PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Rock & Pop 1/2013


Vážení a milí, 

po dokovací stanici Samsung jsem 18. prosince předával dalším šťastným výhercům kytaru a kytarové kombo. Možná jsem byl víc nesvůj než oni, ale jak reagovat na konstatování typu „V životě jsem nic nevyhrál a teď najednou tohle...“? Že svoji nabídku pro předplatitele myslíme opravdu vážně a že mít předplatné časopisu Rock & Pop se opravdu vyplatí nejenom kvůli snížené ceně jednoho čísla na 60 korun? To bych si připadal jako ti neoblíbení podomní prodejci, kteří vždy prodávají to nejlepší na světě, něco, co umí bezmála i léčit rakovinu. S tím rozdílem, že výhra od Rock & Popu je opravdu skutečná a se skutečnými výherci, kteří se nejmenují ani Radjiv M. Sinha, ani Lajos Bács.

Neřekl jsem nakonec nic. Též jsem v životě, až na dvě vstupenky na velký festival, který se nakonec nekonal, v podobných soutěžích nikdy nic nevyhrál. Ani jsem nemohl, protože jsem se jich jednoduše nikdy nezúčastnil. Teď ale vím, že překonat vrozenou skepsi se mi možná nevyplatilo. Každopádně jednu věc vím jistě: nabízet hodnotné ceny pro předplatitele je cestou, kterou chceme jít a prozradím, že máme pár dobrých nápadů, co vám do budoucna nabídnout a už s dodavateli těchto cen usilovně jednáme. Vidím to nadějně, tedy že ceny budou a že vás zaujmou, že se nám rozšíří počet předplatitelů a budoucnost Rock & Popu bude o něco optimističtější navzdory neoptimistickým prognózám ohledně ekonomické situace v roce 2013.

Ten rok 2013 s novým prezidentem, nejspíš i s novou vládou a dalšími škrty je vůbec jedna velká neznámá a pokud se mě zeptáte, zda je tady vůbec nějaká jistota, jsem připraven okamžitě odpovědět: Rock & Pop, který bude i v novém roce psát o té nejlepší rockové muzice v duchu hesla Tehdy a Teď. Nadále vám budeme přibližovat i v době internetu neznámá fakta o těch nejznámějších. O čem mluvím, ilustruje materiál o AC/DC v čísle, které právě držíte. Ale bez vás a vaší pomoci se neobejdeme, a nejen v roce 2013. Ať je úspěšný pro všechny.

Ivan Ivanov

obsah čísla:

AC/DC, Alicia Keys, Bad Religion, Parkway Drive, Muse, Crystal Castles, Kid Rock, The Cribs, Jon Spencer Blues Explosion. Lacuna Coil, Garbage, Exit Ten, The-All American Rejects, Boys Like Girls, Anastasia, Manfred Mann, Rickie Lee Jones, Art Garfunkel,...Zobrazeno: 189x (Zdroj: Rock and Pop)

Pentagram

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Rock & Pop 1/2013 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist