PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Festival OSTRAVA V PLAMENECH nabízí balíček se 2 vstupenkami a ubytováním v prvotřídním hotelu


Přátelé, rockeři, myslíme na Vás nejen pokud jde o atraktivní program Ostravy v plamenech, ale chceme se Vám postarat také o maximální pohodlí bez starostí, kam složit po náročném rockovém maratonu hlavu.

Ve spolupráci s nejmodernějším hotelem v Ostravě Park Inn jsme pro vás připravili neodolatelný balíček pro 2 osoby, který obsahuje 2 vstupenky a k tomu ubytování ve 2 lůžkovém pokoji ze soboty na neděli v hotelu Park Inn v Ostravě, a to včetně snídaně!

Cena balíčku pro 2 osoby je pouhých 2390,-KČ. Cena je platná a limitovaná počtem pokojů pouze do konce dubna 2014, případně do vyprodání.

Pokud budete chtít přenocovat v Ostravě již od pátku 1.srpna, máme pro Vás extra zvýhodněnou nabídku ve stejném hotelu, a to za 1010,-KČ/2 osoby.

Samostatné vstupenky jsou v prodeji za 690,-KČ pouze do konce dubna v sítích Ticketportal a Ticketpro. Pak se bude cena postupně zvyšovat.

Festival Ostrava v plamenech se uskuteční 2. 8. 2014 v Ostravě ve Vítkovicích, zatím potvrzené kapely jsou W.A.S.P., Sonata Arctica, Citron, Kreyson, Dymytry, Doga a Legendy se vrací. 

 

Zobrazeno: 120x (Zdroj: http://ostravavplamenech.cz)

Magua

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Festival OSTRAVA V PLAMENECH nabízí balíček se 2 vstupenkami a ubytováním v prvotřídním hotelu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist