PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Diskuzní příspěvky


Poptávka / Nákup
10.6.2019 (09:32)

SHÁNÍM

tento titul

CZECHCORE S.R.K. - Strčprstskrzkrk (1992)

- jakýkoliv nosič nebo formát
- pište do komentů nebo do zpráv

DÍKY

REAGOVAT


Filmy a seriály
2.6.2019 (14:12)

Po dlouhý době zase něco s hlavou a patou:

https://www.csfd.cz/film/683975-cernobyl/prehled/

REAGOVAT

Depressive a suicidal Black Metal
30.5.2019 (21:34)

Tý vole, jako amosférik BM z Afriky??? A vůbec to není špatný!

KRUMMHOLZ z Ugandy:

https://www.youtube.com/watch?v=hEpEbfL-Nes

NELECC z Keni:

https://www.youtube.com/watch?v=fTrOQ7Z_KXY

REAGOVAT

Metalfest
18.5.2019 (11:24)

VYPRODÁNO!!! poprvé ještě před festem...

REAGOVAT

Filmy a seriály
11.5.2019 (19:49)

Tak jsem shlédnul finskej film Heavy Trip 2018 a chvílema jsem se fakt bavil.Je to fiktivní příběh mladých týpků z finského venkova,který mají deathmetalovou kapelu Impaled Rektum a snaží se dostat do Norska na metalovej fesťak a zahrát tam.Než se jim to podaří,tak si teda dost užijou a když se jim jejich sen splní,tak je zabásnou policajti.
Je to v podstatě kokotina,ale humorná a taky muzika je dost dobrá.Kdo se chce odreagovat s deathovou muzikou,tomu se to bude líbit.

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
10.5.2019 (21:00)

To nejlepší - Stará škola černého kovu z Československa:

THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE - Muž Bez Uší (píseň, 1969)

ORIENT - Invaze Kostlivců (píseň, 198?)

FATA MORGANA - ZOMBIE (demo, 1988)

ROOT - Reap of Hell (demo, 1988)

SMS - Proč Nechcí Žít, Nic Nechci Vědět (písně, 1988)

HNF - Bída, Obřad Za Mrtvé (písně, 1988)

MORIORR - Cholera (demo, 1989)

MASTER´S HAMMER - The Mass (demo, 1989)

TORR - Masturbace Mozku (demo, 1990)

EXHAUSTOR - (interpret
https://bandzone.cz/exhaustor

ASSESOR - Invaze (album, 1990)

MANIAC BUTCHER - Immortal Death (demo, 1993)

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
5.5.2019 (17:11)

Black metalovej zvuk:

Podle mě se v ČSSR nejvíce "true black" zvuku přiblížili HNF.

Je zajímavý jak se západní kapely snažily ve studiu znít kanálově. Naproti tomu východní kapely se na půdách a v garážích snažily, přes tranďáky a kazeťáky, vytvořit co nejkvalitnější nahrávky.

REAGOVAT

Filmy a seriály
7.4.2019 (19:18)

Ještě dodatek:

Všimli jste si, kolik se tam vyhulí Marlborek a vychlastá Coca-Coly? Tady je vidět jasnej sponzor. A VICE? Co je to zač?

REAGOVAT

Filmy a seriály
7.4.2019 (10:57)

K LoCH:

Tak jsem si ten "zázrak" stáhnul z ulož.to a zkouknul. No, co k tomu říct?

Více o hudbě to být nemůže a vykreslení Varga, jako totálního kokota je záměrné. Smyslem toho filmu je šokovat a vydělat prachy. Takže, co čekat?

Zpracování je výborný, tvůrci se snažili o co největší věrohodnost, ale ve výsledku to dost faktograficky pokulhává. Jak už bylo řečeno, pravdu se už asi nikdy nedovíme.

No, za zpracování bych dal klidně 10, za to ostatní 1 bod. Takže v průměru 5,5/10.

Tyhle filmy? Podobnej princip jako "Milada". Pompézní, drahý, velkej humbuk, tendenční, jednostranný, nasáklý americkým debilismem velkovýroby na šlágry.

Kdyby LoCH nevzniknul, nic se nestane. Nakonec, naprosto cíleně, přinese více škody než užitku.

REAGOVAT

Filmy a seriály
2.4.2019 (18:32)

Film mi zatím úspěšně uniká. Chystal jsem se na něj do kina, ale prošvihnul jsem termín. (klasika) Podle trailerů, co jsem zatím viděl to pochopitelně bude tendenční, halywůdskej škvár, ale s tím musí člověk počítat.

Souhlasím, že UTLTU je výborný, věrohodný dokument o blacku a už jsem se o něm v souvislosti s LOCH zmiňoval.

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
1.4.2019 (19:57)

Osmdesátky daly prazáklad Česko-Slovenskýmu metalu a každej pravověrnej metalista by se s nima měl seznámit,protože naše některý kapely byly minimálně evropsky srovnatelný,jenže měly smůlu.
Devadesátky ale taky měly hodně co do sebe.Já osobně mám dvě nepřekonatelný vzpomínky.
První věc byla,když začatkem devadesátek hrál v Litomyšli ve Smetanově domě,což je budova určená pro divadlo a většinou vážnou hudbu a plesy,Masters Hammer.Tenkrát mě to skoro posadilo na prdel.Skvělej koncert.
Druhá věc byl koncert Death,ano Chuck Schuldiner osobně,v Ústí nad Orlicí v kulturáku Poprad.Tenkrát tam hráli ještě naši V.A.R a myslím i anglání Benediction.Bylo to pár let před tím,než Chuck zemřel a pro mě to byl zážitek,kterej si budu pamatovat celej život.

REAGOVAT

Filmy a seriály
31.3.2019 (13:26)

Už jsem ho viděl. Hodnotit tenhle film je pro mě těžké. Příběh jako takový jsem znal asi jako většina lidí, kteří se o BLACK METAL zajímá. Takhle "pohromadě" jsem však viděl tuhle story poprvé. Předtím jsem ty jednotlivé "kapitoly" znal z nespočetné hromady různých článků, povětšinou v zinech. Jako celek ten film odpovídá tomu co bylo o této kauze sepsáno. Ale jak to bylo doopravdy? Kdo ví? Jediné co bych vyloženě vytknul je vyobrazení Varga, které mi připadá, trochu dehonestující. Myslím si, že mu autoři malinko "přidali". Dávám filmu 8 pentagramů z 10.

REAGOVAT

Filmy a seriály
31.3.2019 (09:25)

Zdravím pánové a dámy, už jste měli někdo to štěstí, anebo smůlu, a viděli film "Lords of Chaos"? Pro mě to bylo celkem zklamání, čekal jsem, že to bude více o hudbě a o vzniku black metalu v Norsku a ono je to jen o dvou týpcích, kteří se předhání v tom kdo na sebe upoutá větší pozornost a nic nového se nedovíte. Když si pustíte Mayhem nebo Burzum a přečtete si u toho co se píše na wikipedii, tak to na vás udělá větší dojem, než celý film a aspoň uslyšíte hudbu, kterou hráli. Kdo nezná příběh o vztahu Vikernese a Aarsetha,tomu se to snad bude líbit, ostatní ať si raději pustí "Until The Light Takes Us", protože tohle opravdu není hudební film.

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
23.3.2019 (16:37)

Eicherik: Máš naprostou pravdu, sám jsi to zažil,takže moc dobře víš, jak těžko se všechno shánělo. Kapely co jsi napsal znali tehdy snad všichni, příchodem na učňák se repertoár trochu rozšířil, protože nás tam bylo asi 35 s celé republiky a jak se říká jiný kraj, jiný mrav, takže někdo přišel s S.D.I, někdo s AT-WAR, někdo s THANATOS atd. Mělo to prostě svoje kouzlo a byl jsi rád, že vůbec něco máš.Dneska klikneš na jůtube, poslechneš ohodnotíš a jdeš dál a za rok ani nevíš,že jsi něco takového slyšel.Na druhou stranu, když něco chceš,tak si to v klidu poslechneš a rozmyslíš se jestli koupíš, nebo ne a kromě peněz nejsi limitovaný ničím.

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
23.3.2019 (06:47)

Dub: Osmdesátky nebyli špatné, ale zase nebylo tolik dobré muziky. Kapel co za něco stáli bylo málo. To se pořád jen čekalo až něco vydá Metallica, Destruction, Accept, Saxon, Sodom, Slayer, Kreator, Bathory, Venom... To v devadesátkách už byl ten výběr podstatně větší.

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
22.3.2019 (20:59)

Podzemní Hluk:, to že jsi aktivně nezažil osmdesátky jsi přišel o hodně, to byly zlaté časy. Akorát ten šátek sem neměl, s pionýrů mě vyhodili ještě před tím, než se skládal slib. Ale abych řekl pravdu, tak jsem ho všem záviděl

MOTORBAND - Restart najdeš na jůtube, dokonce je tam myslím i v HD.

Co se Euronyma týče, kdoví jestli by v MAYHEM zůstal, čistě hypoteticky

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
22.3.2019 (19:54)

COBY/KDYBY

Čistě hypotetická otázka: Myslíte si, že by Euronymous objížděl s MAYHEM ty východoevropský města (Lipsko, Žič aj), kdyby nepadnul Sovětský blok?

Já si myslím, že jo.

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
22.3.2019 (19:43)

Aktivně jsem metalový heavy osmdesátky, kdy si svazácí večer sundali šátky a navlékli džísky, nezazažil.

Film "RESTART" jsem neviděl, ale poohlédnu se po něm, když tvrdíte, že je to taková pecka. Běda Vám, jestli to bude píčovina.

Já míval přes audio svitch zapojený komponenty do kultovního, kytarovýho, lampovýho zesilovače MV3 z NDR. K tomu jsem vlastnil luxusní reprobox Echolette Isophon. I když to bylo mono, bylo to jedno z nejlepších audio zařízení, co jsem kdy měl.

Na Barču jsem se tak jednou za rok stavoval na pivko, stejně jako Na Vlachovku. Vlachovka je v tahu a na Barče jsem už taky dlouho nebyl.

Kdysi jsem překecával Marise (jako první dotáhnul do ČR ruskou Arkonu, dělal koncerty Nargaroth, Krody, Hypothermie aj...), ať uspořádá ňákej blekáč právě na Barče, ale nakonec se nedohodnul. Když jsem mu navrhoval Vlachovku, tak mě poslal rovnou do prdele.

Rád se scházím se svými blízkými a lidmi, se kterými si mám co říct, bez ohledu na subkultury.

REAGOVAT

Metalová historie a drbárna
21.3.2019 (07:00)

Caligari...ten sraz a třeba pokec na Metalfestu v Plzni byl ode mne myšlen pro ty, kteří tam jezdí nebo pojedou letos poprvé a nebo o tom třeba jen uvažují... co vím, tak tu je pár lidí, kteří tam jezdí pravidelně jako já nebo jsou přímo z Plzně... myslím, že je škoda se tam nepotkat osobně, když už se "potkáváme" tady... totéž se přeci může domluvit i na ostatních festech...podle toho, kam kdo z nás jezdí... a někdo prostě chce jen posedět a pokecat v nějaké "zapadlé" putyce...to je přeci taky varianta...

REAGOVAT1 2 3

Diskuzní příspěvky | Hard Music Base

MenuTémataAktivní uživatelé


Podzemní Hluk
167 příspěvků
32 letos
Eicherik
210 příspěvků
23 letos
Punkoiar
70 příspěvků
10 letos
Dub
10 příspěvků
8 letos
Kang
125 příspěvků
6 letos
hLEMMYžď
5 příspěvků
5 letos
piha
12 příspěvků
3 letos
Caligari
3 příspěvků
3 letos
Rock´N´Roll Hell
134 příspěvků
2 letos
fidarka
150 příspěvků
1 letos
kobra666
2 příspěvků
1 letos
Rad
59 příspěvků
1 letos


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist