PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

PolitikaPouze registrovaní uživatelé mohou psát příspěvky do diskuze.
16.1.2019 (14:35)

No jo, ještě můžem bejt rádi za to co máme6.6.2018 (21:53)

No tak se nám konečně rýsuje na vládu! Už bylo na čase. Stejně si myslim, že ideální by bylo rozdělit to normálně podle mandátů a tenhle přiblblej systém "vlády a opozice" zrušit.


9.5.2018 (21:55)

Plešatej Punker: Přesně! A když jede Miloš za Putinem, tak je vlastizrádce. Ale, když si přijede Amík, naprosto protiprávně vyzvednout občana cizího státu, o jehož provinění panují značné pochybnosti, tak je to to nejlepší co může bejt...

Sekersson: Dobré postoje, kurva! Net je informační stoka a na Parlamentních listech je pozitivní, že se tam může vyblejt každej. Dočteš se tam spoustu zajímavýho, ale jako všude, musíš filtrovat. Když opomenu Babišovy a Bakalovy mediální "Goebbels koncerny" tak vycházejí i některá dobrá, tištěná periodika, ale musíš se napřed prokousat tím intelektuálním, nebo oportunistickým hnojem. Jinak, taky se bojím co nastane,až naši otcové vychcípou a pak to převezme ta generace tabletů. To tady zdechneme na úbytě!

Eicherik: Je rok 2018 a tradiční, západní civilizace přestala existovat a s tím jde do prdele i Evropa. Pevně veřím, že v případě ohrožení se dokážeme semknout a uhájit si "alespoň" ten Vyšegrádskej prostor.


8.5.2018 (08:38)

Evropa jde do kopru. A proto užívejte každého dne, než to tady sluníčkáři úplně zničí.


7.5.2018 (18:41)

Chlapi, já jsem docela šťastný, že tomu nerozumím. Rozhod jsem se před pár lety, že všechnu tu dnešní politiku budu vypouštět a raději děkovat za každý den co jsem tady, kdy jsem si mohl v klidu vypít pivo a poslechnout další muziku.
Ještě v druhé půli osmdesátých let jsem shlédl v televizi seriál Chobotnice a to mi stačilo zřejmě na zbytek života, abych pochopil, o co tady jde. Zvlášť první čtyři řady seriálu stojí za pozornost, to je pohřeb za pohřbem. I další pokračování není špatné, třeba to, které se odehrává v Praze po pádu komunismu.
Nebudu plýtvat svým časem a energií nad politickými hyenami.
Ave metal, žíznivý krk a sytá metalová ucha přeji!             7.5.2018 (11:50)

Agenti možná v rovnováze jsou (i když ani to bych neřekl), ale jinak?
Většina médií je zaprodaná, neobjektivní žumpa, co píše dle něčích příkazů. Snaží se nám vsugerovávat nesmysly všeho druhu. Časem to ale padne na úrodnou půdu. Jak se říká "stokrát opakavaná lež se stává pravdou"! Studenty už asi masírujou těžce!

Celá ta protiruská hysterie je trapná!
Ale ano, pitomci tleskají!

Zatím je ještě spousta lidí, co dokáží rozlišit, přebrat informace a vytvořit si zdravý úsudek, ale za pár let? Zbyde jen aplaudující stádo?

Osobně jsem celkem znechucen vším a jediné co si občas přečtu jsou Parlamentní listy. Ty mi připadají celkem v pořádku. Ale čtu většinou jen zlomek toho co se tam píše.

Možná už jsem taky zmanipulovaný?


7.5.2018 (08:58)

Hlavně, že sem do Prahy přijede americkej papaláš, a ti naši mu tleskají ve stoje. Inu, historie se opakuje.

A co se týče těch FAKE NEWS; kdo jako bude určovat, co je a není pravdivé?


6.5.2018 (12:18)

Ty vole, co říkáte na tu hysterii kolem tzv. "pro-ruských webů"? Nechci se tady zastávat ani toho, ani toho, ale nezaujatě:

Na tohle upozorňoval Petr Cibulka už v r. 1992 a každej ho měl za blázna. Teď, když tzv. "demokratický strany" prosraly volby, tak zoufale hysterčej a posílaj do ulic demonstrovat dvanáctiletý deti...

Osobně si myslím, že ty síly jsou "vyvážený" a každá strana tady má svoje agenty a když ne otevřeně, tak alespoň podprahově nám vnucuje svojí pravdu. Naštěstí, stále máme možnost volby na to, abychom si udělali na věc svůj úsudek.

Co myslíte?


29.1.2018 (19:00)

Kalousek s Nečasem jedou v limuzíně na inspekci po Česku.

Přijdou do školy, střechou zatéká, omítka opadaná,

všude zima - ředitel žádá 0,5 mil/kč na opravu - Kalousek mu vysvětlí, že je krize a musí se šetřit. Druhou návštěvou je věznice - střecha perfektní, nové omítky, všude teplo, na každém pokoji televize, vyhřívaný bazén, golfové hřiště, volejbal, spousta zájmových kroužků - ptají se ředitele, zda něco nepotřebuje odpovídá že, nic, že mají vše potřebné - Kalousek mu přesto dá 5 mil na vylepšení posilovny. Sednou do limuzíny a Nečas se ptá Kalouska - tak to mi vysvětli ,tamta škola potřebovala zjevně peníze a nic jsi nedal a ve vězení nic nechtěli, a dal jsi jim 5 mega.

Kalousek se shovívavě usměje a říká "My dva už do školy chodit nebudeme" !!!


17.11.2017 (19:01)

Celkem objektivně o tý sametový šaškárně:

https://www.youtube.com/watch?v=9b7S-PkimqI1.8.2015 (21:02)

Výtržnosti a rvačky. Maďarsko, Česko, Německo..... Všude, kde jsou utečenci jsou s nimi problémy.


17.7.2015 (18:39)

Stop imigraci. Naši potomci nás proklejou.


19.11.2014 (20:11)

Magua: tu skladbu (odkaz) znám, je to bomba. Jinak od Barbory Polákové je taky vynikající skladba Kráva. A k tý revoluci se taky velmi hodí song od ORTELu Český muž. Plně vystihuje dnešní dobu. Z ruskýho zadku jsme vlezli do americkýho.


18.11.2014 (21:49)

25 let od Sametové revoluce. To zní hezky. Když jsem včera večer vypínal dětem tu debilní televizi, hráli na Óčku song Pravda víťazí od Tublatanky. Zavzpomínal jsem tedy na doby plné nadšení a než jsem to doopravdy vypnul, zahráli další, asi dva roky starou píseň, která se pro toto výročí hodí naprosto přesně: https://www.youtube.com/watch?v=QXa-_ouyTbY


1.8.2014 (16:52)

Tohle rád rozšířím dál. Od samého počátku tohoto konfliktu jsem na straně ruskojazyčného obyvatelstva Ukrajiny. Nejvíc mě vadí ten dvojí metr, který se ve vysoké politice používá. Na jedné straně se dovolí odtrhnout Kosovu. Přitom Kosovo je historické území Srbska a kosovští albánci jsou známi tím, že žijí z prodeje drog a orgánů, které odebírali zajatcům. A na druhé straně se nedovolí odtrhnout východní Ukrajině, kde žije ruskojazyčné obyvatelstvo, které už nechce se západními ukrajinci žít. Janukovičovi se vyhrožovalo, aby nepoužíval proti vlastnímu obyvatelstvu pušky a Kyjevským vrahům je dovoleno aby proti vlastním východním obyvatelům používali bombardéry, děla, tanky a dokonce už i balistické rakety.


1.8.2014 (09:52)

http://www.youtube.com/watch?v=7QgsZD4NvlE
Překlad:
"Krev nikdy nesmyje bolest, rány a ztráty hrdinů.
Nikdo nechápe naše problémy.
Co vás učili a co vám říkali?
Jejich srdce se chvěje, oči jsou v slzách a oni jen chtějí, abychom žili beze strachu, jako květ života.
Nechceme ležet v hrobě s naší matkou a otcem.
Děti potřebují rodiče a ne krvavý sníh války.
Matky, otcové a my říkáme válce NE!"


20.3.2014 (20:06)

Demokracie po ukrajinsku:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/331026-nacionalisticti-poslanci-zmlatili-reditele-ukrajinske-televize-a-donutili-ho-rezignovat.html


22.2.2014 (16:28)

Vždycky je to jen boj o moc,nejlépe s využitím veřejnosti a s krveprolitím to má teprve ten správný efekt.Pro nuzného ukrajinského mužika se změní lautr hovno,ať už metal či nemetal do policistů zápalné lahve.


21.2.2014 (22:04)

Vzhledem k tomu, že "naše" "česká" média nejsou objektivní a ukazují vše (včetně třeba dnes tolik diskutovaných událostí na Ukrajině) tzv. západním pohledem a každý člověk si pravdu na internetu nenajde nabízí se jedna možnost, jak informovanost lidí trochu zvýšit.

Uvítali byste vysílání nějaké ruské zpravodajské televizní stanice v českém jazyce?
19.2.2014 (18:41)

PUSSY RIOT se zase předváděli. Tahle "kapela" evidentně není o muzice, ale jen o provokaci a zviditelnění se. Dámy by asi rády měli v Rusku to co mají nyní na Ukrajině.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/328133-nasili-na-olympiade-policie-a-kozaci-rozehnali-v-soci-happening-pussy-riot.html


4.2.2014 (19:39)

Já nechci, aby rocková nebo metalová muzika dostávala nějaké dotace. Já chci, aby stát a města nedotovala kulturu. Každý at si finančně podporuje tu svoji.
Nesnáším ty rádoby "umělce", kteří berou velký prachy, na který si ze vstupného nevydělaj a brečej jak mají málo.


4.2.2014 (19:20)

Já tak trochu nevím čemu se divíme. Rocková muzika se asi jen těžko dočká státních dotací, když by nefungovalo pořekadlo "Toho píseň zpívej, koho chleba jíš". Mimo to, stále v hodně velké míře platí, že šaty dělaj člověka.


2.2.2014 (21:30)

Eicherik: Nejlépe je asi nepřemýšlet nad tím a od nikoho nic nečekat. Podporovat (nebo ještě lépe dělat či spolupořádat) menší DIY akce a nespoléhat na nějaké dotace. Město bude raději podporovat záležitosti typu městské slavnosti. Úvodem vystoupí někdo z Kouzelné školky, poté kouzelník, Standa Hložek a zakončí to Maxim Turbulenc. Lidí tam naleze plno a jakože je kultura. Kde je chyba? Asi v těch lidech, že tam lezou a ostatní akce je nezajímají. Na Kabát někteří lidé nadávají a na koncert dojde bezmála 60 000 lidí. Chyba není v interpretech, ti jen hrají, když je ta možnost, spíše v lidech, které jsou jen obyčejné stádo a lezou tam, kde jde dav. Ty už nic nezmění. My si můžeme stokrát říkat, že to chceme jinak, ale jiné to nikdy nebude.


1.2.2014 (19:39)

Nerozumím tomu, proč existuje finančně dotovaná kultura. Proč některá divadla dotují města? Proč třeba "symfoniky" zaměstnává stát? Metalové hudebníky taky nikdo nedotuje. Chtěl bych ty dotované "umělce" vidět, jak by se uživili vlastní prací. Přitom tito "umělci" většinou nic nevytváří, jenom zahrají z not co jim dají, nebo se naučí text, který jim někdo napíše. Metalový hudebníci většinou ani neznají noty, ale jsou to právě oni, kdo vytváří skutečné umění.


6.1.2014 (18:21)

Tady s vámi souhlasím, nevlastnili a naopak brali a brali. fuj.


20.12.2013 (18:04)

Tzv. "církevní restituce" jsou největší zlodějina v dějinách této země. Církvím se "vrací" majetek, který nikdy nevlastnili, ale měli ho pouze ve správě. Za to, že "restituce" prošli si můžeme ponejvíce sami svojí nečinností. Mezi pár lidí, kteří proti "restitucím" skutečně bojovali patří spisovatelka Lenka Procházková. V mích očích skutečná hrdinka.


20.12.2013 (11:43)

No, že by chom se dočkali pokračování seriálu M.A.S.H.. Radši snad ani ne, když se Amerika nebude srát do severní Koree


20.12.2013 (08:39)

Tak nebuďte v očích někoho satanista, když nesouhlasíte s tím, že někdo bude mít velmi spokojenýho Ježíška. Na účty největších kriminálních živlů všech dob přibudou dvě miliardy a přitom byl odsouhlasen dlužní schodek 112 miliard. To jsem zvědavaj, jak se s tím církve poperou, zvlášť když odmítli v restituci zchátlalé pamětihodnosti.


29.10.2013 (19:44)

Už si raději nepředstavuji vůbec nic.


29.10.2013 (16:24)

Jo Víťo a to si představ,že by tady fakt někdo prosadil přímou demokracii.28.10.2013 (16:31)

Ano, konec...


28.10.2013 (15:09)

Konec...


30.6.2013 (13:19)

Steblo: myslím, že o politice je zbytečné debatovat, páč si tam udělají stejně co chtějí, je to eném velké divadlo pro masy. Lidi budou nadávat a stejně pak půjdou volit.


29.6.2013 (15:31)

Čau volové,tohle jsme asi obcházeli a nic...To co se tu děje,pojĎte komentovat...Abych o sobě,jsem pravicově zaměřenej sociální demoktat. Politika věc veřejná


Volná diskuze | Hard Music Base

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT


© 2008-2022. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist