PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

IMMORTAL - Northern Chaos Gods [ALBUM]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
23.9.2018 (11:12)

Ze zvědavosti jsem si to letem světem poslechl.
Dokážu pochopit, že si deska najde svoje příznivce, kapela odvedla kus poctivé práce a na výtvoru si dala skutečně záležet.

Každýmu chutná něco jinýho a mě IMMORTAL vždycky míjeli. Nic se nezměnilo a tentokrát mě ten křišťálovej, severskej vichr oslepuje a dusí. Preferuji černý kov ze stoky, zasviněnej od bláta, zapadenej rozkládajícím se listím.

Takže, souhlasím, že se jedná o mistrovský kousek, o tom asi není sporu, leč mě to nechutná, nedá se svítit...


7.7.2018 (19:50)

Třetí skladba Gates To Blashyrkh má nádherně bathoryovskou atmosféru, je slyšet, že Quorthonův nesmrtelný odkaz v black metalu žije dál

foto
Caligari

[9/10]

7.7.2018 (13:12)

Souhlasím s Caligarim. Na nahrávce nejsou ´hluchá´ místa, pěkně to utíká a než se nadějete, je tu konec. Takhle dlouhé nahrávky mám asi nejraději - délka klasického vinylu.

foto
miloSH

[9/10]

3.7.2018 (06:42)

Podařený návrat až někam do období Damned in Black, Immortal opět po delší době kouzlí nádherné mrazivé melodie a je slyšet, že odchod Abbathův je vůbec jinak neoslabil. Na recenze ze Sparku už moc nevěřím, ale tentokrát nezbývá než souhlasit, je to strhující a docela by mě zajímala reakce Abbatha

foto
Caligari

[9/10]

Komentáře | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist