PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ČERSTVÁ KREV / FRESH BLOOD vychází v lednu!


Praha – Ohlášená hudební kompilace ČERSTVÁ KREV/FRESH BLOOD, která vychází na značce Leviathan Music, vyjde v lednu 2013. Kompilace představí zajímavé a méně známé české a slovenské kapely hrajících rock a metal.

Pestré žánrové složení a různorodost daná jen mantinely žánrů tvrdé muziky, taková je kompilace ČERSTVÁ KREV/FRESH BLOOD, která s velkou podporou vyjde v lednu. Posunutí termínu vydání o měsíc má svůj dobrý důvod. Zástupci Leviathan Music v těchto dnech jednaní s velkým zahraničním distributorem, který projevil zájem o celoevropskou distribuci. Díky ní by se hudba zúčastněných kapel dostala k mnohem širšímu okruhu posluchačů a mohla by jim pomoci i s domlouváním koncertů mimo Českou republiku a Slovensko.
„Věříme, že všechna jednání dobře dopadnou a kompilace se dostane i do míst, kde jsme vůbec nedoufali, že by ji lidé mohli koupit,“ říká Pavel Žďárek z vydavatelství Leviathan Music.
A jaké kapely se nakonec na kompilaci objeví? Jsou to: KARAKUM, DENOISUM, FEARSOME, ABNORMAL BAND, KING, LET ME IN, NECNON MORTUSS, NO MISERY LEFT, OLD, PROČ NE a další.
Kompilace ČERSTVÁ KREV/FRESH BLOOD získala pro své vydání také zajímavé partnery. O mastering se postará nahrávací studio SOUNDYARD, ve kterém mají také všechny kapely, jež neměly vhodnou nahrávku pro kompilaci, možnost nahrávat za cenově zvýhodněných podmínek.
S propagací alba pomáhají tito skvělí mediální partneři: Rádio Rock, Rádio Gothic, Rádio Brod, webový portál Rockmag nebo časopisy Rock Hard a Whiplash.

Pokud hrajete v kapele, která by měla zájem se na kompilaci objevit, ještě máte příležitost do 10. 1., jelikož na CD zbývá nějaké to místo. Podmínky pro umístění na kompilaci naleznete zde: www.leviathanmusic.cz
Budete-li mít zájem, pošlete svou skladbu na e-mail: zdarek@leviathan.cz.

Zobrazeno: 96x (Zdroj: Leviathan Music)

Immortal SEP

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ČERSTVÁ KREV / FRESH BLOOD vychází v lednu! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist