PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Letní Žižkovská Noc 2013


Již tento pátek 28.6. se po celém Žižkově opět rozpoutá zběsilý hudební večírek - Letní Žižkovská Noc 2013! Tradiční žižkovský festival propojující hudební styly i různé kluby ve své letní verzi nabízí dvě venkovní scény na Zahrádkách Žižkov a tři další kluby s doprovodný programem. Celkově se představí přes 30 kapel napříč různými žánry od ska, punku, reggae, indie, přes hardcore, metal až po drum´n´bass. Nechybět nebudou ani autorská čtení či undergroundová poezie. Proč se tísnit v temných podzemních klubech, když lze vyrazit oslavit začátek prázdnin pěkně ven na slunko?

Za dobrovolný vstup se od 12:00 můžou nejen školáci těšit na zvonuzrozený ska orchestr TLESKAČ, energický skapunk DISCOBALLS, punkáče WILD TIDES a CRIMINAL COLECTION, indie rockery NICELANDA, RIVER JORDAN nebo EVELYNNE, alternativní folkaře HEY!RABBIT z USA a mnoho dalších kvalitních mladých kapel. Žižkovská Noc se vždy snažila a bude snažit držet vstupné v co nejrozumnější cenové hranici, dostupné více lidem. Proto je letní výše vstupného dobrovolná, vyberte si sami, jak můžete akci podpořit. Doporučené vstupné 150 Kč. Příspěvky nad tuto výši získají zdarma drink a ti nejrychlejší dokonce i tričko Žižkovské Noci!Zamiřte za hudbou do krásných prostor Zahrádek Žižkov na největší open air oslavu konce školního roku v Praze! Krom kapel na Zahrádkách čekají dva výčepy, bar, kryté sezení pro 800 lidí, ping pong, čajovna, dětské hřiště a další doprovodný program. Žižkov v létě nezažije zběsilejí show!

Zobrazeno: 168x (Zdroj: www.rockandpop.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Letní Žižkovská Noc 2013 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist