PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

AVERZE - Promo 2013


AVERZE je metalový hybrid s velkým podílem thrashe, příchutí blacku, stojící na rock punkové podlaze, kupředu poháněn česky zpívanými texty, oscilujícími kdesi mezi genialitou a naivním kýčem...

Kapela byla založena v zimě roku 2011 Svarem a Loqem. Našim záměrem bylo vyplnit díru na trhu po virtuózně zručném, hity oplívajícím a v prvé řadě skvěle vypadajícím uskupení..., a taky zkusit si trochu jiný styl hudby než na jaký jsme zvyklí z domovských kapel... Silné řeči vzešlé z alkoholových oparů se začly měnit ve skutečnost v průběhu roku následujícího, kdy sestavu rozšířili Horn a posléze i Torham. V září 2012 došlo k první zkoušce..., v červenci 2013 se ke kapele přidává bubeník Piero a uvolňuje ruce Svarovi, který tak může obsluhovat druhou kytaru a tím podstatně zhutnit náš zvuk... Poprvé vynést kůži na trh jsme se rozhodli 7. září 2013 v Brněnském klubu Melodka, našim plánem je předvést 9 songů z chystaného dlouhrajícího materiálu "Nikdy nevěř davu". Ochutnávku této nálože, balenou v polystyrénu a kořeněnou šumem domácí produkce, servírujem pod názvem "Promo 2013".

Zobrazeno: 107x (Zdroj: Facebook.com + YouTube.com)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | AVERZE - Promo 2013 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist