PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Kapela ANACREON hledá zpěvačku


Skončila další kapitola příběhu ANACREON. Kapela se z mnoha důvodů rozhodla rozloučit se zpěvačkou Michaelou Zemanovou. V poslední době bylo stále více zřejmé, že směr a potřeby kapely byly ve vzájemném rozporu, což vedlo k rozdělení. Upřímně přejeme Míše hodně nejen hudebních, ale i osobních a životních úspěchů a zároveň jí chceme poděkovat za dosavadní společné dobrodružství a spolupráci. 

ANACREON neruší a dále plánuje další koncerty. Rozhodli jsme se pro zastupující zpěvačku. Její jméno je Blanka Kunčarová (ex - WINTERSTORM). Blanka se k nám připojila velice úspěšně a celkově jí to na pódiu opravdu sluší. Nakonec můžete posoudit sami... Blanku jste již s námi mohli vidět na koncertech v Plzni, Kladně a v Konětopech, kde měla velký úspěch a prozatím jí nadále můžete spatřit na našich dalších koncertech.Vypisujeme konkurz a další nabídky stále přijímáme... Momentálně probíhá výběr nové zpěvačky, který pro nás bude opravdu nelehký! Své případné podněty, nápady a příspěvky zasílejte na anacreon.metal@email.cz

Všichni jsme pevně rozhodnuti jít touto, pro nás v momentální chvíli nepříjemnou cestou, ale jsme si jisti, že to povede k lepší budoucnosti celého Anacreonu.

Děkujeme za pochopení!
Jirka, Márty, Milan, Petr a Tom
ANACREON

Zobrazeno: 751x (Zdroj: bandzone.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Kapela ANACREON hledá zpěvačku | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist