PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Středa 3. Července - Freak fest!!!


Olympfreakyáda: být divnej není OK, být divnej je super.

V téhle olympiádě nepotřebujete svaly, mozek ani kondičku. Stačí dovednosti a reflexy, které se u Vás vyvinuly na kalbách a krušných cestách z nich.

Ve středu večer si dáme rozcvičku na několikadenní mosh v podobě rozverných disciplín. Po nekonečných hromadách děkovných dopisů se opět dostaví všemi oblíbené studio Hell.cz a představí své borce: Obří mimino, Modrou žárovku nebo Prasečího muže, coby team vyzyvatelů, které musíte rozmašírovat na hnědej puding.

Na světě je totiž jen málo míst, kde si můžete pořádně vykloktat svou přirozenost, aniž by na Vás matky s laktační psychózou volaly modré bratry.

Neváhejte proto sestavit kvalitní tým největších výpitků ze svého okolí a dejte dohromady team, který bude reprezentovat Vaši lokální grind/gore/crust/freak crew a nakopejte prdel nebožákům z jiných kontinentů (olympiáda je totiž jednoznačně mezinárodní kumšt a už jen čekáme, kdy nás začne živě vysílat japonská gore tv stanice-vstupy se živou chobotnicí a mrtvou Japonkou).

Přihlášky vašich oslnivě hnědých týmů do jednotlivých disciplín posílejte na fousage@hell.cz

Další nábor borců nevídaných schopností pak proběhne ve středu v 16:00 na místě mezi bahnem a bahnem.Letos jsme pro Vás vymysleli tyto hrdé exempláře intelektuální zábavy. Velkou výhodou je, že jsou všechny až na exovačku kinder friendly, takže můžete i svým dětem rozšířit nekonečně obzory a zároveň se na tři minuty zbavit dotazu „A už bude Napalm Death?“.

Slaná exovačka: časovka jednotlivců
ultimativní disciplína, jež se stala výsostným úvodem každé friekiády. Pravidla jsou dostatečně jednoduchá i pro ty, kteří začali mohutně popíjet již v poledne: co nejrychleji vyexovat půllitr slané vody... a pak už si jen počkat na afterparty

Konzumní běh: rychlostní soutěž dvoučlenných teamů
simulace těžkého denního boje matky v domácnosti: závod v nákupních vozících

Krevetka: dovednostní soutěž dvojčlenných družstev
poučná disciplína o smažení krevetek zaživa na pánvi: cílem krevetky(1.člen teamu) je utéct z naolejované pánve, cílem kuchaře(2.člen teamů protivníka) je udržet jí dvě minuty na pánvi

Koloběh hovna v přírodě: rychlostní závod trojčlenných teamů
dva členové teamu musí co nejrychleji dopravit hovno (třetí člen teamu v pytli) k odpadové rouře a to spořádaně spláchnout

Červí závod: časovka jednotlivců
těžký život nižších vývojových forem života: závodníci převezmou roli červů a musí se, co nejrychleji přepíďalit do cíle za vysněným jablkem.

Chemický útok: časovka jednotlivců
Přišla hovenná devastace Hondurasu a je třeba jednat: cílem je, co nejrychleji si obléct plynovou masku, pytlíky na ruce, vyšudlat molotuv koktejl toxic extra a vrhnout.

Zobrazeno: 106x (Zdroj: www.obsceneextreme.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Středa 3. Července - Freak fest!!! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist