PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

CANNIBAL CORPSE - Torture (2012) [ALBUM]


Psát komentáře mohou jen registrovaní uživatelé.
13.3.2012 (09:27)

Jak píšeš o ubrání na tvrdosti,tak to určitě dělá ta Rutanova produkce,na úkor hutnosti zvuku,je to krásně rozlišitelné(můj názor).Oponovat ti musím s těmi nápady,podle mého je to celkem rozmanité album(samo že na Cannibaly),celkem technické a zvlášt bych vypíchnul rytmiku.

foto
steblohaf

[9/10]

13.3.2012 (09:19)

Hlavně bych z alba vypíchl asi nejlepší skladbu "Crucifier Avenged", to je ten starý dobrý CANNIBAL CORPSE! Opět konec desky se mi líbí víc, než začátek. Tak tři skladby bych vypustil a klidně je obětoval. Jak jsem se již zmínil, jsou mnohem lepší alba, ale také horší. K hodnocení zatím 7,5/10, ale mohu podotknout, že je to stále lepší a lepší!


13.3.2012 (08:24)

Já si naopak myslím, že album není až tak chválihodné...jsou mnohem lepší alba CANNIBAL CORPSE, jakoby jim už docházeli nápady. Zdá se mi, že Canibalové ubrali na tvrdosti, kytary už nejsou tak hutné jako bývaly kdysi. Jinak nevím čím by mě deska tolik uchvátila. Samozřejmě pořád je to špičková deathmetalová kvalita, to je bez debat.


10.3.2012 (18:15)

Myslím,že nové album bude v bohaté diskografii skupiny hodnoceno hodně vysoko.Klasické album,kdy se nad skvěle šlapající rytmikou ve velké rychlosti a v dojmu jistého chaosu proplétají kytary,aby občas vyšlehla melodická vyhrávka nebo solíčko,kterých je na desce přehršel.Vynikající je rovněž zvuk,pod kterým je opět podepsaný Eric Rutan,krásně čitelné nástroje i Corpsegrinderův řev.Je tady vlastně i jedna "balada",za kterou v podání kapely považuji pomalejší Scourge Of Iron(mimochodem super věc).Zatím dávám devět,ale uvidíme,až se s deskou seznámím blíž

foto
steblohaf

[9/10]

Komentáře | CANNIBAL CORPSE - Torture (2012) [ALBUM] | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist