Odkazy


KLUBY

BARRÁK MUSIC CLUB
BARRÁK byl otevřen v září 2011 ve zcela zrekonstruovaných prostorech po bývalém klubu Prostor-Tančírna v centru Ostravy blízko Sýkorova mostu. Svou kapacitou až 500 lidí se řadí mezi největší nejen v Ostravě, ale celém regionu.
www.barrak-club.cz

BARROCKO OPEN AIR FEST
Festival na severní Moravě ve Vedryni u Třince. 10. ročník rock/metalového koncertu a soutěžního klání.
www.barrocko.cz

BROOKLYN
Do zrekonstruovaného klubu v centru Brna můžete zavítat nejen na páteční rockotéky, ale i na spoustu živých vystoupení, kterým patří povětšinou soboty. Brooklyn také zažil bouřlivá vystoupení spousty známých i neznámých kapel nejen z metalového podsvětí. Klub nabízí možnost pronájmu pro různé oslavy či koncerty. Kvalitní zvuková i světelná aparatura zajišťuje skvělou atmosféru a příjemná je i obsluha. Bar nabízí pestrý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a spoustu různých pamlsků.
www.rcbrooklyn.com

FAVAL MUSIC CIRCUS
Hudební klub s multižánrovým přesahem. (Brno u výstaviště).
www.faval.cz

FLÉDA
Historie Flédy, jako brněnského kulturního stánku, se datuje již od roku 1911!
fleda.cz

HOODOO MUSIC CLUB
Pražský klub Hoodoo byl založen v Jihoměstském pivovaru a po sléze přesunut do sklepních prostorů bývalého Vinohradského měšťanského pivovaru v Korunní ulici nedaleko Orionky.
www.hoodooclub.cz

CHAPEAU ROUGE
Chapeau je ojedinělým místem v samotném centru Prahy, datující svou existenci již od roku 1919. Střetávají se zde návštěvníci a účinkující z celého světa, hudební produkce probíhá často ve všech třech patrech najednou, a tak není neobvyklé v baru poslouchat produkci funky Dje, o patro níž třeba moderní house a 7 metrů pod zemí indierock či hardcoreovou kapelu.
www.chapeaurouge.cz

KOFOLA MUSIC CLUB
Klub v Krnově. Má za sebou dlouholetou tradici (od r. 1992 ještě jako Rocker Club). Za tu dobu uspořádal spoustu koncertů a akcí všeho druhu. Po kratší pauze byl pod novým názvem otevřen 21.1.2003 a od té chvíle neustále prochází značnými úpravami.
www.kofolamusicclub.cz

MELODKA
Hudební klub Melodka Brno. Nejstylovější rockový klub na jižní Moravě.
www.melodka.cz

METRO MUSIC BAR
Hudební klub Brno. Koncerty metal, rock, punk aj.
www.metromusic.cz

MODRÁ VOPICE
Pražský music klub otevřen denně od 17 hod. Soutěž kapel, koncerty, rockotéky a další.
modravopice.eu

MUSIC KLUB POLDOFKA
Nový, designově unikátní klub na Kladně je umístěný v prostoru bývalé ledárny restaurace U České Lípy. V klubu se setkáte tváří v tvář s interprety z české a zahraniční hudební scény. Hudební zážitky si vychutnáte přímo z bezprostřední blízkosti.
poldofka.cz

ROCK CLUB B-29
Klub B-29, jehož domovem je jihomoravské město Vyškov, již více než deset let nabízí útočiště všem milovníkům rockové a alternativní kultury. Ve všední dny Vám poslouží jako pub, ve kterém si můžete příjemně posedět s přáteli nad sklenkou dobrého pití z našeho sortimentu. Každou středu a o víkendech se klub B-29 stává klubem nabízejícím kvalitní muziku v podání hudebních skupin a DJů.
www.b29.cz

ROCKCAFÉ
Kultovní pražský klub Rock Café byl ve svých začátcích neodmyslitelně spjat s uměleckým sdružením Nový horizont. Hlavním úkolem Nového horizontu bylo sdružovat odlišné skupiny umělců, poskytovat jim především agenturní, právní a manažerskou pomoc, a pak dále podporovat všechny mladé začínající skupiny a interprety.
www.rockcafe.cz

ROXY
Hudební klub v centru Prahy s dlouholetou tradicí (zal. 1992). Synonymum divokých let devadesátých. Již několikrát bojoval o přežití, zatím vždy úspěšně. Hudba na prvním místě!
www.roxy.cz

Odkazy | KLUBY | Hard Music Base - Databáze hard & heavy hudby
HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist