PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Už zítra je tu Liberec pro Člověka v tísni


Liberec pro Člověka v tísni je hudební charitativní festival, který je pokračováním úspěšné akce Nový Bor pro Člověka v tísni a formou štafety by se tento festival měl dostávat i do dalších měst. Byli bychom za to opravdu rádi. 

Výtěžek z akce bude věnován na projekty organizace Člověk v tísni, která se na této akci plně podílí a na místě představí projekty, na které bude částka věnována.

Základní cena vstupenek je 150Kč. Lze zakoupit i vstupenku dobrovolnou "extra charitativní" a to za 250Kč. Tím nám pomůžete zvýšit sumu, která poputuje na dobrou věc. Vstupenky budou k zakoupení pouze na místě.

 Start akce v 16:00 v sále Lidových sadů v Liberci.

Zobrazeno: 181x (Zdroj: bandzone.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

28.3.2014 (19:15)

Mě je z těhle politickejch koncertů taky na blití.


28.3.2014 (18:34)

„Výtěžek z akce bude věnován na projekty organizace Člověk v tísni, která se na této akci plně podílí a na místě představí projekty, na které bude částka věnována.”

Hlavním „projektem” tohoto „dobročinného” spolku pana Pánka je především navyšování stavu svých kont. Je mi na zvracení ze všech, kdo si na této akci „smočí” a líto těch návštěvníků, kteří utratí své peníze ve víře, že s nimi bude bohulibě naloženo. Hnus největšího kalibru...


Aktualita | Už zítra je tu Liberec pro Člověka v tísni | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist