PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

INA URBANOVÁ představila nový klip


Rocková zpěvačka JIŘINA "INA" URBANOVÁ natočila videoklip k novince nazvané „Ega“. Dle jejích slov je to předzvěst nového CD, na kterém se svojí kapelou právě pracuje, a které by mělo spatřit světlo světa někdy v květnu tohoto roku. „Momentálně máme připravených 10 písniček, ale předpokládám, že ještě nějaké přibudou. Točíme zase u Leoše Holana ze skupiny Škwor, který nám CD zároveň produkuje. Přesný termín vydání zatím netušíme, jelikož je Leoš velmi vytížený, nechceme se nijak stresovat termínováním. Ale rádi bychom, aby CD bylo hotové před začátkem festivalové sezóny.“

Videoklip se natáčel na Erotickém veletrhu v Praze a režie se ujal Norbi Kovács, který je známý spíše jako kytarista skupiny Lokomotiva a Ivana Hlase. „Norbi se mnou hrál v kapele INA band, je to jeden z nejlepších kytaristů u nás, ale když jsem viděla, jak fotí, tak mi spadla brada. Navíc jsem zjistila, že už točil videoklip Vítkovi Fialovi, tak jsem si řekla, proč to nezkusit?“, říká Ina. „Shodou okolností přišla nabídka od Richarda Sachra, zahrát na Erotickém veletrhu, který Richard z velké části organizoval. Tak jsme spojili příjemné s užitečným a rozhodli jsme se klip natočit právě tam. I když to tak možná nevypadá, ale žádný scénář nebyl, představu jsme měli jen hrubou a i ta hrubá představa se rozplynula, jakmile jsme na veletrh přijeli. Celé je to jedna velká improvizace, včetně všech „hostů“. Každopádně jsem s výsledkem nadmíru spokojená, myslím, že se klip povedl. Chtěli jsme tam zachovat tu „lechtivost“, která tam byla všudypřítomná, ale zároveň jsme nechtěli, aby byl klip obscénní. A přesně toho Norbi podle mě docílil. Když nám poslal první verzi klipu, zavolala jsem mu, že tam není co upravovat, protože klip je hotový. Původně jsme plánovali, že nějaké záběry dodatečně dotočíme později, ale zjistili jsme, že jakékoli dotáčky by byly zbytečné.“

Vedle členů kapely se v klipu objeví např. i redaktor a zpěvák Richard Sacher, travesti showman Chi Chi Tornado nebo striptéři Rocky a Sabri.

Kromě videoklipu je u Iny Urbanové ještě jedna novinka, a tou je nový kytarista Míla Benýšek, bývalý člen skupiny Citron. „S Mílou se znám už hodně dlouho, je to vynikající kytarista. Během posledních pár let už s námi párkrát hrál jako záskok ,  takže repertoár už z velké části znal.“ Míla Benýšek má za sebou kromě působení v Citronu i angažmá u skupiny Balet, Petra Nováka, Framus 5 a dalších, v současné době hraje kromě Iny např. i se Smokie revival .

Zobrazeno: 166x (Zdroj: www.inaurbanova.cz)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

8.3.2013 (15:36)

Myslím, že to není vůbec špatnej song , zvláště v refrénu to velmi pěkně šlape . Jsem zvědavý na avizované CD.


Aktualita | INA URBANOVÁ představila nový klip | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist