PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Brutal Assault - novinky a služby v areálu Pevnosti


Každoročně se snažíme přijít s novinkami a vylepšováky, které mají za úkol zpestřit a zkvalitnit váš pobyt na festivalu. Nejinak tomu bude i letos, a v následujícím textu stručně vypíchneme některé z nich:

Odbavení u vstupu a VIP camp – dvě největší slabiny loňského ročníku. Tomuto tématu se budeme obšírněji věnovat v následující newce, která bude zveřejněna zítra. Nyní pojďme k dalším novinkám:

V prostoru „Zelené louky“ vznikne v tradičním šapitó tzv. „Marshall City“, ve kterém bude po celý festival probíhat prezentace kytar a aparátů stejnojmenné značky. Mimo to vás zde čekají také workshopy, podpisovky spřízněných interpretů atd. Změn dozná také populární „Horror Cinema House“, ve kterém přibyde řada designových vylepšení a také nové sezení.

„Metalmarket“ letos hlásí nejvíce prodejních stánků v historii, takže rozhodně bude z čeho vybírat. Na „Zelené louce“ si všimněte nového stánku čajů Dilmah, kde budou k dostání různé druhy čerstvých zelených čajů. Čaje Dilmah pak budou k dostání i na všech festivalových barech. A když už jsme u barů, tak zde očekávejte ještě pestřejší nabídku alko i nealko nápojů nebo nové značky přírodního bylinného Absinthu. Všechny limonády bude letos dodávat pivovar Černá Hora, chuťové buňky můžete připravit např. na limonády grepové, citronové, malinové nebo vínové. Chybět nebude ani oblíbená roznáška panáků Jägermeister. O stav mobilních WC a vaší osobní hygienu se letos postará firmy Harmasan, jejíž stanoviště naleznete v uličce naproti stánkům s občerstvením. Stejně jako vloni obohatí služby v areálu mobilní bankomat Poštovní spořitelny (umístěný bude letos u hlavní pokladny), jehož název zní „Era mobilní bankomat“ a nabízí služby jako je: výběr hotovosti, zjišťování zůstatku na účtu, platby mobilním operátorům, nabídka úvěrových produktů aj. Pokud na festival cestujete vlakem s Českými drahami, tak i letos budete moci využit 50% slevu na jízdenku. Zapomenout bychom neměli ani na velkokapacitní stan umístěný v "Podkově" vedle přírodní tribuny, jehož kapacita by letos měla vyrůst na 1000 míst k sezení. Loňské ohlasy na úroveň zvuku, včetně toho na přírodní tribuně, na které se letos mj. opět zvýší kapacita míst k sezení, byly velmi pozitivní a také z toho důvodu pokračujeme i letos ve spolupráci s firmou TD Promo.

Celkově letos naleznete v areálu řadu dalších, více či méně, viditelných novinek a zlepšováků, vč. zbrusu nových designových prvků, které vloni taktéž zaznamenaly velký ohlas.

Ekoinfo a kelímky 

Stejně jako minulý rok, tak i letos držíme krok s ekologickými kritérii pro moderní festival, díky jimž se Brutal Assault řadí mezi „nejzelenější“ festivaly v rámci ČR. Plastové nádobí používané v areálu bylo kompletně nahrazeno ekologickými výrobky ArecaGoodPlates , což je přírodní, vysoce kvalitní a biologicky rozložitelné nádobí, vyrobené z opadaných a vysušených listů palmy arekové. Loňské vlídné přijetí všech ekologických vylepšení nás přesvědčilo, že jdeme správným směrem a jsme rádi, že stojíte za námi!

Po úspěšném zavedení vratných kelímků a třídění odpadu tak BA festival udělal další krok k naprostému vytlačení plastů ze svého areálu. Letos sice v projektu „Čistý festival“ nefigurujeme, ale o to je naše úsilí v ekologickém smýšlení větší, takže v areálu opět naleznete barevné koše na tříděný odpad, kterého bylo jen vloni v rámci všech festivalů zapojených do tohoto projektu vytříděno na desítky tun.

Již byly zmíněny vratné kelímky, u kterých jsme byli předloni prvním českým festivalem, který je uvedl do funkčního provozu. Jejich letošní verze bude vizuálně velmi atraktivní, neboť grafika bude ve fotografické kvalitě, takže nejen sběratelé BA suvenýrů se mohou těšit na dva nové designy. Jeden z nich bude v limitované edici, vydané speciálně pro letošní 18. ročník BA. Se snahou zvyšovat kvalitu kelímků a především servisu letos kompletně přecházíme k firmě Cup Concept / Cup System , která má kořeny v Německu, kde poskytuje služby na špičkové úrovni téměř dvě dekády. Jako téměř každý krok k vyšší kvalitě, i tento s sebou nese vyšší náklady a proto od letošního roku bude vratná záloha na kelímky v hodnotě 1,5 žetonu (45,-Kč). A jako další vylepšení systému vratných kelímků již nebude omezený počet vrácení na výkupu - budete mít možnost vrátit tolik kelímků, na kolik budete mít zaplacenou zálohu.

Zobrazeno: 178x (Zdroj: www.brutalassault.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Brutal Assault - novinky a služby v areálu Pevnosti | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist