PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Doomoví ABYSS dokončili debutové album


Svoji debutovou nahrávku dokončili minulý týden v západočeském Studiu Kdyně doom metaloví ABYSS z Chodské Lhoty. Fanoušci na desce, která vyjde zhruba v polovině září, naleznou osm skladeb. Ačkoliv se kapela ještě nedávno prezentovala se ženským zpěvem, nakonec se rozhodla pokračovat pouze s mužskými vokály. Jejich doom tedy potěší hlavně ty, kteří mají rádi jeho syrovější, respektive deathovější podobu.

„Máme z našeho debutu výborný pocit! Myslím si, že se nám podařilo dát dohromady velmi chytlavé melodie. Stejně tak i zajímavé texty,“ uvedl growlující bubeník Petr Faigl.

Texty také doznaly změny těsně před vstupem do studia. Kapela se na poslední chvíli rozhodla přejít z angličtiny na češtinu. „České texty jsou posluchatelnější. Všichni, co chodí na naše koncerty, říkají, že se k nám hodí více. Na češtinu tedy slýcháme jenom samá pozitiva, tudíž si myslím, že jsme udělali dobře,“ řekl Petr Faigl.

V angličtině zůstane alespoň název fošny - "Escape". Křest nahrávky se uskuteční 18. října v domažlickém klubu Death Magnetic. Kmotry nahrávky budou spříznění Dark Angels z Českých Budějovic.

www.bandzone.cz/abysschodskalhota

Zobrazeno: 125x (Zdroj: In Motion Agency)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Doomoví ABYSS dokončili debutové album | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist