PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW - Eclipsed By the Moon Tour 2013


Nejslavnější tributní kapela THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW se po roce opět vrací zpět do Evropy! Po loňském fenomenálním úspěchu přivezou do České republiky zcela novou show Eclipsed By The Moon Tour 2013, která připomene 40. výročí vydání legendárního alba "The Dark Side Of The Moon". Fanoušci legendárních PINK FLOYD budou moci tuto novou show zhlédnout hned třikrát – v Praze, v Brně a v Ostravě.

PRAHA – Tip sport Aréna – 10.5.2013 od 20:00
BRNO – Kajot Aréna – 11.5.2013 od 20:00
OSTRAVA – Čez Aréna – 12.5.2013 od 19:00

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW svou novou show oslaví kultovní album "The Dark Side Of The Moon". V průběhu dvouhodinové show zazní i další klasické skladby PINK FLOYD z mnoha jejich alb. Chybět nebude legendární "The Great Gig In The Sky", "Us And Them" ani dva singly z alba "Dark Side of the Moon" "Money" a "Time". Právě toto album je nejúspěšnějším albem Pink Floydů s více jak 50 milióny prodaných kopií po celém světě. Na předních příčkách hitparád se udrželo neuvěřitelných 741 týdnů, od roku 1973 do roku 1988, déle než jakékoliv jiné album v historii.

"Album The Dark Side of The Moon je právem považováno za jedno z nejlepších alb všech dob. Hrát písně z tohoto alba, je jako hrát moderní klasickou orchestrální hudbu. Snažíme se věrně nastudovat každý detail písní, jak jen to jde." - Steve Mac, zpěvák a kytarista THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW.

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW nejsou pouze tributní kapelou legendárních Pink Floyd. Jak napsal deník The Times, "Jsou jako skuteční Pink Floyd". Kapela věrně zachycuje jak atmosféru, tak samotný zvuk. Fanoušci si tak budou moci opět vychutnat mistrovskou show plnou floydovských melodií, show plnou laserů, videí a efektů.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art, přes web pořádající agentury Pragokoncert www.mastersofrock.cz, na mailu: mikeskova@pragokoncert.com a na tel.577 432 580 a 224 235 267 na dobírku a v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově.

Vice informací o celé show naleznete na: www.aussiefloyd.com.

Zobrazeno: 94x (Zdroj: Pragokoncert)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW - Eclipsed By the Moon Tour 2013 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist