PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Stahování z internetuPouze registrovaní uživatelé mohou psát příspěvky do diskuze.
10.12.2016 (20:26)

Sem tam si rád, při sledování nějakýho streamovýho videa na netu, stáhnu předkožku.


25.9.2013 (17:23)

Dobrá věc je bandcamp, kam chodím velice rád. Tuhle myšlenku jsem měl před několika lety, aby skupiny udělaly nějaké server, kde se to může takhle poslechnout a stahování z internetu bude zbytečnost zbytečná, samozřejmě,když nebudu chtít original a budu na něj mít. Je jasné,že někdo bude stahovat dál, ať si, jeho věc, každého věc.3.7.2013 (13:09)

Steblohaf: Jo, to je možná právě ta důležitá věc o které se zmiňuješ a o čem se v článku nepíše. Kdy onen server ten film na svůj web umístil. Jestli nějak předčasně než šel film do kin atd. Jinak ten článek pod tvým odkazem je taky zajímavý.3.7.2013 (09:46)

Myslím,že dobře udělal,pro sebe určitě.Jinak se mi to moc nelíbí,souhlasím spíš s něčím podobným,co je v tomto článku : ttp://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/ivan_bartos_v_otazkach_vaclava_morace_o_filmovem_prumyslu . Nevím,proč by film neměl být ke stažení na internetu,dejme tomu rok po vydání na dvd,nebo po jeho uvedení v televizi.Je pohodlnější si film z placeného serveru stáhnout,než si ho nahrávat v době uvedení na rekordér a pustit si ho,když mám čas,nebo náladu.Něco jiného je to samozřejmě u novinek,tam se autorům nedivím.Ovšem popravdě, většinu filmů,které jsem viděl díky stahování,bych raděj oželel a to i v té televizi.


2.7.2013 (13:23)

Udělal dobře nebo neudělal dobře? Co myslíte?
http://www.novinky.cz/kultura/306632-sverak-vysoudil-pul-milionu-za-nelegalni-stahovani-kukyho.html
Zřejmě věc pro širší diskuzi. Pro nahrávky a filmy, které dnes už nejdou nikde sehnat jsou podobné uploadovací servery ideální a potřebné. Když si ovšem představím, že jako autor vymyslím songy nad kterými strávím spoustu času, seženu muzikanty, zařídím zkoušky, zaplatím studio, nechám vyrobit cd, obaly plus podobné záležitosti a většina nákladů mi pak zmizí skrz internet do ztracena, je to k zamyšlení. Je to asi jako by malíř namaloval obrazy a polovinu by mu jich lidi odnesli zadarmo pryč.
Obrana neexistuje a tak lépe dát ke stažení cd na internet rovnou a věřit v pár skalních fanoušků, kteří si originál koupí a nějak kapelu podpoří.


Volná diskuze | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist