PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

WASABI zveřejnili nové minialbum s názvem ´Život v ulitě´


S novým promo CD se o slovo hlásí rocková smečka WASABI z Ústí nad Orlicí. Máte rádi svěží a osobitý rock s výbornými českými texty? V tom případě jste na správné adrese! Nahrávka "Život v ulitě" přináší tři přímočaré pecky, které navazují na dřívější tvorbu souboru, ale zároveň kapelu posouvají zase o kus dál.

Nahrávku, kterou WASABI pořídili v srpnu ve studiu SONO Records, naleznete ke stažení na www.bandzone.cz/wasabi. Pokud chcete mít doma fyzický nosič, stačí si ho za kilčo objednat na kapelním mailu wasabi-cz@seznam.cz.

 „Za zmínku stojí i grafika obalu. Tenhle úžasnej titulní obrázek jsme našli na netu. Po detektivním pátrání jsme se dostali přímo k autorovi (Vitaliy Gonikman - USA - NY), který nám povolil obrázek použít pro náš booklet,“ zmínil baskytarista Láďa Dostál. „Ještě nám podle naší fotky nakreslil za jeden den karikaturu, která na význam obrázku krásně navazuje. Smekali jsme klobouky!“

WASABI vznikli v roce 2008. Nejdříve mastili covery známých i méně známých souborů, přičemž zhruba před dvěma lety se rozhodli věnovat hlavně vlastní muzice. Ve zkušebně vzniklo první demíčko, na které letos navázala novinková fošna Život v ulitě. Na té naleznete následující songy: Záleží mi na očích, Oddělený a Cuba Libre.

Sestava kapely: Petr Dostálek - zpěv, Pavel Horáček - kytara, Láďa Dostál - basa, Pavel Špinler - bicí, Roman Horský - kytara

Kontakt: www.bandzone.cz/wasabi (e-mail - wasabi-cz@seznam.cz)

Zobrazeno: 175x (Zdroj: www.inmotionagency.cz)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | WASABI zveřejnili nové minialbum s názvem ´Život v ulitě´ | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist