Odkazy


NAHRÁVACÍ STUDIA

DAVOS RECORDS
Vyškovské nahrávací studio Davos Records: pro všechny žánry a jakoukoli muziku.
www.davosrecords.cz

GEORGE LUCAS
Brněnské nahrávací studio se vyznačuje vysoce kvalitním zvukem za použití těch nejmodernějších mikrofonů. To vše v příjemné atmosféře studia za velmi příznivé ceny. Jsme schopni Vám kvalitně natočit nejen rockové album, ale i mluvené slovo, případně zachytit významné události Vašeho života na profesionální videokameru.
www.georgelukas.cz

NAHRÁVACÍ STUDIO RÁPOTICE
Studio Rápotice je moderní profesionální nahrávací a masteringové studio. Za tři roky existence se stalo velmi oblíbeným studiem v Čechách, ale ve svém kreditu má i pár jmen ze Slovenska. Specializujeme se na nahrávání, mix, mastering, live záznam a produkci převážně moderních stylů v oblastech pop/rock/metal.
www.studiorapotice.cz

SM RECORDS
SM RECORDS je tu nejen pro zavedené skupiny, ale i pro nově vzniklé kapely, které potřebují ke své prezentaci první DEMO. Cena v SM RECORDS studiu je 150 Kč za nahrávací hodinu. Nahráváme do populárního programu CUBASE, na mikrofony Sennheiser, AKG a Shure. Nástrojovou aparaturu si dováží kapela, ale k dispozici jsou bici Yamaha. Ubytování je možné v malebném penzionu nedaleko od studia (8km) ve Spáleném Poříčí.
www.smrecord.cz

STUDIO SONIDOS
Studio Sonidos vzniklo podle nejnovějších akustických poznatků a technologií v roce 2010 v nově rekonstruovaných suteréních prostorách v Brně. Studio využívá nejnovější nahrávací systém daw pro tools hd 8. Nahrávací studio natáčí jakékoli hudební žánry od flamenca až po metal. Sonidos nabízí kompletní služby zpracování zvuku v nejvyšší kvalitě a to od nahrávání, hudební produkce až po mix, mastering, výrobu zakázkové hudby, výrobu bicich tracků a dabingu.
sonidos.cz

STUDIO ŠOPA
Studio Šopa se nachází v malebné Jihomoravské vesnici Lipov. Studio má dlouholeté zkušenosti v oblasti nahrávání, míchání a masteringu širokého spektra hudebních stylů. Studio disponuje největšími nahrávacími prostory ve své cenové kategorii s možností výběru tří druhů živých místností (live room). Spolupracujeme taktéž se studiem DIV8 ZUŠ ve Veselí nad Moravou, čímž se stávají možnosti nahrávání vašich projektů téměř neomezené.
www.studiosopa.cz

Odkazy | NAHRÁVACÍ STUDIA | Hard Music Base - Databáze hard & heavy hudby
HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist