/10 (vynikající)
8/10 (výborné)
7/10 (dobré)
6/10 (slušné)
5/10 (průměrné)
4/10 (slabé)
3/10 (špatné)
2/10 (hrozné)
1/10 (odpad)

Kdyby tomu Caligari dal třeba i 3, tak tady žádná další diskuze nebyla!!! Já se taky nemontuju do Technical Death Metalu nebo Black Metalu...od toho jsou tu jiní, kteří jsou pro ten daný styl zapálení...

P.S. pusť si to album celé(na YT je)a pak mudruj...ty dítě perestrojky!!! a pak to nám...Husákovým dětem můžeš nandat...

foto
Kang

[10/10]

3.1.2022 (11:08)

Lynč ...trefné
Lynč nebo lynčování je násilí (někdy jen zbití, často vražda), prováděné jako trest mimo rámec zákona. Svými pachateli je chápáno jako výkon rozsudku nebo někdy jako nutné násilí pro posílení své sociální nadvlády. Oběti se obvykle rekrutují ze sociálních skupin, které jsou společností diskriminovány nebo potlačovány !


2.1.2022 (14:47)

Vzhledem ke strhnuté, místy vyhrocené debatě, mi to nedalo a vyposlechl jsem si ukázky dostupné na netu.

Souhlasím s tvrzením: "Tuctový" heavy metal, kterého na internetu najdete nezpočet!"

Na druhou stranu chápu, že oddaní fandové stojí za svojí srdcovkou. Ale, ten lynč za nízké hodnocení by si mohli odpustit.

Osobně mi přijde škoda, že profláklé kapely válcují ty provinční, které mnohdy předvádějí daleko lepší výkony.


31.12.2021 (19:24)

Luboši...naprostý souhlas...

foto
Kang

[10/10]

31.12.2021 (13:42)

To se ví, hromadu let dělal muziku pro JP tak to má prostě vžité. Těžké někoho hned předělat, aby skládal jinou hudbu než na jakou byl po ty léta zvyklý...ale zase nejde přece tvořit druhý Judas!


31.12.2021 (12:35)

Jasně Pavle , že tam je cítit Judas Priest na sto honů..já říkám , že je nekopíruje ! To ale z toho důvodu , že je autorem mnoha nesmrtelných hitů Judas právě on a píše prostě dál stejně , jako psal pro Judas .. Nekopíruje skupinu , ale jede ve svých Judas kolejích Takhle to má prostě přirozené ..Třeba u Roba bylo vidět , a i proto tenkrát Judas opustil , že je mu bližší trochu jiná muzika a zkoušel třeba s Fight hodně experimentovat . Proto taky KK říká , že bez něj už jsou JP trochu jiná kapela , než v těch " klasických " letech . On prostě chce , aby KK Priest zněli tak , jak by podle něj měli znít stále Judas Priest .


30.12.2021 (21:14)

Přátelé, za mě celkem povedená deska, lepší průměr bych řekl...ALE? Kdybych bral dobu před 30, 35, 40-ti lety, tak by to dost možná byla bomba, ale v dnešní době se mi to jeví jako "tuctový" heavy metal, kterého na internetu najdete nezpočet!

Píšete že KK nechce kopírovat Judas Priest, ale to Judas prostě je, ten je tam cítit na sto honů, to mě nikdo nevyvrátí a to tomu taky zrovna moc nepřidá... (samozřejmě je to můj subjektivní názor).
Jasně každý to může cítit jinak, zcela určitě tak nízké hodnocení si tohle album nezaslouží. 1 bod dávám úplnému odpadu, který se nedá vůbec poslouchat a tím tahle deska rozhodně není. Ale na druhou stranu, je to Caligariho rozhodnutí, tak ho prosím respektujme.

Judas Priest nikdy nebyla moje krevní "heavy" skupina, spíš jsem odkojený kapelami tohoto žánru jako jsou Iron Maiden, Helloween nebo Accept...

Je mi líto, ale v téhle debatě vám asi moc užitečný nebudu. To si musíte "rozsoudit" sami, resp. každý sám.
Navíc si myslím, že tyto komentáře patří spíš do diskusí (mimo kapelu) nebo na nějaké fórum, než k hodnocení alba.


30.12.2021 (08:42)

Každý to může vidět zcela jinak , já třeba konkrétně hodně vysoko hodnotil album Korn The Path of Totality , které i tady kdekdo naprosto strhal :)..Po letech mě proto strašně potěšil hodně kladný názor Polyho z Insanie ( kterou mám moc rád ) na tohle album a to pro sebe beru jako směrodatné ..Jinak pár postřehů k debatě .. Myslím , že jeden bod je skutečně trochu přestřelené a asi trochu póza ( nic osobního )..S Jardou souhlasím v tom , že KK nikoho nechce kopírovat..on i totiž v rozhovorech zcela přesvědčeně a i trochu oprávněně tvrdí , že on je Judas ( myšleno jako nedílná součást ) a podle něj se současní Judas pouštějí trochu jiným směrem a on ukazuje tu správnou tvář velikých Judas Priest...no to si posuďte sami..Já to co jsem slyšel hodnotím velmi kladně ( stejně jako Jarda jsem vyrostl na Hard and Heavy a myslím , že i kvůli tomu , že jsem vyrůstal spolu s tvrdou hudbou v časové chronologii jsem s ní velmi spjatý i tak nějak lidsky :) ) Celé album jsem zatím neslyšel , těším se na něj a tak si poslech šetřím..


29.12.2021 (01:47)

Podzemní Hluk...mě by spíš zajímaly názory od kolegů...Immortal SEP, Steblohaf a Magua...

foto
Kang

[10/10]

29.12.2021 (01:19)

metalgods...na Zakka ti nikdo nesahá... mě se jen prostě ten projekt Zakk Sabbath nelíbí, proto jsem ho použil jako malý argument, když už mi tím kolega Caligari trochu nahrál...toť vše...

foto
Kang

[10/10]

28.12.2021 (18:49)

Nezajímá mě to, neposlouchám, nehodnotím...

Nicméně, názor Zeda mi přijde velmi fundovaný, až odborný a názor Caligariho smysluplný. Ještě by mě zajímal názor Ghoula (pro mě největšího heavy odborníka na HMB).


28.12.2021 (15:58)


Krásně se to čte chlapi
Chtěl jsem se také připojit do diskuse a teď jsem rád, že jsem tak neučinil.
Hodnocení si ještě nechám na později, ale určitě to nebude za1. A na Zakka mi nesahejte


28.12.2021 (08:45)

Caligari...já mám sice jen jednoho syna a už se těším, až mě udělá dědkem!!! Ale v jeho skoro 27 letech má o tom našem metalu celkem slušný přehled a poslouchá ho...jednak to doma slýchával od mala...a že jsem ho nešetřil... tak on mě třeba naučil poslouchat i melodic death...Amon Amarth přitáhl tenkrát on... tak se prostě v tom životě doplňujeme o tu naší společnou vášeň...já mu dal ten základ...a pak už jen...jedeme táto??? Jasně!!! Jezdí se mnou od 12ti let!!! Prostě METAL!!! Něco se líbí, něco ne...no a co??? METAL je životní styl!!! Nepotřebuji k tomu sáhodlouhé elaboráty, které rozebírají tohle a támhleto!!!

foto
Kang

[10/10]

28.12.2021 (07:30)

Caligari...průměr hodnocení na Metallum je sice tvých 6,4/10, ale se započítanou nulou...takže je to furt stejné jako tady... ten fakáč nebyl pro tebe osobně, ale pro tvé srovnávání nesrovnatelného...takže spíš pro ZAKK SABBATH, což mi taky bylo proti srsti...ale přesto mícháš jablka z hruškama...K.K. Downing nikoho nekopíruje...on byl jednou z vůdčích osobností JP a ve svých letech hlavně vůbec nepotřebuje někoho kopírovat...

P.S. Admina o nic žádat nemusíš...hodnocení můžeš upravit nebo smazat sám...
A přijít o tvé komenty Black Metalu by byla škoda!!! Do toho vám přeci nekecám...

foto
Kang

[10/10]

28.12.2021 (06:26)

Kang: Na Metallum je celkový průměr hodnocení 6,4/10 to jsi se asi špatně díval, jinak už jsem ti psal a myslím i dost jasně vysvětlil, proč jsem udělil tak nízké hodnocení, takže mi celkem křivdíš, nějaká Top tady fakt není mým středobodem světa mám dvě děti a spoustu starostí. Pokud si tady za vyjádření názoru budeme dávat fakáče, pak už nevidím smysl hodnotit zde i nadále. Mé oblíbené desce Root - The Temple in the Underworld dal někdo taky hodnocení 1/10, nicméně to respektuji, jelikož jsem velmi tolerantni člověk, který druhým neupírá právo na jejich názor. Takže abych to nějak shrnul, jelikož jsem věděl, že tuto diskuzi nemám začínat a i přesto jsem ti odpověděl a byl na tebe slušný,budu ještě jednou a udělám ti radost - požádám zdejšího Admina, aby vymazal celý můj profil zde na této databázi, pak mé hodnocení zmizí, tvá oblíbená deska se jistě dostane do Top a ty nalezneš svůj duševní klid. Měj se hezky

foto
Caligari

[1/10]

28.12.2021 (03:16)

Caligari...za mě jsi to hodnotil za 1 jenom proto, aby náhodou nebyla tato fošna v TOP tady!!! A na tom Metallum je to podobné...jedno nulové hodnocení, zbytek podobný tomu místnímu!!! Kdyby jsi mohl, tak tady dáš taky nulu!!! A nesrovnávej K.K. Downinga s nesmyslem jménem ZAKK SABBATH...tímto s tebou tuto diskuzi končím...

foto
Kang

[10/10]

28.12.2021 (03:07)

Caligari...stejně mi to nedá...já jsem byl odkojen spíš Hard Rockem typu Slade, Sweet, Deep Purple, Thin Lizzy, Nazareth, Creedence Clearwater Revival, Kansas...dále samozřejmě Jimmy Hendrix a Joan Joplin atd. Takže k METALU jako takovému jsem se propracoval postupně třeba zrovna přes poslech JP...a tenkrát to byl prostě metal, žádné dnešní škatulkování...prostě metal, který se buď líbil nebo ne!!!
Ty jsi vyrostl na kapelách Mercyful Fate a King Diamond??? King snad byl zpěvákem Mercyful Fate...
A "odporný vykalkulovaný klišovitý výblitek"??? K.K. Downing byl členem JP desítky let a jejich tvorbu tím pádem ovlivňoval...máš pocit, že v důchodu má začít jinak(viz mé předchozí příspěvky) ???

foto
Kang

[10/10]

27.12.2021 (10:58)

Caligari...tvůj názor je tvůj názor. Je to samozřejmě o úhlu pohledu každého z nás. A protože další rozvíjení této diskuze by z mého pohledu stejně nemělo smysl, jelikož i ostatní hodnotící nešli pod 8/10, tak se do toho ani pouštět nebudu!!! Ale přesto díky za odpověď.

foto
Kang

[10/10]

26.12.2021 (13:22)

Kang:Nemám chuť pouštět se do téhle debaty, nicméně ti odpovím, pokusím se být stručný:
Není pravda, že neposlouchám heavy metal ba naopak, jsem odkojen heavy metalem a kapelami jako Judas Priest, King Diamond, Mercyful Fate, Helloween nebo Iron Maiden. Desku Dark Ride od Helloween drtím v přehrávači několikrát do měsíce. Dalším důkazem jsou má hodnocení posledních desek Iron Maiden nebo Helloween, které jsem hodnotil dokonce výš než zdejší hevíkáři. Tuhle desku mi doporučil kamarád a můžu ti s klidným svědomím říct, že tak odporný vykalkulovaný klišovitý výblitek už jsem dlouho neslyšel. Pokud někdo odejde z Judas Priest, tak ať ukáže co umí a nekopíruje opět Judas Priest a neparazituje na jejich slávě, jinými slovy, ať jde svou cestou. To je nějaký nový trend, kopírovat a vydávat plagiáty slavných kapel? Tohle už jsem zažil u kapely ZAKK SABBATH který stvořil obdobnou hrůzu. Bylo by to na delší diskuzi, nicméně věř, že na netu je spoustu záporných recenzí téhle desky s hodnocením 0% viz třeba Metallum. Ano tahle deska mě urazila a zvedla ze židle, tak jako mě uráží i samotný arogantní název téhle kapely. Respektuj prosím můj názor. PS:Já třeba nechápu, jak někdo může dát desce Painkiller 10 bodů a téhle hrůze taky 10, nicméně to respektuji, je to jenom o úhlu pohledu každého z nás

foto
Caligari

[1/10]

26.12.2021 (10:57)

Caligari...to myslíš vážně??? 1/10??? Proč hodnotíš něco, co vlastně vůbec neposloucháš???

foto
Kang

[10/10]

25.12.2021 (08:30)

Jen malý dovětek...stejně mám furt pocit, že K.K. Downing z JP odešel kvůli nějakým vnitřním rozepřím...dal si "důchodcovskou" pauzu a tohle je výsledek... a Tim "Ripper" Owens je tady naprosto famózní...ten chlap pěvecky zraje jako víno...

P.S. ale proč nemít ty JP dvojmo...jednou s Robem a pak tyhle s Ripperem???

foto
Kang

[10/10]

23.12.2021 (10:29)

Kang- To s tebou samozřejmě souhlasím. A tenkrát na těch aparátech to hrálo všechno v poho tak jako to hraje v poho v autě nebo na něčem jednodušším. A hlavně, tenkrát byli v pohodě i ty nahrávky.
Dnes je technika někde jinde. Seš rád, že si se k té lepší technice taky propracoval, a pak zjistíš, že to zvukově jde většinou do kopru! Občas to nevydržíš a takto si aspoň trošku postěžuješ (ulevíš) i když víš, že to nic nezmění.
Pak si jdeš pustit něco co lahodí tvému uchu a uklidníš se.
To je asi celý příběh.
A věř, že ty zvukové rozdíly (a zážitky z poslechu) jsou někdy neskutečné!
Viz moje komentáře k deskám Manowar a jiné.23.12.2021 (02:40)

zed...ty to moc pitváš... vzpomeň si na osmdesátá léta...když už někdo něco měl, tak se to stahovalo na kazety...a z kazety na kazetu atd. a byli jsme rádi, že to vůbec slyšíme... jasně, kvalita nula nula nic. Ale ten pocit, že to mám, byl k nezaplacení...

foto
Kang

[10/10]

22.12.2021 (07:48)

Kang- Analyzed: KK’s Priest / Sermons of the Sinner (CD2)
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR9 -0.27 dB -14.43 dB 0:59 01-Incarnation
DR6 0.00 dB -6.63 dB 3:50 02-Hellfire Thunderbolt
DR5 0.00 dB -6.42 dB 5:25 03-Sermons of the Sinner
DR6 0.00 dB -7.07 dB 5:35 04-Sacerdote y Diablo
DR5 0.00 dB -6.03 dB 4:11 05-Raise Your Fists
DR5 0.00 dB -5.98 dB 3:23 06-Brothers of the Road
DR6 0.00 dB -7.26 dB 8:13 07-Metal Through and Through
DR5 0.00 dB -6.40 dB 4:16 08-Wild and Free
DR5 0.00 dB -6.64 dB 5:44 09-Hail for the Priest
DR6 0.00 dB -8.32 dB 8:59 10-Return of the Sentinel

Chápu jak to vnímáš ,ale toto opravdu v pohodě není!
Spousta lidí to neřeší a ani o tom neví a taky pokud nemáš možnost porovnání s kvalitní nahrávkou tak se těžko odhaduje jak by to vlastně mělo znít.
Těžko se to vysvětluje ,nejjednodušší je porovnat dvě stejné nahrávky v různých kvalitách.
Na aparatuře určitě záleží, dříve jsem to až tak nevnímal,jen jsem nechápal proč se některá muzika nedá „seštelovat“ do poslouchatelné podoby.
Jak psal „metalgod- co s tím chceš dělat?“ Ono se s tím opravdu nic moc dělat nedá!
Mě to (prozatím) donutilo odložit poslech (většiny) nové tvorby a vrhnul jsem se na starší klasiku.
Jsou nahrávky, které i s horšími parametry mají poměrně dobrý, poslouchatelný zvuk.
Souhlasím, že je to metálová lahůdka, ale zvukově je to už trošičku“ přes čáru!22.12.2021 (00:53)

zed...mě to jako "zvuková koule" nepřijde já tam slyším všechny nástroje normálně...za mě v pohodě...ale asi nemám tak kvalitní poslechový aparát, jako ty nebo spíš určitě nemám pro mě je to prostě kandidát na desku roku... zkus poslechnout letošní Running Wild...tam mi to chvílemi trochu splývá ale třeba to u tebe zase bude v pohodě???

foto
Kang

[10/10]

21.12.2021 (19:30)

metalgods- A co jako chceš akceptovat? Špatnou nahrávku?
To je jako bys akceptoval hnusné jídlo, když opodál leží pochoutky!
Nějak nabývám názoru, proč si prčit uši na špatných nahrávkách, když je stále dost kvalitně nahrané muziky!
S ušima to nemá nic společného (pokud teda není člověk totální hlušec).
Ano řešení by bylo, neposlouchat to na kvalitním aparátu a mít tolerantní sousedy!21.12.2021 (08:25)

A co s tím chceš dělat? Buď budeš stále vytocenej, nebo to akceptujes, nebo budeš poslouchat jen desky z 80satek. Krom toho každej máme jiné ucho.


21.12.2021 (07:13)

Kang- To s tebou naprosto souhlasím! Co se žánru týká je to Heavy Metálová parádička, jen mě mrzí,(sere!!) že se to zase ve studiu co se zvuku a kvality nahrávky týká, odfláklo!! Úplně mě to drtí mé metálové srdce když pozoruju, jak se to v těch studiích mrví!! Z nahrávek se vytváří „zvukové koule“ které mě tak akorát vytáčí !!


21.12.2021 (03:52)

zed...já si naopak myslím, že zrovna tohle by se vyznavačům klasického HM líbit mělo... nejsme už přeci v osmdesátkách... lehký závan thrashe mi tam naprosto nevadí, naopak...

foto
Kang

[10/10]

10.12.2021 (23:14)

Řekl bych že znít určitě ne!!


25.11.2021 (01:32)

Jak by měl znít Heavy Metal...???...TAKHLE...

foto
Kang

[10/10]

22.11.2021 (07:55)

Tak po x-posleších...musím dát full...mám to v autě puštěné furt dokola a nemůžu se toho nabažit...takhle má opravdu znít klasický Heavy Metal...

foto
Kang

[10/10]

15.11.2021 (07:32)

Parádní deska. Ať žije starý dobrý Heavy Metal.


foto
Niki

[10/10]

12.11.2021 (03:47)

kobra...nerozporuji kvalitu alba, je to super věc... jen mi přijde, že KK skončil kvůli nějaké "nedohodě" uvnitř kapely...tak si dal "důchodcovskou" pauzu a vyšel s tímhle...pak má logiku, proč tam zpívá Ripper!!! tohle jsou Judas jak vyšití, proto ten název...

P.S. Stejně by měl mít Owens vlastní kapelu!!!

foto
Kang

[10/10]

28.10.2021 (22:59)

Výnikající album,dobrá sestava,jsem rád,že Ripper pomůže,kde komu

foto
kobra666

[9/10]

23.10.2021 (15:25)

Nemůžu si pomoct...ale zpěvák takových kvalit, jako je Tim "Ripper" Owens...by měl mít svojí vlastní kapelu!!! A ne furt někde vypomáhat, když někdo kdekoliv vypadne...a tady to taky dlouhé trvání nebude...takže zase o dům dál za žoldem... smutné u tak kvalitního zpěváka...

foto
Kang

[10/10]

Komentáře | KK´S PRIEST - Sermons of the Sinner (2021) [ALBUM] | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist