PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Pařát má svoje samolepky


Konečně pro vás máme samolepky Pařátu. Jde o nejvyšší kvalitu materiálu, po týdnu vám samolepka neupadne, ani ji nerozežere slunko – tyhle druhy samolepek se dokonce ani nelepí po záchodech. Využití je všestranné - na auto, kolo, dveře, poštovní schránku nebo čelo. Rozměr samolepky je 15 cm vodorovně a 10 cm svisle.

Samolepky budou k dostání od 14. června, tedy ode dne, kdy vyjde další číslo Pařátu. To z toho důvodu, abychom vám je mohli poslat rovnou s Pařátem bez poštovného. Když si u nás samolepku do 5. června zamluvíte, budeme jen rádi. Limitka bude čítat 300 ks a dál se právě 5. června uvidí podle vašeho zájmu.Cena jednoho kusu je symbolických 20 Kč. Nechceme nic rozdávat zdarma z toho důvodu, že co člověk dostane jen tak, toho si obvykle neváží. Rádi bychom udělali radost věrným fanouškům Pařátu a věříme, že ti nás podpoří. Jednak symbolickou částkou a jednak reklamou. Že o svých sympatiích k Pařátu dají vědět i lidem kolem sebe nejen ve virtuálním světě. Všem takovým předem obrovské díky!

Zobrazeno: 155x (Zdroj: Pařát)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Pařát má svoje samolepky | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist