PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Buďte ready, za pár dní startuje OEF


Lístky na místě??? Žádný problém!!! Festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže každý si může koupit lístek i na místě! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. Berte v potaz, že tento přírodní areál hostí každý rok legendu českých festivalů trutnovský Open-air festival, kam chodí kolem 15.000 fanoušků!

Vstupenka stojí 1500,- Kč (pokud můžeme poprosit o spolupráci tak mějte nachystané peníze za vstupenku přesně), budeme prodávat i vstupenky pouze na sobotu za 900,- Kč. Jako bonus dostanete festivalové CD a samozřejmě program - festivalovou brožuru o 56 stránkách a kompletní program formátu A6.

Děkujeme za pochopení a podporu!!!
Buďte ready!!!

Ano, buďte připraveni - den D, hodina H a sekunda S se blíží!!!
Co s sebou?

Je jasné, že na festu strávíte 3-4 dny, tak buďte prosím připraveni na vše. Zatím je předpověď počasí pozitivní a vypadá to, že by mělo být slunečno, polojasno i občasné přeháňky. Nakolik se předpověď setká s realitou se dozvíme až na místě, pokud tedy můžeme poradit, určitě se vyplatí vzít si vybavení pro obě varianty, jak na slunečno tak i deštivo. A nezapomeňte, že noci mohou být chladné!!!

Radíme vzít si mince (hodí se třeba na bus z nádraží do areálu), občanku, průkaz pojištěnce (hlavně skokani!!!), hygienické potřeby, pláštěnku (skvělý vynález!!! pokud ji nemáte, budeme prodávat jednorázovky v Grindmarketu, tam kde je OEF merch), toaleťák, sluneční brýle, opalovací krém, stan, spacák. Šperky, drahé foťáky, kamery atp. radíme nechat doma.

A jedete na Obscene Extreme, takže se určitě bude hodit i pěkná maska!!!

Ještě pro milovníky GPS a věčně ztracené a bloudící - tady jsou nějaké polohy :

Určitě se ještě v průběhu příštího týdne ozveme s fotkama příprav atd.
Přejeme šťastnou cestu a uvidíme se už brzy!!!

Zobrazeno: 137x (Zdroj: www.obsceneextreme.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Buďte ready, za pár dní startuje OEF | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist