PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

I letos můžete na Basinfirefest vyrazit s ČD za polovinu!!


Díky spolupráci s Českými drahami pro vás máme i letos speciální tarifní nabídku "Vlak+ Basinfirefest 2013". Ta se vztahuje na všechny zpáteční jízdenky zakoupené do cílové stanice Plzeň - hlavní nádraží nebo Nezvěstice s datem nástupu cesty od 26. do 1.7. 2013, které zakoupíte se slevou 50 %. Jinak řečeno: za cestu do Plzně nebo Nezvěstic zaplatíte základní jízdné (děti do 15 let polovinu), zpět Vás České dráhy odvezou zdarma. V Plzni i Nezvěsticích bude pro návštěvníky přistavena autobusová rocková linka, která Vás odveze až do festivalového areálu ve Spáleném Poříčí. Pro to, aby zpáteční jízdenka platila, bude i letos nezbytné jízdenku na lícové (přední) straně opatřit pamětním razítkem ČD. To návštěvníci získají na pokladně festivalu. Pokud bude na jízdence předepsané razítko chybět, nebude nárok na slevu uznán a cestující zaplatí za cestu zpět celé jízdné.

Dalším bonusem je 20% sleva na festivalové vstupenky pro majitele In-karet. Vstupenky a jízdenku se slevou lze zakoupit od 24.5.2013 na všech přepážkách ČD. Pro další informace o slevové akci sledujte stránky www.cd.cz, kde se dozvíte více.
Slevu není možné sčítat s dalšími bonusy a slevami!

Nezapomeňte sledovat oficiální festivalové stránky www.basinfirefest.cz a www.facebook.com/BasinfirefestOfficial.

Team BFF

Zobrazeno: 100x (Zdroj: www.basinfirefest.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | I letos můžete na Basinfirefest vyrazit s ČD za polovinu!! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist