PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

BELZEBUBS - Pantheon of the Nightside Gods (2019) [ALBUM]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
13.5.2019 (18:38)

Takové tvrdší INSOMNIUM, ale poslouchá se to velice dobře. 8,5

foto
Dub

[8/10]

11.5.2019 (19:28)

Tohle ja zatím pro mě Top album,co letos vyšlo.Přimělo mě to koupit si po X letech origo cd s trikem a vůbec toho litru nelituju.Taky klipy mají nápad a jsou perfektně udělaný.Pídil jsem se trochu,kdo vlastně jsou ty malovaný figurky s korpsepaintem,co hrajou takovou skvělou muziku a vypadá to,že za tím stoji borci z Insomnium a Omnium Gatherum.což jsou moje srdcovky,tak se vůbec nedivím,že Belzebubs žeru i s navyjákem.Prostě bommba.


2.5.2019 (15:00)

Tohle je něco zvláštního Belzebubs je totiž kapela, která pochází ze stejnojmenného webového komiksu finského umělce JP Ahonena. Možná je to marketingový trik, ale hudba rozhodně tomu neodpovídá. Máme tady album nabité epickými zvuky, hrozivými riffy, ctnostnými kytarovými sóly s bohatým orchestrálním potahem. Album zní temně a majestátně. Jeho divoká hnací síla ho žene pořád dopředu. Kombinace smyšlené komiksové kapely s temnou majestátní hudbou je vynikající letošní záležitost. 9,5

foto
piha

[9/10]

Komentáře | BELZEBUBS - Pantheon of the Nightside Gods (2019) [ALBUM] | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist