PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Přijďte na 1. ročník vinylové burzy GRAM BAZAAR


Burzy gramofonových desek mají v Malostranské besedě dlouhou tradici – a magazín Full Moon se ve spolupráci s tímto legendárním pražským klubem rozhodl v této tradici pokračovat. V sobotu 7. prosince 2013 se tak uskuteční historicky první GRAM BAZAAR, předvánoční vinylová burza a výměnný bazar pro všechny fanoušky gramodesek, record shopy a labely. 

Pomikulášská akce začne již ve dvě hodiny odpoledne prodejní částí, od osmi pak následuje koncert, na kterém vystoupí PLEAS THE TREES, WILD TIDES a HOUPACÍ KONĚ (všechny kapely mají za sebou alespoň jeden vinylový zásek!)

Gram Bazaaru se letos zúčastní: Day After Day Records, Happy Feet Records, Indies, Malárie Records, Magick Disk Music, Musictown, Phono.cz, Polí pět, Recomando, Starcastic a mnozí další.

Většina obchodů a labelů slibuje pro tuto příležitost speciální ceny a výrazné slevy. Gram Bazaar ale v žádném případě není jen pro obchodníky, výrobce a profesionály, naopak. Hlavní zásadou je, že se jí může účastnit každý. Protože každý má doma několik desek, které by někomu jinému udělaly mnohem větší radost. Přijďte je prodat, koupit nebo vyměnit!

Pro další informace navštivte tuto stránku.

Zobrazeno: 186x (Zdroj: http://www.srpuls.cz)

cermi-cermak

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Přijďte na 1. ročník vinylové burzy GRAM BAZAAR | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist