PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

A SWEETWATER TRICK natáčeli svůj nový klip na Lipně


Písnička, která nás prostě baví. Těmito slovy okomentovali velešínští A SWEETWATER TRICK svůj letošní singl Strings, ke kterému před několika týdny natočili klip. Vy si ho nyní můžete prohlédnout na adrese https://www.youtube.com/watch?v=lt_Ed7mlCdk či na Bandzone profilu kapely.

Strings je podle nás vážně dobrá skladba, která si klip určitě zaslouží,“ říká baskytarista kapely Jiří Jantač. Od klipu si slibujeme dobrou propagaci kapely. Hlavně ho ale vnímáme jako odměnu pro naše fanoušky. Za to, že nás podporují a navštěvují naše koncerty!“

Skladba vznikla v létě v českobudějovickém studiu Prodigy Sound. Původně se objevila již na demu the.strings, ale jelikož muzikanti nebyli s výsledným zvukem příliš spokojení, rozhodli se song natočit znovu. Jako kulisa ke klipu posloužila nádherná oblast Lipenska. O produkci se postaral Libor Fousek.

A SWEETWATER TRICK jsou na scéně již od roku 2004. S první nahrávkou na sebe ale dali čekat až do roku 2011, kdy se objevilo CD s názvem Neodpouštěj. Od té doby se kapela, která má ve svých řadách i hráče na violoncello, snaží intenzivně koncertovat a produkovat nový materiál. Stylově se dá zařadit do crossoveru.

Kontakt: http://bandzone.cz/asweetwatertrick (e-mail - jirka.jantac@seznam.cz)

Zobrazeno: 202x (Zdroj: www.inmotionagency.cz)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | A SWEETWATER TRICK natáčeli svůj nový klip na Lipně | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist