PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Druhá stage festivalu Masters Of Rock - Alfedus Music Stage - prozrazuje své první kapely!


I v letošním roce ponese druhé pódium festivalu Masters Of Rock název svého sponzora Alfedus Music Stage. Jedenáctý ročník největšího hard & heavy festivalu ve východní Evropě proběhne tradičně v areálu likérky R. Jelínek ve Vizovicích od 11. do 14. července 2013.

Program Alfedus Music Stage letošního roku představí opět zajímavé interprety domácí i zahraniční scény, rockový mejdan na Masters Of Rock přinese hudebním nadšencům neskutečný zážitek. Poprvé vystoupí kapela NOID v čele s frontmanem Václavem Noidem Bártou. Formace, kterou tvoří jen významná jména české scény, v prosinci vypustila debutové album „Rány“. Charizma, sex-apeal, zpěvačka Gosia - to je rock-metalové seskupení GOOD GIRL MAGGIE z Polska. Těšte se na hudební revoluci. V rock-metalu to rozjedou i HAND GRENADE, kteří předvedou spontánní a strhující jízdu. Pódium opět ovládne pražská rock’n‘rollová partička REVERENDS čerpající hlavně z hudby Guns’n’Roses, Aerosmith a Led Zeppelin. V současné době ale chystá změny a z angličtiny se přesouvá do mateřštiny. Happy rock v podání skupiny HERKULES pobaví publikum a seznámí Vás s novou deskou. Nadšencům heavy-metalu nabídne Alfedus Music Stage bandu SOLAR SYSTEM.
Další novinky o kapelách na druhém pódiu festivalu Masters of Rock můžete sledovat na těchto webových stránkách. Nově potvrzené kapely již brzy!

Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím festivalového webu zde nebo v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket-Art a Eventim.

Zobrazeno: 278x (Zdroj: www.mastersofrock.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Druhá stage festivalu Masters Of Rock - Alfedus Music Stage - prozrazuje své první kapely! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist