PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

RICHARD MÜLLER představil nový vokální projekt


Zpěvák RICHARD MÜLLER natáčí novou desku bez kapely. S vokalisty, kteří si říkají FRAGILE, přepracovává své hity do a cappella verzí, které vyjdou na albu "Hlasy", a bude následovat i stejnojmenné turné.

„Oslovil jsem Braňa Kostku a ten souhlasil. Upřímně se přiznám, že jsem si to představoval mnohem jednodušeji, a opak je zatím pravdou. Tak těžkou práci jsem za třicet let ve své kariéře nezažil. Zpívat s hlasy znamená, že tam nejsou žádná kytarová ani jiná sóla. Ale jinak je to velmi příjemná práce, skvělí lidé a Braňo Kostka je výtečný kapelmajstr,” řekl Richard Müller o spolupráci se skupinou Fragile, kterou tvoří zpěváci Braňo Kostka, Soňa Norisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Jana Golisová, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík.

„Je to pro nás velká výzva. Všichni ve skupině máme Richardovu hudbu moc rádi, a i když je tento projekt opravdu hodně náročný a pracný, moc se na něj těšíme,” uvedl Braňo Kostka.

Připravované písně (jako první představili hit "Po schodoch") pocházejí z Müllerova repertoáru, ovšem připravit a cappella verzi je téměř jako vymyslet novou píseň.

Zobrazeno: 104x (Zdroj: novinky.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | RICHARD MÜLLER představil nový vokální projekt | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist