PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Ve druhém kole soutěže MetalGate Massacre nejvíce zabodovaly crossoverové kapely


Napínavé bylo druhé kolo základní části soutěže MetalGate Massacre, které se ve čtvrtek 30. ledna opět konalo v pražském Music City Clubu. O vítězi rozhodl jen minimální rozdíl hlasů - The Revolt získali 54 hlasů a Self Defence 51 hlasů. I přes těsnou porážku neměli Self Defence důvod ke smutku - do semifinále totiž postupují obě kapely.

The Revolt působí na scéně od roku 2007. Svoji hudbu nazývají metal - crossoverem. Tento styl je podle jejich vlastních slov pro muzikanta výhrou, ale zároveň také velkým bičem. „Prolínají se zde všechny styly metalové muziky, a tak máme samozřejmě hodně volnosti a prostoru ve tvorbě,“ píše pelhřimovská úderka na svém Bandzone a dodává: „Je jasné, že všechny styly, které se v naší hudbě objevují, musíme umět bezchybně zahrát, což je samozřejmě výzva.“ Úspěch v základním kole MetalGate Massacre dokazuje, že si kluci vybrali správnou cestu...

Pražští Self Defence se také pohybují v crossoverových vodách. Jejich muzika je dynamická a postavená na výrazném vokálu Adriany Pítrové. Ačkoliv Self Defence fungují od roku 2005, jako přelomový uvádějí rok 2013, kdy se podařilo ustálit sestavu.

Ve druhém kole MetalGate Massacre se dále o přízeň poroty a diváků snažili pražští metaloví matadoři Assessor a Mawataki z Velkého Meziříčí.

Music City Club byl slušně zaplněn (zhruba 100 diváků), atmosféra byla skvělá... Další kolo se v klubu, který se nachází v ulici Ocelářská v pražských Vysočanech, uskuteční 13. února. Na soupisce jsou kapely Draco Hypnalis, Suffer Age, From Day To Day a Break The Rules... Přijďte podpořit své favority, dát si pivko v příjemném prostředí a užít si kvalitní muziku!

ODKAZY:
MUSIC CITY CLUB
- https://www.facebook.com/MusicCityClub
METALGATE MASSACRE
- http://5.metalgate-massacre.cz/

Zobrazeno: 93x (Zdroj: In Motion Agency)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Ve druhém kole soutěže MetalGate Massacre nejvíce zabodovaly crossoverové kapely | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist