PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Havířovští BUTTERFLY KISS vydávají nové album "Pop Core"


Po dvou letech od vydání debutu "The Best of Arrogant Egoists" přicházejí crossoveroví BUTTERFLY KISS s novou fošnou. Ta dostala název "Pop Core" a fanoušci na ní naleznou rovnou 17 skladeb. Oproti debutu se kapela snažila natočit přístupnější nahrávku, která by nebyla stylově vyhraněná. Důvod je jednoduchý - otevřít se co nejvíce posluchačům.

„Na první desce jsme používali mimo jiné i growl. Na novince jsme tentokrát nechali pouze tvrdý rap. Doplnili jsme samply, které jsme čerpali ze soudobých zvukových bank, a album doznalo posunu v tom, že jsme se přiblížili více k širšímu spektru publika,“ říká kytarista Standa Ferko. „Hutné riffy jsou doprovodem pro popové linky a samply dokreslují atmosféru,“ dodává.

Zatímco debut vyšel u Popron Music, pod novinkou je podepsaný label Leviathan Music.

„Leviathan Music jsme zvolili proto, že měli zájem tuto desku vydat a ozvali se téměř ihned. Jejich služba také spočívá v tom, že se dostaneme do recenzí. Mají kontakty všude možně. Něco takového jsme potřebovali jako sůl,“ říká Standa Ferko.

Na zvuku nahrávky se výrazně podepsal mastering ze světově uznávaného Finnvoxu, který stojí i za deskami Nightwish či Him. „Finnvox dodává albu nečeský charakter, což je naším cílem,“ zmiňují muzikanti z Havířova.

BUTTERFLY KISS hrají od roku 2010. Doposud odehráli zhruba 40 koncertů. Jedním z největších úspěchů bylo druhé místo na soutěži Rock Nymburk v minulém roce.

Sestava: Paulee Kayzer - zpěv, klávesy, sampler, Michal Rajca - zpěv, rap, sampler, Standa Ferko - kytara, Martin Řezáč - basa, Martin Ferko - bicí

Kontakt: http://bandzone.cz/butterflykiss (e-mail - butterflykiss.cz@gmail.com)

Zobrazeno: 60x (Zdroj: www.inmotionagency.cz)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Havířovští BUTTERFLY KISS vydávají nové album "Pop Core" | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist