PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Brutal Assault oznamuje nová jména: CARCASS, ENSIFERUM, SYLOSIS


Toto jméno musí dostat do extáze nejen pravověrné grindery. Další z hlavních tváří letošního ročníku BA festivalu se stává britská formace CARCASS, která se do josefovské pevnosti vrátí po pěti letech. Praotcové grindu a jedna z nejvlivnějších kapel extrémního metalu slibuje speciální set, který bude zčásti průřezem nejznámějších skladeb a zároveň během něho představí i zbrusu nový materiál z připravované desky, která by měla vyjít během tohoto roku.

Další kapela je hudebně poněkud z jiného soudku. ENSIFERUM se již několik let řadí mezi nejatraktivnější soubory v žánru viking/folk metalu, o čemž mj. přesvědčili i na svém tři roky starém vystoupení v Josefově. V loňském roce jim vyšlo nové album „Unsung Heroes“, kterému bude také věnována část koncertního programu.

Dnešní třetí novinkou se stávají britští SYLOSIS. Progresivně naložená kapela, pohybující se na poli melo-death/thrash metalu, by měla patřit k pomyslným černým koňům aktuálního ročníku festivalu.

Zobrazeno: 195x (Zdroj: Brutalassault.cz)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Brutal Assault oznamuje nová jména: CARCASS, ENSIFERUM, SYLOSIS | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist